Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > PlusLiga Kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2011/2012>PlusLiga Kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Piecobiogaz Murowana Goślina--
Atom Trefl Sopot26.3-
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna27.4183.1
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza27.2182.5
BKS Aluprof Bielsko-Biała22.8-
Impel Gwardia Wrocław25.1181.5
PTPS Piła24.6-
KS Pałac Bydgoszcz23.5-
Budowlani Łódź25.2185.4
AZS Białystok--
KPSK Stal Mielec26.1182.4

Piecobiogaz Murowana Goślina

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Atom Trefl Sopot

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maja Tokarska1991środkowa
2Katarzyna Konieczna1985184atakująca
3Dorota Świeniewicz1972180przyjmująca
4Izabela Bełcik1980185rozgrywająca
6Eleonora Dziękiewicz1978185środkowa
7Amaranta Navarro Fernandez (ESP)1983188środkowa
8Alisha Glass (USA)1988184rozgrywająca
9Corina Ssuschke-Voigt (GER)1983189środkowa
10Magdalena Saad1985167libero
11Megan Hodge (USA)1988191atakująca
12Neriman Ozsoy (TUR)1988188przyjmująca
13Paulina Maj1987166libero
14Ewelina Sieczka1988181przyjmująca
16Dorota Wilk1988178rozgrywająca
17Margareta Kozuch (GER)1986188atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Alessandro Chiappini (ITA)1969I trener
Nicola Negro (ITA)1980II trener

adres klubu

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

adres hali

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Werblińska1984178przyjmująca
2Mariola Zenik1982174libero
3Rachel Rourke (AUS)1988192atakująca
4Caroline Wensink (NED)1984187środkowa
5Magdalena Piątek1984181atakująca
6Agnieszka Bednarek-Kasza1986185środkowa
7Joanna Kaczor1984191atakująca
8Paulina Gajewska1986170libero
9Agnieszka Rabka1978178rozgrywająca
11Kinga Kasprzak1987188przyjmująca
12Milena Radecka1984178rozgrywająca
13Katarzyna Gajgał1981190środkowa
17Vesna Djurisić (SRB)1979187środkowa
18Debby Stam-Pilon (NED)1984184przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Serwiński1956I trener
Ryszard Litwin1962II trener

adres klubu

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

(018) 471-8322

adres hali

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Urban1987180przyjmująca
2Charlotte Leys1989184przyjmująca
3Aleksandra Liniarska1981188środkowa
4Natalia Kurnikowska1992184przyjmująca
5Dorota Ściurka1981180przyjmująca
6Frauke Dirickx (BEL)1980187rozgrywająca
7Natalia Nuszel1989180przyjmująca
8Katarzyna Zaroślińska1987187atakująca
9Małgorzata Lis1981186środkowa
10Krystyna Strasz1987165libero
11Magdalena Śliwa1969173rozgrywająca
12Izabela Żebrowska1985186atakująca
16Elżbieta Skowrońska1983183przyjmująca
17Ivana Plchotova (CZE)1982192środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Kawka1962I trener
Leszek Rus1979II trener

adres klubu

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

adres hali

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

BKS Aluprof Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Alexis Crimes (USA)1986191środkowa
2Joanna Mazurkiewicz1994176rozgrywająca
3Karolina Ciaszkiewicz1979183przyjmująca
4Gabriela Wójtowicz1988200środkowa
5Joanna Frąckowiak1986185przyjmująca
6Joanna Wołosz1990181rozgrywająca
7Liesbet Vindevoghel (USA)1979187przyjmująca
8Klaudia Kaczorowska1988184przyjmująca
9Agata Sawicka1985181libero
10Sylwia Pelc1990środkowa
11Daria Michalak1992167libero
12Natalia Bamber-Laskowska1982187atakująca
14Magdalena Matusiak1992176libero
15Cassidy Lichtman (USA)1989185rozgrywająca
16Gabriela Ponikowska1993185środkowa
17Joanna Prokop1994182przyjmująca
18Koleta Łyszkiewicz1993193przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Wiktorowicz1975I trener
Jacek Skulski-II trener

adres klubu

43-300 Bielsko Biała

ul. Rychlińskiego 19,

(33) 497 52 63

Impel Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Mroczkowska1980182atakująca
2Marta Haładyn1988179rozgrywająca
3Bogumiła Pyziołek1986178przyjmująca
4Monika Czypiruk1982185przyjmująca
5Katarzyna Jaszewska1981181przyjmująca
6Anna Witczak1982180przyjmująca
7Arielle Wilson (USA)1989191środkowa
8Dominika Sobolska (BEL)1991187środkowa
9Marta Sobolska1987180przyjmująca
10Aleksandra Kszos1989180libero
11Ewa Matyjaszek1979178rozgrywająca
12Dorota Medyńska1993170libero
13Zuznanna Efimienko1989195środkowa
14Aleksandra Folta1993178atakująca
15Milena Rosner1980179przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Błaszczyk1964I trener
Mariusz Dutkiewicz-II trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

PTPS Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Monika Naczk1987187środkowa
2Joanna Kuligowska1979182przyjmująca
4Emilia Kajzer1992180rozgrywająca
5Lecia Brown (JAM)1988178środkowa
6Monika Martałek1990środkowa
7Veronika Hudima (FRA)1988185atakująca
8Anna Kaczmar1985180rozgrywająca
9Daria Paszek1991185przyjmująca
10Natalia Krawulska1988179przyjmująca
11Katarzyna Wysocka1979181libero
12Agnieszka Kosmatka1978188atakująca
16Martyna Tracz1992170libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mirosław Zawieracz1965I trener
Dominik Kwapisiewicz1980II trener

adres klubu

64-920 Piła

ul. ul. Żeromskiego 90

KS Pałac Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Mayvelis Martinez Adlum (CUB)1977180przyjmująca
4Magdalena Mazurek1983182rozgrywająca
5Patrycja Polak1991przyjmująca
6Anna Grejman1993183atakująca
7Julia Szeluchina1979192środkowa
8Emilia Mucha1993186przyjmująca
10Ewelina Krzywicka1992175przyjmująca
11Zuznanna Czyżnielewska1992186atakująca
12Justyna Sosnowska1992188środkowa
13Marta Kuehn-Jarek1981167libero
14Marta Biedziak1993173rozgrywająca
17Natalia Zemstova (UKR)1984188środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Gąsior-I trener
Dawid Pawlik-II trener

adres klubu

85-097 Bydgoszcz

Ul. Jagiellońska 27

(52) 585 13 08

Budowlani Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Helene Rouseaux (BEL)1991188przyjmująca
2Katarzyna Ciesielska1987172libero
3Karolina Kosek1985184przyjmująca
4Anita Kwiatkowska1985184atakująca
5Ewelina Mikołajewska1992182przyjmująca
6Dominika Golec1983188środkowa
7Katarzyna Bryda1995183przyjmująca
8Marta Wójcik1982183rozgrywająca
9Katarzyna Mróz1981194środkowa
10Joanna Mirek1977187atakująca
14Luana Vanessa de Paula (BRA)1984193środkowa
17Ana Grbac (CRO)1988187rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mauro Masacci (ITA)-I trener
Maciej Kosmol-II trener

adres klubu

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

adres hali

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

AZS Białystok

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Małgorzata Właszczukprzyjmująca
3Małgorzata Cieśla1986189atakująca
5Joanna Szeszko1974182przyjmująca
6Dominika Sieradzan1980180atakująca
7Katarzyna Możdżeń1989183przyjmująca
9Channon Thompson (TRI)1994180przyjmująca
10Ewa Cabajewska1978176rozgrywająca
11Dominika Kuczyńska1981196środkowa
12Aleksandra Kruk1984181przyjmująca
13Sinead Jack (TRI)1993190środkowa
14Lucie Muhlsteinova (CZE)1984180rozgrywająca
16Agata Durajczyk1989170libero
17Eleva Kowalenko (RUS)1988188przyjmująca
18Ksenia Sizowa (RUS)1989183przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wiesław Czaja1952I trener
Władimir Wiertiełko (BLR)-II trener

adres klubu

15-089 Białystok

ul. Kilińskiego 1

(85) 748 54 44

KPSK Stal Mielec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Urszula Bejga1989197środkowa
2Marzena Wilczyńska1984181przyjmująca
3Sylwia Pycia1981190środkowa
4Mariola Wojtowicz1980164libero
5Magdalena Sadowska1979184atakująca
6Marta Szymańska1986179rozgrywająca
7Paulina Pająk1992183atakująca
8Monika Malicka1993186środkowa
9Katarina Kociova (CZE)1988185przyjmująca
10Dorota Pykosz1978182środkowa
11Agata Babicz1986171przyjmująca
13Paulina Szpak1984184rozgrywająca
15Rita Liliom (HUN)1986183przyjmująca
16Iwona Kandora1982185środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Adam Grabowski-I trener
Jacek Wiśniewski-II trener

adres klubu

39-300 Mielec

ul. Solskiego

(17) 788 59 98 fax. (17) 788 59 99

adres hali

39-300 Mielec

ul. Solskiego

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved