Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > I liga kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2010/2011>I liga kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
PTPS Piła25.2-
KS Piecobiogaz Murowana Goślina--
Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów23.2-
Eliteski Skawa AZS UEK Kraków23.4180.7
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski--
PLKS Pszczyna--
PSPS Chemik Police--
Gedania Żukowo22.7180.1
MUKS Sparta Warszawa18.8-
SMS PZPS I Sosnowiec--
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice--

PTPS Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marta Czerwińska1983180przyjmująca
2Justine Landi1988185przyjmująca
4Katarzyna Ciesielska1987172rozgrywająca
5Lecia Brown1988178środkowa
6Monika Martałek1990środkowa
7Tamara Kaliszuk1990180atakująca
8Paula Okrutna1991182środkowa
9Daria Paszek1991185przyjmująca
10Natalia Krawulska1988179przyjmująca
11Katarzyna Wysocka1979181libero
12Agnieszka Kosmatka1978188atakująca
14Irina Archangielskaja1965174rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mirosław Zawieracz1965I trener
Rafał Prus1976II trener

adres klubu

64-920 Piła

ul. ul. Żeromskiego 90

KS Piecobiogaz Murowana Goślina

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Walawender1982178przyjmująca
2Aleksandra Trojan1991196środkowa
3Magdalena Fedorów1985180środkowa
4Sandra Narożnaprzyjmująca
5Paulina Dutkieiwcz1986192środkowa
6Małgorzata Jeromin1985179rozgrywająca
7Patrycja Wyrwa1991179przyjmująca
9Beata Strządała1976190przyjmująca
10Paulina Chojnacka1981182atakująca
11Natalia Narożna1988165libero
13Katarzyna Siwek1992175przyjmująca
14Dominika Nowakowska1992187libero
16Małgorzata Lubera1986183środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Skrok1956I trener

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Justyna Ordak1984175rozgrywająca
2Magdalena Olszówka1989180przyjmująca
3Dominika Najmrocka1989180przyjmująca
4Mariola Wojtowicz1980164libero
5Renata Bekier1991177przyjmująca
6Ksymena Wysocka1982182środkowa
7Katarzyna Lisiecka1990atakująca
8Katarzyna Wawrzyniak1990177rozgrywająca
9Barbara Furtak1987185atakująca
10Katarzyna Furtak1989173rozgrywająca
11Dorota Ciechnowska1988178środkowa
13Karolina Bojdak1987185środkowa
16Iwona Kandora1982185uniwersalna
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sebastian Michalak1976I trener
Dorota Kondyjowska-II trener

Eliteski Skawa AZS UEK Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Monika Sroga1981172libero
2Karolina Surma1984180środkowa
3Jowita Jaroszewicz1987184 środkowa
4Marzena Wilczyńska1984181przyjmująca
7Kinga Hatala1989189przyjmująca
8Iwona Kuskowska1989175rozgrywająca
10Justyna Łunkiewicz1987181rozgrywająca
11Magdalena Hawryła1989190środkowa
12Magda Jagodzińska1989186przyjmująca
13Sandra Biernatek1986182atakująca
14Magda Żochowska1987183przyjmująca
18Lucyna Reptak1987165libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tomasz Klocek-I trener
Przemysław Płaczek-II trener

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Brojek1986180atakujący
2Sandra Cabańska1988173atakująca/przyjmująca
3Natalia Staniucha1988178rozgrywająca
4Katarzyna Nadziałek1988181rozgrywająca
5Martyna Wyszomierska1989184środkowa
6Agnieszka Seta1983183przyjmująca
7Anna Związek1987191przyjmująca
8Marta Tracz1992181środkowa
10Paulina Biskup1994175atakująca/przyjmująca
11Miroslava Kijakova - SVK1988179atakująca/przyjmująca
12Iwona Kosiorowska1976182środkowa
13Małgorzata Sojalibero
14Anna Gawron1988181atakująca
16Aleksandra Król1982184środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roman Murdza-I trener

PLKS Pszczyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Izabela Placekrozgrywająca
2Magdalena Kosiarska1987170libero
3Marlena Mieszała1977188środkowa
4Marta Lach1978178przyjmująca
5Aleksandra Filip1989176rozgrywająca
6Agnieszka Bodysprzyjmująca
7Maria Haratyk1987180atakująca
10Agnieszka Mitręga1985186przyjmująca
11Joanna Markiel1987183środkowa
12Edyta Węcławek1985180przyjmująca
13Aleksandra Szafraniec1989190środkowa
16Sandra Szczygiołatakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jarosław Bodys-I trener

PSPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Natalia Matusz1988178przyjmująca
2Ewa Kwiatkowska1986180środkowa
3Klaudia Boguszewskarozgrywająca
4Katarzyna Graczyk1989185uniwersalna
5Joanna Kuchczyńska1985170libero
7Magdalena Soter1988192środkowa
8Katarzyna Bury1985180atakująca
9Katarzyna Ostrowska1976178libero
12Dominika Mażul1991178uniwersalna
13Joanna Pomykacz1990173rozgrywająca
14Agnieszka Kazanecka1989184przyjmująca
16Joanna Raczyńska1987178przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Bujek-I trener

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

Gedania Żukowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Monika Gorszyniecka1975174rozgrywająca
2Edyta Kucharska1977181środkowa
3Emilia Reimus1980181atakująca
4Natalia Gajewska1994175rozgrywająca
5Justyna Łukasik1993188środkowa
6Natalia Całka1992180przyjmująca
7Monika Bryczkowska1986177przyjmująca
8Justyna Sachmacińska1985182przyjmująca
9Marta Żmudzińska1989174przyjmująca
10Zuzanna Łapin1994187przyjmująca
11Anna Łozowska1993182środkowa
12Marcelina Krukowska1990180środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Paweł Kramek1974I trener

MUKS Sparta Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Katarzyna Wojtkowska1991172przyjmująca
2Gabriela Gasidło1990178przyjmująca
3Ewelina Polak1993171rozgrywająca
6Magdalena Wawrzyniak1990atakująca
7Karolina Grzelak1993184atakująca
8Ewa Śliwińska1993180przyjmująca
11Karolina Polak1991186rozgrywająca
12Eliza Białczak1992186środkowa
13Izabela Kasprzyk1983180przyjmująca
14Angelika Bulbak1991libero
15Magdalena Ziętek1992182środkowa
17Marta Kutikow1993163libero
18Aleksandra Sikorska1993186środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marcin Wojtowicz-I trener

adres klubu

03-721 Warszawa

ul. Jagiellońska 7

SMS PZPS I Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-
lista zespołów

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Aleksandra Nowicka
2Dominika Żółtańska1986179
3Anna Wrzeszcz1990175
4Sandra Guzowska
5Magdalena Pietroczuk1985174
6Sylwia Pastuszko1979182
7Karolina Pawłowska1984180
8Anastazja Bańska
11Barbara Kubieniec1987180
15Paulina Dereń1991179
17Agata Turbak1987181
18Marta Jonak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Czapla-I trener
Krzysztof Czapla-II trener
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved