Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > PlusLiga Kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2009/2010>PlusLiga Kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Trefl Sopot--
BKS Aluprof Bielsko-Biała25.3182.8
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna27.9183.4
MKS Dąbrowa Górnicza27.4181.4
Organika Budowlani Łódź27.0181.6
GCB Centrostal Bydgoszcz--
PTPS Piła24.2-
Pronar Zeto Astwa AZS Białystok--
Impel Gwardia Wrocław24.1182.3
KPSK Stal Mielec25.1180.5
Gedania Żukowo19.9-

Trefl Sopot

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

adres hali

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

BKS Aluprof Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Barańska1984178przyjmująca
2Eleonora Dziękiewicz1978185środkowa
3Karolina Ciaszkiewicz1979183skrzydłowa
5Helena Horka1981190atakująca
6Iwona Waligóra1985184skrzydłowa
7Berenika Okuniewska1988188środkowa
8Katarzyna Skorupa1984184rozgrywająca
9Agata Sawicka1985181libero
10Jolanta Studzienna1977185środkowa
11Anna Kaczmar1985180rozgrywająca
12Natalia Bamber1982187skrzydłowa
13Dorota Świeniewicz1972180przyjmująca
14Magdalena Matusiak1992176skrzydłowa
15Paulina Dereń1991179skrzydłowa
18Magdalena Pytel1992182środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Prielożny1957I trener
Mariusz Wiktorowicz1975II trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Rychlińskiego 19

(33) 497 52 63

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Izabela Bełcik1980185rozgrywająca
2Mariola Zenik1982174libero
3Anna Witczak1982180przyjmująca
4Dorota Pykosz1978182środkowa
5Elżbieta Skowrońska1983183przyjmująca
6Agnieszka Bednarek-Kasza1986185środkowa
7Marta Solipiwko1981191atakująca
9Agnieszka Śrutowska1978178rozgrywająca
10Joanna Mirek1977187przyjmująca
11Sylwia Pycia1981190środkowa
12Izabela Żebrowska1985186atakująca
16Aleksandra Jagieło1980180przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Serwiński1956I trener
Ryszard Litwin1962II trener

adres klubu

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

(018) 471-8322

adres hali

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

MKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Marta Haładyn1988179rozgrywająca
-Katarzyna Gajgał1981190środkowa
-Agata Karczmarzewska-Pura1978188przyjmująca
-Magdalena Śliwa1969173rozgrywająca
-Aleksandra Liniarska1981188środkowa
-Krystyna Tkaczewska1987165libero
-Ewelina Sieczka1988181atakująca
-Marzena Wilczyńska1984181przyjmująca
-Joanna Staniucha-Szczurek1981184przyjmująca
-Katarzyna Walawender1982178przyjmująca
-Małgorzata Lis1981186środkowa
-Magdalena Sadowska1979184atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Kawka1962I trener

adres klubu

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

adres hali

41-300, Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 3

Organika Budowlani Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Nowakowska1980170rozgrywająca
2Katarzyna Ciesielska1987172libero
3Karolina Kosek1985184przyjmująca
4Katarzyna Bryda1995183przyjmująca
5Michela Teixeira1977176przyjmująca
6Katarzyna Jóźwicka1984185atakująca
7Julia Shelukhina1979192środkowa
8Marta Pluta1982183rozgrywająca
9Sylwia Jasińska1977184środkowa
10Dominika Koczorowska1983186środkowa
11Katarzyna Jaszewska1981181przyjmująca
13Małgorzata Niemczyk1969178przyjmująca
18Katarzyna Zaroślińska1987187atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Pasiński1968I trener

adres klubu

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

adres hali

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

GCB Centrostal Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dominika Kuczyńska1981196środkowa
2Ewa Kowalkowska182atakujca
3Katarzyna Mróz1981194środkowa
4Kinga Zielińska186przyjmująca
5Patrycja Polak1991przyjmująca
6Alicja Leszczyńska1988177rozgrywająca
7Dominika Nowakowska1992187przyjmująca
8Agata Skiba184przyjmująca
9Izabela Kasprzyk1983180atakująca
10Joanna Kuligowska1979182przyjmująca
11Katarzyna Wysocka1979181libero
12Sylwia Pelc1990środkowa
13Monika Smak173rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Makowski1968I trener
Rafał Gąsior-II trener

PTPS Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maja Tokarska1991środkowa
2Klaudia Kaczorowska1988184przyjmująca
3Gabriela Wójtowicz1988200środkowa
4Ewa Kasprów1979188rozgrywająca
5Katarzyna Konieczna1985184atakująca
6Monika Martałek1990środkowa
7Ewa Matyjaszek1979178rozgrywająca
8Edyta Kucharska1977181przyjmująca
9Daria Paszek1991185przyjmująca
10Natalia Krawulska1988179przyjmująca
11Marta Szczygielska1981184przyjmująca
12Agnieszka Kosmatka1978188atakująca
13Paulina Maj1987166libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Lalek-I trener
Piotr Matela-II trener

adres klubu

64-920 Piła

ul. ul. Żeromskiego 90

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Agnieszka Starzyk1985178przyjmująca
2Małgorzata Właszczukprzyjmująca
3Małgorzata Cieśla1986189atakująca
4Maja Batina1989atakująca
5Joanna Szeszko1974182przyjmująca
6Katarzyna Kalinowska1983186środkowa
7Magdalena Godos1983181rozgrywająca
8Magdalena Saad1985167libero
9Ilona Gierak1988182przyjmująca
10Katarzyna Wysocka1979181środkowa
11Paulina Gajewska1986170libero
12Elena Bernatowiczrozgrywająca
15Marta Wójcik1982183środkowa
17Natlia Ziemcowa1984185środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Szymon Zejer-I trener

adres klubu

15-089 Białystok

ul. Kilińskiego 1

(85) 748 54 44

Impel Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Olga Owczynnikowa1971179rozgrywająca
2Katarzyna Mroczkowska1980182środkowa
6Monika Konsek1982184przyjmująca
8Aleksandra Krzos1989181przyjmująca
9Marta Czerwińska1983180przyjmująca
10Bogumiła Barańska1986179przyjmująca
11Agnieszka Jagiełło1984166libero
12Joanna Wołosz1990181rozgrywająca
13Aleksandra Szafraniec1989190środkowa
15Dominika Sobolska (BEL)1991187przyjmująca
16Zuzanna Efimienko1989196środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Błaszczyk1964I trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

KPSK Stal Mielec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Marlena Mieszała1977188środkowa
4Anita Chojnacka-Kwiatkowska1985183atakująca
5Magdalena Piątek1984181atakująca
6Marta Łukaszewska1982183skrzydłowa
7Justyna Ordak1984175rozgrywająca
8Dorota Wilk1988178rozgrywająca
9Sylwia Wojcieska1985193środkowa
10Dorota Ściurka1981180przyjmująca
11Agata Wilk1986170atakująca
13Agata Durajczyk1989170libero
16Iwona Niedźwiecka1982185przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Prus1976I trener
Tomasz Kamuda1976II trener

adres klubu

39-300 Mielec

ul. Solskiego

(17) 788 59 98 fax. (17) 788 59 99

adres hali

39-300 Mielec

ul. Solskiego

Gedania Żukowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Justyna Sachmacińska1985182przyjmująca/atakująca
2Marta Szafraniak1991atakująca
3Małgorzata Łysiak1991180środkowa
4Natalia Kurnikowska1992184atakująca
5Małgorzata Lizińczyk1990183przyjmująca
6Żaneta Rzepnikowska1989168libero/przyjmująca
7Justyna Łukasik1993188środkowa
8Aleksandra Pasznik1990rozgrywająca
9Aleksandra Szymańska1991186środkowa
11Paulina Szpak1984184rozgrywająca
12Joanna Kocemba1989182atakująca
13Daria Bąkowska1991171libero
14Małgorzata Plebanek1981182przyjmująca
15Małgorzata Jeromin1985179rozgrywająca
16Zuzanna Łapin1994187przyjmująca
17Anna Łozowska1993182środkowa
18Marta Siwka1986167libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Wróbel1962I trener
Paweł Kramek1974II trener
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved