Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > I liga mężczyzn > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2009/2010>I liga mężczyzn > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
MKS Sudety Meblomarket Kamienna Góra--
AZS UAM Poznań--
KS Fart Kielce22.6193.5
Trefl Gdańsk22.1195.9
ASPS Avia Świdnik25.2195.0
Joker-Rodło Piła22.6193.7
Rajbud GTPS Gorzów Wlkp.24.1197.1
BBTS Bielsko-Biała22.2196.3
MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF--
AZS PWSZ Nysa--
Ślepsk Suwałki-194.2
MCKiS PKE Energetyk Jaworzno24.4195.6
Pronar Parkiet Hajnówka22.7196.4
KS Morze Bałtyk Szczecin21.8195.9
SMS PZPS I Spała17.6198.5

MKS Sudety Meblomarket Kamienna Góra

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

AZS UAM Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KS Fart Kielce

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Tomasz Drzyzga1985188przyjmujący
-Kacper Bielicki1985198środkowy
1Sławomir Jungiewicz1989195atakujący
2Miłosz Zniszczoł1986200środkowy
4Mateusz Zarankiewicz1989198atakujący
5Martin Sopko1982196przyjmujący
8Greg Sukoczev (AUS)1988196rozgrywający
9Krzysztof Mararyk1980198środkowy
14Maciej Krzywiecki1989190przyjmujący
16Adrian Staszewski1990196przyjmujący
17Adam Swaczyna1989176libero
18Michał Kozłowski1985191rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Daszkiewicz1967I trener

adres klubu

25-116 Kielce

ul. Ściegiennego 268a

(41) 361 99 60

adres hali

25-116 Kielce

ul. Boczna 15

Trefl Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Waldemar Kaczmarek1987196rozgrywający
2Michał Chaberek1987194przyjmujący
3Michał Żurek1988182libero
4Paweł Gajowczyk1990194atakujący
5Michał Żuk1985196przyjmujący
6Artur Ratajczak1990206środkowy
7Maciej Gorzkiewicz1984190rozgrywający
8Bartosz Węgrzyn1984205środkowy
9Paweł Suski1988195atakujący
11Andrzej Skórski1985190przyjmujący
12Waldemar Świrydowicz1986205środkowy
14Daniel Wilk1982199atakujący
16Rafał Sobański1991195przyjmujący
17Maciej Naliwajko1990195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Strumiło1948I trener

ASPS Avia Świdnik

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Adam Michalski1988201środkowy
1Dominik Wójcicki1987198atakujący
2Jakub Guz1984189przyjmujący
3Michał Baranowski1981203środkowy
4Mariusz Kowalski1972190libero
5Rafał Grabarczyk1985195rozgrywający
6Marcin Kurek1990192przyjmujący
7Michał Jaskulski1981199środkowy
8Marcin Jarosz1980195przyjmujący
9Wojciech Pawłowski1982202atakujący
11Oskar Dziewit1987187przyjmujący
13Łukasz Makowski1989187rozgrywający
14Marcin Malicki1983197środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Lemieszek-I trener

Joker-Rodło Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Witold Chwastyniak1979192środkowy
-Bartosz Sufa1987186libero
-Przemysław Lach1979198środkowy
-Michał Lach1985195przyjmujący
-Mateusz Januszewski1991188przyjęcie/atak
-Łukasz Jurkoić1984189rozgrywający
-Łukasz Kaczorowski1988195przyjmujący
-Piotr Marciniak1986195rozgrywający
-Mariusz Gaca1984200środkowy
-Mateusz Jasiński1989197przyjmujący
-Radosław Zbierski1988190przyjmujący
-Grzegorz Wójtowicz1989189przyjmujący
-Łukasz Polański1989205środkowy
-Łukasz Ożarski1992193przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roland Dembończyk1971I trener

Rajbud GTPS Gorzów Wlkp.

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Łukasz Wroński1988199rozgrywający
2Adrian Hunek1985202środkowy
3Marcin Olichwer1982194atakujący
5Konrad Woroniecki1982191rozgrywający
6Adrian Szlubowski1987199atakujący
7Jakub Mach1988196przyjmujący
10Krzysztof Grzesiowski1981206przyjmujący
11Paweł Kupisz1978204środkowy
12Piotr Adamowicz1990196przyjmujący
14Martosz Mischke1986196przyjmujący
15Michał Stępień1987200środkowy
18Kamil Ratajczak1985182libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sławomir Gerymski1968I trener

adres klubu

66-400 Gorzów Wlkp.

Fabryczna 71

095 737 10 15

adres hali

Gorzów Wlkp.

Czereśniowa 2

095 733 24 69

BBTS Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Kałasz1986199środkowy
2Kajetan Borecki1992197przyjmujący
3John Dekker (AUS)1988206przyjmujący
4Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
5Kamil Kwasowski1990199rozgrywający
6Grzegorz Surma1990196przyjmujący
7Przemysław Czauderna1992183libero
8Bartłomiej Jajszczak1987190przyjmujący
9Sebastian Warda1989205środkowy
10Tomasz Waldendzik1987196rozgrywający
11Kamil Gutowski1986194atakujący
12Kornel Przystał1989197środkowy
14Marcin Owczarski1980199atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Przemysław Michalczyk1973I trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Daniel Mróz1985195przyjmujący
-Krzysztof Hajbowicz1981193atakujący
-Maciej Fijałek1982186rozgrywający
-Michał Jakubczak1986195przyjmujący
-Patryk Kabzińskilibero
-Rafał Matusiak1980195przyjmujący
-Jarosław Stancelewski1974204środkowy
-Dominik Żmuda1987198przyjęcie
-Mariusz Szulikowski1990195przyjmujący
-Piotr Świerżałowski1985205środek
-Konrad Grześkowiak1991189przyjecie/libero
-Patryk Strzeżek1989203atakujący
-Łukasz Karolak1991182rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Stanulewicz-I trener

adres klubu

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

(0 95) 741 11 30

adres hali

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

AZS PWSZ Nysa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Damian Górski1984197rozgrywający
-Bartosz Kisielewicz1986192rozgrywający
-Dawid Migdalski1988190przyjmujący
-Dawid Bułkowski1990186przyjmujący
-Michał Nalborskiprzyjmujący
-Bartłomiej Piekarczyk1987191przyjmujący
-Damian Domonik1985205środkowy
-Damian Grabolus1987202środkowy
-Rafał Jarząbski1984201środkowy
-Bartłomiej Podgórski1987192atakujący
-Krzysztof Ferek1987198atakujący
-Sławomir Krypel1979185libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roman Palacz1965I trener

Ślepsk Suwałki

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Netter1986197przyjmujący
2Mariusz Szlejter1981193przyjmujący
3Wojciech Dziurkowski1990190przyjmujący
4Maciej Główczyński1983199środkowy
6Jacek Malczewski1981186rozgrywający
7Kamil Skrzypkowski1986194przyjmujący
9Wojciech Iwanowicz190atakujący
10Sławomir Gołębski1981202środkowy
12Łukasz Rudzewicz1985198środkowy
13Tomasz Knasiecki1979186libero
15Łukasz Augustynowicz1983186rozgrywający
17Bartosz Krzysiek1990208atakujący
18Marek Wawrzyniak195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Adam Aleksandrowicz1977I trener
Michał Bendig-II trener

MCKiS PKE Energetyk Jaworzno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcin Kozioł1983196przyjmujący
2Michał Skrzypiński1981200środkowy
3Krzysztof Antosik1987196rozgrywający
4Krzysztof Szopa1980194atakujący
5Marek Nowak1981185przyjmujący
6Jarosław Tepling1984207środkowy
7Jakub Kazimierski1984202środkowy
8Mariusz Syguła1982193rozgrywający
9AdamKurian1981203atakujący
10Paweł Adamajtis1990199atakujący
11Krzysztof Fitrzyk1990200środkowy
12Igor Kozłowski1991195przyjmujący
13Maciej Rzędzicki1978192przyjmujący
14Mateusz Gorzewski1987194przyjmujący
15Michał Skrzeciński1990178libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Janusz Bułkowski/Wiktor Krebok1943I trener

adres klubu

43-600 Jaworzno

Mickiewicza 2

(032) 616-44-91 tel/fax: (032)616-28-79

adres hali

Jaworzno - Centrum

Grunwaldzka 80

(32) 616 44 91

Pronar Parkiet Hajnówka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Daniel Saczko1986195przyjmujący
-Leonard Tietianiec1990196rozgrywający
-Janusz Ignaciuk1989197atakujący
-Mateusz Sacharewicz1989199środkowy
-Sebastian Wójcik1983194przyjmujący
-Łukasz Staniewski1984198środkowy
-Bartosz Zrajkowski1986191rozgrywający
-Artur Żyliński1984197przyjmujący
-Allasane Guindo1986201atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Paweł Blomberg1953I trener

adres klubu

17-200 Hajnówka

Ks. A. Dziewiatowskiego 2

085 682 27 76

adres hali

17-200 Hajnówka

Piłsudskiego 3

KS Morze Bałtyk Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Michał Doliński1984192rozgrywający
-Maciej Kwaśniak1989195rozgrywający
-Mateusz Sylla1986192przyjmujący
-Artur Kulikowski1985189przyjmujący
-Marcin Brzeziński1988195przyjmujący
-Jakub Nowocień1989191przyjmujący
-Daniel Zabłocki1992194przyjmujący
-Michał Paniączyk1989200przyjmujący
-Wojciech Paniączyk1988205środkowy
-Dawid Michor1988206środkowy
-Michał Glinka1986198środkowy
-Krystian Pachliński1988190libero
-Adrian Milczarek1983195atakujący
-Konrad Paśnik1986197atakujący
-Paweł Kaczorowski1987200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zdzisław Gogol1961I trener

SMS PZPS I Spała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Adrian Buchowski1991194przyjmujący
2Wojciech Ferens1991195przyjmujący
3Piotr Hain1991208środkowy
4Miłosz Hebda1991206atakujący
5Bartosz Kaczmarek1991184libero
6Tomasz Kalembka1991202środkowy
7Tomasz Kowalski1991203rozgrywający
8Mateusz Nożewski1991201przyjmujący
9Mateusz Piotrowska1991201atakujący
10Mateusz Przybyła1991208środkowy
11Patryk Szczurek1991193rozgrywający
12Kamil Szewczyk1991188rozgrywający
13Marcin Bachmatiuk1992205środkowy
14Dawid Dryja1992201środkowy
15Matuesz Gluz1992196przyjmujący
16Kacper Gonciarz1992192rozgrywający
17Szymon Macyra1992204przyjmujący
18Krzysztof Modzelewski1992196przyjmujący
19Szymon Romać1992196atakujący
20Adrian Zalewski1992196przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Ryś1967I trener
Sebastian Pawlik-II trener

adres klubu

97-215 Inowłódz Spała

Mościckiego 6

044 724-36-46

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved