Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > I liga kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2009/2010>I liga kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
BKS Szóstka Black Red White Biłgoraj--
Remagum MOSiR Mysłowice--
KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice--
EC Wybrzeże TPS Rumia22.4179.8
Trefl Sopot23.8-
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski--
PSPS Chemik Police22.8178.3
PLKS Pszczyna--
TKS-T Budowlani Nesta Toruń21.3177.8
Remagum MOSiR Mysłowice22.0-
Jedynka Aleksandrów Łódzki--
LTS Legionovia Legionowo21.6179.3
SCS Sokół Chorzów--
SMS PZPS I Sosnowiec--

BKS Szóstka Black Red White Biłgoraj

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Remagum MOSiR Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

41-400 Mysłowice

ul. Powstańców 23

(32) 222 20 58

adres hali

41-400 Mysłowice

ul. Jasińskiego 2

KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

EC Wybrzeże TPS Rumia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Aleksandra Theis1986179przyjmująca/atakująca
-Karolina Labudda1991185środkowa
-Michalina Jagodzińska1984170libero
-Małgorzata Piątkowska1991169rozgrywająca
-Malgorzata Jeromin1985179rozgrywająca
-Kinga Kasprzak1987188przyjmująca
-Małgorzata Skorupa1984183przyjmująca
-Magdalena Łebkowska1984189atakująca
-Izabela Hohn1985183przyjmująca
-Małgorzata Lubera1986183środkowa
-Alicja Modrzejewska1990170rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Skrobecki-I trener

Trefl Sopot

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Monika Gorszyniecka1975174rozgrywająca
3Emilia Reimus1980181atakująca
5Ewelina Toborek1986185środkowa
6Natalia Nuszel1989180przyjmująca
7Anna Sołodkowicz1984182przyjmująca
8Edyta Rzenno1983188środkowa
9Monika Naczk1987187środkowa
10Magdalena Lenz1988175przyjmująca
11Izabela Śliwa1990libero
12Aleksandra Kruk1984181przyjmująca
13Marta Szymańska1986179rozgrywająca
14Tamara Kaliszuk1990180atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Edward Pawlun1976I trener
Rafał Murczkiewicz1982II trener

adres klubu

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

adres hali

81-731 Sopot

Plac Dwóch Miast 1

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Katarzyna Brojek1986180atakująca
-Justyna Łunkiewicz1987181rozgrywająca
-Natalia Wardzińska1988178atakująca
-Ksenia Mazur1986181przyjmująca
-Martyna Wyszomierska1989184środkowa
-Agnieszka Seta1983183skrzydłowa
-Anna Związek1987191przyjmująca/atakująca
-Ewelina Świerszcz1986169rozgrywająca
-Iwona Kosiorowska1976182środkowa/lewoskrzydłowa
-Małgorzata Sojalibero
-Magdalena Wiatrowska1988176przyjmująca
-Aleksandra Król1982184środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roman Murdza-I trener

PSPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Agnieszka Kazaniecka1989184przyjmująca
-Natalia Matusz1988178przyjmująca
-Ewa Kwiatkowska1986180środkowa
-Sandra Dołżańska1984168libero
-Katarzyna Ciesielska1987172rozgrywająca
-Magdalena Soter1988192środkowa
-Katarzyna Bury1985180atakująca
-Katarzyna Ostrowska1976178libero
-Monika Bryczkowska1986177atakująca
-Joanna Pomykacz1990173rozgrywająca
-Justyna Raczyńska1987181przyjmująca
-Katarzyna Graczyk1989185uniwersalna
-Joanna Kuchczyńska1985170libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Bujek-I trener

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

PLKS Pszczyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Izabela Placekrozgrywająca
-Magdalena Kosiarska1987170libero
-Urszula Jędrys-Szynkiel1976182środkowa
-Katarzyna Bartlakatakująca
-Agnieszka Bodysprzyjmująca
-Maria Haratyk1987180przyjmująca
-Dominika Marszałek1987180środkowa
-Anna Gwiżdż1979180środkowa
-Agnieszka Mitręga1985186atakująca
-Joanna Markiel1987183środkowa
-Edyta Węcławek1985180przyjmująca
-Aleksandra Filip1989176przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jarosław Bodys-I trener

TKS-T Budowlani Nesta Toruń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maja Soja1977180przyjmująca/atakująca
2Michalina Liss1987186środkowa
3Patrycja Kowalska1989182środkowa
4Marta Wiśniewska1990184środkowa
5Judyta Szulc1986175rozgrywajaca
6Gracja Wierciszewska1990170przyjmująca
7Agnieszka Sikorska1990178przyjmująca
8Joanna Sobczak1990180przyjmująca
9Sandra Cabańska1988173przyjmująca
10Agata Wojtasik1990170rozgrywająca
11Monika Weder1987182przyjmująca/atakująca
12Marta Januszewska1988173libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Soja-I trener
Jerzy Wawrzyn-II trener

Remagum MOSiR Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Magdalena Olszówka1989180atakująca
3Dominika Najmrocka1989180przyjmująca
4Natalia Staniucha1988178rozgrywająca
6Barbara Bawoł1986178przyjmująca
7Katarzyna Wawrzyniak1990177rozgrywająca
8Dorota Kondyjowska1981171libero
9Maria Romel1981181środkowa
10Magdalena Wawrzyniak1990atakująca
11Dorota Ciechnowska1988178środkowa
13Karolina Bojdak1987185środkowa
14Anna Gawron1988181atakująca
15Barbara Kubieniec1987180przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Stanisław Guzak1950I trener

Jedynka Aleksandrów Łódzki

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Katarzyna Możdżeń1989183przyjmująca
-Marta Wankiewiczprzyjmująca
-Karolina Michalkiewicz1988175przyjmująca
-Agnieszka Wołoszyn1981181atakująca
-Katarzyna Buchalska1980184przyjmująca
-Magda Blomberg1983180środkowa
-Sylwia Korzycka1989170libero
-Klaudia Maryniak1990180atakująca
-Karolina Wiśniewska1984192środkowa
-Agnieszka Rajkowska1980180środkowa
-Karolina Olczyk1980173rozgrywająca
-Aleksandra Przepiórka1990174rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Paweł Mikołajczyk-I trener

LTS Legionovia Legionowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Magdalena Cabaj1989186środkowa
3Marta Laskowska1986180skrzydłowa
4Aneta Duda1989189środkowa/atakująca
6Jolanta Trojnar1987180skrzydłowa
7Kinga Baran1982179rozgrywająca/skrzydłowa
8Sylwia Kaca1989170rozgrywająca
9Małgorzata Lencka1986175skrzydłowa
10Małgorzata Kupisz1974171rozgrywająca
11Monika Scecewicz1992189środkowa
12Małgorzata Sikora1985188skrzydłowa
13Małgorzata Góralczyk1985168libero
14Paulina Snopkiewicz1992166libero
15Marika Doktorska1992185skrzydłowa
16Marta Wrzesińska1986180atakująca
17Aleksandra Wachowicz1992183skrzydłowa
18Natalia Dziułka1992180skrzydłowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Robert Kupisz-I trener

adres klubu

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

adres hali

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

SCS Sokół Chorzów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Magda Fedorów1985180środkowa
-Barbara Furtak1987185atakująca
-Weronika Kaczmarek1985178rozgrywająca
-Katarzyna Lisiecka1990przyjmująca
-Dorota Malinowska1984183przyjmująca
-Agnieszka Sojka1991179rozgrywająca
-Sandra Szczygiołatakująca
-Angelika Wardęga1992177przyjmująca
-Marta Wellna1988178przyjmująca
-Ksymena Wysocka1982182środkowa
-Karolina Zapaśnik1990160libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zdzisława Kania1969I trener
Wojciech Jaroszewski-II trener

adres klubu

41-503 Chorzów

ul. Harcerska 1

Tel.(032) 241-33-61

adres hali

41-503 Chorzów

ul.Dąbrowskiego 113

SMS PZPS I Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-
lista zespołów
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved