3. kolejka: 22-11-2008 - 23-11-2008
|
gospodarz |
gość |
wynik |
wyniki setów |
|
Foto "Ola" Ostróda |
Nidka Ruciane Nida |
2:3 |
16:25, 25:20, 21:25, 25:20, 12:15
|
|
Omega Rybno |
UMKS MIKRO Ełk |
0:3 |
8:25, 19:25, 15:25
|
|
KS Gmina Kozłowo |
Gwardia Szczytno |
1:3 |
16:25, 21:25, 25:22, 19:25
|
|
Truso Elbląg |
pauzuje |
|
|
przejdź do kolejki: 2 | przejdź do kolejki: 4 |
tabela po 3. kolejce
miejsce |
drużyna |
mecze |
punkty |
sety |
małe punkty |
1 |
UMKS FPP MIKRO Ełk |
3 |
6 |
9:2 |
259:201 |
2 |
PolKS Gwardia Szczytno |
3 |
5 |
6:4 |
233:218 |
3 |
MKS Truso Grupa Wodna Elbląg |
2 |
4 |
6:0 |
150:47 |
4 |
UKS Nidka Ruciane Nida |
2 |
4 |
6:2 |
180:154 |
5 |
KS Gmina Kozłowo |
3 |
3 |
1:9 |
136:247 |
6 |
GSZS OSiR Omega Rybno |
3 |
3 |
0:9 |
151:227 |
7 |
MLKS Foto "Ola" Ostróda |
2 |
2 |
4:6 |
199:214 |
punktacja
- za zwycięstwo - 2 pkt
- za porażkę - 1 pkt
|
|
2. kolejka: 15-11-2008 - 16-11-2008
|
gospodarz |
gość |
wynik |
wyniki setów |
|
Foto "Ola" Ostróda |
UMKS MIKRO Ełk |
2:3 |
25:23, 25:21, 18:25, 19:25, 13:15
|
|
Gwardia Szczytno |
Omega Rybno |
3:0 |
27:25, 25:16, 25:21
|
|
Truso Elbląg |
KS Gmina Kozłowo |
3:0 |
25:0, 25:0, 25:0
|
|
Nidka Ruciane Nida |
pauzuje |
|
|
przejdź do kolejki: 1 | |
4. kolejka: 29-11-2008 - 30-11-2008
|
gospodarz |
gość |
wynik |
wyniki setów |
|
Omega Rybno |
Foto "Ola" Ostróda |
2:3 |
21:25, 22:25, 25:19, 25:21, 8:15
|
|
Truso Elbląg |
Nidka Ruciane Nida |
3:1 |
|
|
UMKS MIKRO Ełk |
KS Gmina Kozłowo |
3:0 |
25:17, 25:17, 25:17
|
|
Gwardia Szczytno |
pauzuje |
|
|
tabela po 4. kolejce
miejsce |
drużyna |
mecze |
punkty |
sety |
małe punkty |
1 |
UMKS FPP MIKRO Ełk |
4 |
8 |
12:2 |
334:252 |
2 |
MKS Truso Grupa Wodna Elbląg |
3 |
6 |
9:1 |
150:47 |
3 |
PolKS Gwardia Szczytno |
3 |
5 |
6:4 |
233:218 |
4 |
UKS Nidka Ruciane Nida |
3 |
5 |
7:5 |
180:154 |
5 |
MLKS Foto "Ola" Ostróda |
3 |
4 |
7:8 |
304:315 |
6 |
GSZS OSiR Omega Rybno |
4 |
4 |
2:12 |
252:332 |
7 |
KS Gmina Kozłowo |
4 |
4 |
1:12 |
187:322 |
punktacja
- za zwycięstwo - 2 pkt
- za porażkę - 1 pkt
|
|