Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > I liga mężczyzn > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2008/2009>I liga mężczyzn > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KS Fart Kielce--
Rosiek Syców--
ASPS Avia Świdnik--
SMS PZPS I Spała--
MUKS Siatkarz Pamapol Wieluń22.5197.7
TS BBTS Bielsko-Biała21.8195.0
MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF--
Pronar Parkiet Hajnówka24.1195.1
Rajbud Development GTPS Gorzów Wlkp.26.0196.8
MCKiS PKE Energetyk Jaworzno26.0195.0
EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław S.A.25.1-
AZS PWSZ Nysa--
MKS MOS Interpromex Będzin25.4-

KS Fart Kielce

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

25-116 Kielce

ul. Ściegiennego 268a

(41) 361 99 60

adres hali

25-116 Kielce

ul. Boczna 15

Rosiek Syców

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

ASPS Avia Świdnik

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

SMS PZPS I Spała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

97-215 Inowłódz Spała

Mościckiego 6

044 724-36-46

MUKS Siatkarz Pamapol Wieluń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mikołaj Sarnecki1987201atakujący
2Dominik Żmuda1987198przyjmujący
3Marcin Lubiejewski1981207atakujący
4Wojciech Sobala1988207środkowy
6Bartłomiej Matejczyk1984185rozgrywający
7Szymon Kosmęda1989189rozgrywający
8Wojciech Paniączyk1988205środkowy
10Maciej Zajder1988202środkowy
11Maciej Bartodziejski1973190przyjmujący
13Bartosz Buniak1985205środkowy
14Michał Paniączyk1989200przyjmujący
16Michał Błoński1987187przyjmujący
17Marcin Kryś1983192libero
18Tomasz Zychla1988200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Damian Dacewicz1974I trener
Robert Majtyka1962II trener

adres klubu

98-300 Wieluń

ul. Częstochowska 35

TS BBTS Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Kałasz1986199środkowy
2Bartosz Sufa1987186libero
3Jan Król1989198atakujący
4Maciej Kusaj1988191rozgrywający
5Tomasz Tomczyk1986203atakujący
6Mariusz Gaca1984200środkowy
8Bartłomiej Jajszczak1987190przyjmujący
11Michał Jaszewski1979188przyjmujący
12Kornel Przystał1989197atakujący
13Paweł Mikołajczak1988195przyjmujący
14Grzegorz Pająk1987195rozgrywający
16Kacper Bielicki1985198środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Wagner1965I trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Adrian Hunek1985202środkowy
-Daniel Mróz1985195przyjmujący
-Krystian Pachliński1988190libero
-Krzysztof Hajbowicz1981193atakujący
-Maciej Fijałek1982186rozgrywający
-Maciej Kordysz1985196przyjmujący
-Mateusz Kucharskiśrodkowy
-Michał Jakubczak1986195przyjmujący
-Patryk Kabzińskilibero
-Rafał Jarząbski1984201środkowy
-Wojciech Janas1987193przyjmujący
-Wojciech Wesołowski1973194atakujący
-Łukasz Klucznikrozgrywający
lista zespołów

adres klubu

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

(0 95) 741 11 30

adres hali

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

Pronar Parkiet Hajnówka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Knasiecki1979186libero
2Mateusz Bartosiak1992197środkowy
3Marcin Kozioł1983196atakujący
4Rafał Matusiak1980195przyjmujący
5Konrad Woroniecki (k)1982191rozgrywający
6Artur Żyliński1984197przyjmujący
7Sebastian Wójcik1983194przyjmujący
8Piotr Niemiec1982198atakujący
9Łukasz Staniewski1984198środkowy
10Daniel Saczko1986195przyjmujący
11Michał Jaskulski1981199środkowy
12Bartosz Zrajkowski1986191rozgrywający
13Mateusz Sacharewicz1989199środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Paweł Blomberg1953I trener

adres klubu

17-200 Hajnówka

ul. Dziewiatowskiego 2

(85) 6822776

adres hali

17-200 Hajnówka

Piłsudskiego 3

(85) 6822496

Rajbud Development GTPS Gorzów Wlkp.

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Łukasz Wroński1988199rozgrywający
2Mateusz Jasiński1989197przyjmujący
4Tomasz Borczyński1975186rozgrywający
5Michał Kamiński1987210atakujący
6Maciej Wołosz1982198przyjmujący
7Michał Stępień1987200środkowy
8Krzysztof Śmigiel1974198atakujący
9Marcin Kudłacik1981198środkowy
10Krzysztof Grzesiowski1981206przyjmujący
11Paweł Kupisz1978204środkowy
13Radosław Maciejewicz1976188przyjmujący
14Marcin Olichwer1982194atakujący
15Damian Kaniowski1986180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sławomir Gerymski1968I trener

adres klubu

66-400 Gorzów Wlkp.

Fabryczna 71

095 737 10 15

adres hali

Gorzów Wlkp.

Czereśniowa 2

095 733 24 69

MCKiS PKE Energetyk Jaworzno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Michał Skrzypiński1981200środkowy
3Krzysztof Antosik1987196rozgrywający
4Krzysztof Szopa1980194atakujący
5Marek Nowak1981185przyjmujący
6Tomasz Kamuda1976197przyjmujący
7Jakub Kaźmierski1984202środkowy
8Mariusz Syguła1982193rozgrywający
9Szymon Kostecki1981193przyjmujący
10Piotr Deszcz1985197przyjmujący
13Maciej Rzędzicki1978192przyjmujący
14Daniel Wilk1982199atakujący
15Łukasz Warchoł1981186libero
16Adam Michalski1988201środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Łoziński-I trener
Jacek Sowa-II trener

adres klubu

Jaworzno

ul. A.Mickiewicza 2

032 616 28 79

adres hali

Jaworzno

ul. Grunwaldzka 80

EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław S.A.

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Josef Janosik1979190rozgrywający
2William Thwaite1987208środkowy
3Maciej Krupnik1971196środkowy
4Adam Kurian1982atakujący
5Mariusz Dutkiewicz1975180rozgrywający
6Adrian Mihułka1989182libero
7Mateusz Gorzewski1987194przyjmujący
8Marcin Chmiela1989201środkowy
9Łukasz Karpiewski1988204atakujący
11Jarosław Lech1984197przyjmujący
13Arkadiusz Świechowski1987205środkowy
14Wojciech Szczurowski1976194przyjmujący
18Arkadiusz Olejniczak1984192przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Maciej Jarosz1962I trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

AZS PWSZ Nysa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Adrian Szlubowski1987199atakujący
-Bartłomiej Podgórski1987192rozgrywający
-Damian Parkitny1985193atakujący
-Dawid Bułkowski1990186przyjmujący
-Dawid Migdalski1988190przyjmujący
-Jakub Kowalczyk1986200środkowy
-Kamil Ratajczak1985182libero
-Konrad Nieboj1987185rozgrywający
-Marek Szabat197środkowy
-Michał Kocoń1988przyjmujący
-Michał Nalborskiprzyjmujący
-Michał Żuk1985196przyjmujący
-Paweł Szabelski (K)1981196środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Janusz Bułkowski1967I trener

MKS MOS Interpromex Będzin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Mateusz Mędrzyk1988194przyjmujący
4Przemysław Kasparek1989200środkowy
5Grzegorz Nowak1975200środkowy
6Damian Miller1986193przyjmujący
7Marcin Kantor1989200przyjmujący
8Mateusz Leszczawski1988198rozgrywający
9Albert Semeniuk1967197przyjmujący
10Dariusz Syguła1986182rozgrywający
11Bartosz Dzierżanowski1986195środkowy
13Adam Łapuszyński1986198atakujący
14Michał Potera1988183libero
15Rafał Legień1969190przyjmujący
16Damian Zborowski1988atakujący
17Piotr Gabrych1972197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Albert Semeniuk1967I trener
Paweł Sznicer-II trener

adres klubu

42-500 Będzin

ul. Sportowa 6

(032)267-74-62

adres hali

42-500 Będzin

ul. Jedności 38

(0-32)360-61-78

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved