Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > I liga kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2008/2009>I liga kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
BKS Szóstka Biłgoraj--
LTS Legionovia Legionowo--
SMS PZPS I Sosnowiec--
KS Organika Budowlani Łódź--
KS Prokonstal Piast Szczecin25.9181.8
SCS Sokół Chorzów--
EC Wybrzeże TPS Rumia22.3181.2
PSPS Chemik Police21.9178.5
Remagum MOSiR Mysłowice--
TKST Budowlani Nesta Toruń21.1178.7
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-180.0
AZS AWF Poznań--
TS Wisła Enion Energia Kraków19.6-

BKS Szóstka Biłgoraj

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

LTS Legionovia Legionowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

adres hali

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

SMS PZPS I Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KS Organika Budowlani Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Katarzyna Ciesielska1987172libero
4Joanna Bednarek1976181atakująca
5Marta Wankiewiczprzyjmująca
6Katarzyna Jóźwicka1984185środkowa
7Kinga Baran1982179rozgrywająca
8Marta Pluta1982183rozgrywająca
9Sylwia Jasińska1977184środkowa
10Karolina Wiśniewska1984192środkowa
11Katarzyna Jaszewska1981181atakująca
13Małgorzata Niemczyk1969178przyjmująca
15Agnieszka Wołoszyn1981181przyjmująca
16Julia Szeluchina (UKR)1979192środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Pasiński1968I trener
Małgorzata Niemczyk-II trener

adres klubu

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

adres hali

94-020 Łódź

al.Bandurskiego 7

KS Prokonstal Piast Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Szydełko1978188środkowa
2Anna Róg1987182przyjmująca
5Edyta Rzenno1983188środkowa
6Malwina Konkolewska1986183środkowa/atakująca
9Justyna Sachmacińska1985182przyjmująca
10Paulina Chojacka1981183atakująca
11Paulina Rolińska1981186środkowa
12Małgorzata Sikora1985188przyjmująca
13Marta Szymańska1986179przyjmująca
14Irina Archangielska1965174rozgrywająca
18Marta Siwka1986167libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Mierzwiński-I trener

SCS Sokół Chorzów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Weronika Kaczmarek1985178rozgrywająca
2Monika Konsek1982184przyjmująca
3Magdalena Fedorów1985180środkowa
4Patrycja Młodzieniewska1983185środkowa
5Sandra Szczygiołprzyjmująca
6Ksymena Wysocka1982182środkowa
7Dorota Malinowska1984183atakująca
9Barbara Furtak1987185środkowa
10Katarzyna Furtak1989173rozgrywająca
11Natalia Koryznaprzyjmująca
12Patrycja Settnik1985167libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Jaroszewski-I trener
Zdzisława Kania1969II trener

adres klubu

41-503 Chorzów

ul. Harcerska 1

Tel.(032) 241-33-61

adres hali

41-503 Chorzów

ul.Dąbrowskiego 113

EC Wybrzeże TPS Rumia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Joanna Kocemba1989182
1Aleksandra Theis1986179przyjmująca
3Jowita Jaroszewicz1987184środkowa
4Michalina Jagodzińska1984170libero
5Katarzyna Zygmuntowicz1980190środkowa
6Malgorzata Jeromin1985179rozgrywająca
7Kinga Kasprzak1987188przyjmująca
11Sandra Biernatek1986182przyjmująca
12Izabela Hohn1985183
13Magdalena Lenz1988175przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Skrobecki-I trener

PSPS Chemik Police

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Agnieszka Kazaniecka1989184przyjmująca
1Natalia Matusz1988178przyjmująca
2Ewa Kwiatkowska1986180środkowa
3Sandra Dołżańska1984168libero
4Katarzyna Ciesielska1987172rozgrywająca
5Agata Furmanek1985180środkowa
6Marta Wellna1988178przyjmująca
7Magdalena Soter1988192środkowa
8Katarzyna Bury1985180atakująca
10Katarzyna Ostrowska1976178libero
12Monika Bryczkowska1986177atakująca
13Joanna Pomykacz1990173rozgrywająca
15Justyna Raczyńska1987181przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Bujek-I trener

adres klubu

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

adres hali

72-010 Police

ul. Piłsudskiego 31

Remagum MOSiR Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Monika Pielecka1983179przyjmująca
2Magdalena Olszówka1989180atakująca
3Dominka Najmrocka1989180przyjmująca
4Natalia Staniucha1988178rozgrywająca
5Karolina Pazderska1980183środkowa
6Barbara Bawoł1986178przyjmująca
7Katarzyna Borońrozgrywająca
8Dorota Wojtczak1981169libero
9Maria Romel1981181środkowa
10Katarzyna Gołda1986181uniwersalna
11Dorota Ciechnowska1988178środkowa
13Karolina Bojdak1987185środkowa
14Anna Gawron1988181atakująca
15Barbara Kubieniec1987180przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sebastian Michalak1976I trener
Stanisław Guzak1950II trener

adres klubu

41-400 Mysłowice

ul. Ks. Norberta Bończyka 32 Z

(0-32) 317-18-02

adres hali

41-400 Mysłowice

ul. Ks. Norberta Bończyka 32 Z

(0-32) 317-18-02

TKST Budowlani Nesta Toruń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Patrycja Kowalska1989182środkowa
2Sandra Cabańska1988173przyjmująca
4Maja Soja1977180atakująca
5Agnieszka Sikorska1990178przyjmująca
6Zuzanna Matusowa1982182środkowa
7Michalina Liss1987186środkowa
8Marta Januszewska1988173libero
9Joanna Sobczak1990180
10Karolina Filipowicz1988172rozgrywająca
11Judyta Szulc1986175rozgrywająca
12Marta Wiśniewska1990184środkowa
13Natalia Krawulska1988179przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ewa Openchowska-I trener
Mariusz Soja-II trener

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Żalińska1986180atakująca
2Alicja Leszczyńska1988177rozgrywająca
3Natalia Wardzińska1988178atakująca
4Ksenia Maj1986180środkowa
5Martyna Wyszomierska1989184środkowa
6Agnieszka Seta1983183skrzydłowa
7Karolina Pawłowska1984180przyjmująca
9Ewelina Świerszcz1986169przyjmująca
10Angelika Mojżyszek1988172libero
11Emilia Sekutowska191atakująca
12Iwona Kosiorowska1976182skrzydłowa
16Aleksandra Król1982184środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Leszczyński-I trener

AZS AWF Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Aneta Duda1989189atakująca
-Daria Paszek1991185atakująca
-Justyna Filipowicz1986172rozgrywająca
-Magdalena Jagodzińskaskrzydłowa
-Marianna Łakomy1987190środkowa
-Marta Salamon1988189środkowa
-Martyna Wardak1984180skrzydłowa
-Małgorzata Stępień1982181środkowa
-Monika Weder1987182skrzydłowa
-Natalia Narożna1988165libero
-Olga Owczynnikowa1971179rozgrywająca
-Urszula Bejga1989197środkowa
lista zespołów

adres klubu

61-135 Poznań

ul. Św. Rocha 9

(61) 877 13 90, 877 15 57

TS Wisła Enion Energia Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Iwona Kuskowska1989175rozgrywająca
2Karolina Surma1984180środkowa
3Joanna Mokrzycka1991175rozgrywająca
4Patrycja Drmla1990178skrzydłowa
5Aleksandra Filip1989176rozgrywająca
6Paulina Opalińska1983183skrzydłowa
7Kinga Hatala1989189środkowa
8Anna Przybyło1985172libero
10Sabina Rusinek1990181środkowa
11Izabela Śliwa1990libero
12Paulina Stojek1990178skrzydłowa
13Gabriela Gasidło1990178skrzydłowa
14Magdalena Żochowska1987187skrzydłowa
15Alicja Warchol1991181
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Lesław Kędryna-I trener
Dariusz Pomykalski-II trener
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved