Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2007/2008 > Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2007/2008>Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KS Poznań--
PGE Skra Bełchatów27.9199.0
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa26.0196.5
Mlekpol AZS Olsztyn-199.1
Jastrzębski Węgiel SSA25.8197.4
Asseco Resovia SSA Rzeszów26.9197.3
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle24.7197.4
Płomień SSA Sosnowiec-193.2
Jadar Sport SSA Radom25.5196.2
AZS Politechnika Warszawska26.1194.9
Delecta Bydgoszcz24.4195.8

KS Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

60-501 Poznań

ul. Kraszewskiego 21

fax: (61) 622 90 42

PGE Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Krzysztof Stelmach1967199przyjmujący
4Piotr Gruszka1977206przyjmujący
5Janne Heikkinen (FIN)1976204środkowy
6Mikołaj Sarnecki1987201przyjmujący
7Dominik Witczak1983198atakujący
8Alex Damiao (BRA)1981208atakujący
9Paweł Maciejewicz1980198przyjmujący
10Daniel Pliński1978204środkowy
11Stephane Antiga (FRA)1976200przyjmujący
13Robert Milczarek1983188libero
14Radosław Wnuk1977207środkowy
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
16Daniel Lewis (CAN)1976190przyjmujący
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniel Castellani (ARG)1961I trener
Jacek Nawrocki1965II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

Wkręt-met Domex AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3Piotr Gacek1978185libero
4Piotr Nowakowski1987205środkowy
6Marcin Wika1983194przyjmujący
7Paweł Woicki1983183rozgrywający
8Bartosz Janeczek1987198uniwersalny
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Brook Billings (USA)1980196atakujący
13Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
14Andrzej Wrona1988206środkowy
15Phil Eatherton (USA)1974207środkowy
16Krzysztof Wierzbowski1988197przyjmujący
18Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Radosław Panas1970I trener
Leszek Rus1979II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

Mlekpol AZS Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sinan Cem Tanik (TUR)1980200przyjmujący
2Wojciech Grzyb1981205środkowy
3Marcin Lubiejewski1981207atakujący
4Frank Dehne (GER)1976202rozgrywający
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
6Artur Jacyszyn1988194przyjmujący
7Paweł Kuciński1973193libero
8Björn Andrae (GER)1981200przyjmujący
9Marcin Kudłacik1981198środkowy
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Michał Ruciak1983190przyjmujący
12Grzegorz Pietkiewicz1989189rozgrywający
13Łukasz Szablewski1988204rozgrywający
14Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
15Richard Lambourne (USA)1975190libero
16Tomasz Stańczuk1988205środkowy
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Marek Wawrzyniak195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ireneusz Mazur1957I trener
Mariusz Sordyl1969II trener

adres klubu

10-718 Olsztyn

ul. Oczapowskiego 12

089 523 34 34, fax 089 524 04 43

adres hali

Hala Urania

10-450 Olsztyn

Al. Piłsudskiego 44

Jastrzębski Węgiel SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Igor Yudin (AUS)1987198przyjmujący
6Dawid Murek1977195przyjmujący
7Paweł Rusek1983183libero
8Evgeni Ivanov (BUL)1974209środkowy
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
10Robert Prygiel1976200atakujący
11Michał Kamiński1987210atakujący
12Nikolay Ivanov (BUL)1972192rozgrywajcy
17Rafael De Souza Lins (BRA)1983193przyjmujący
18Mateusz Gorzewski1987194przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Santilli (ITA)1965I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

Asseco Resovia SSA Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kusior1987208środkowy
4Dawid Gunia1987203środkowy
5Tomasz Kozłowski1979192rozgrywający
6Jakub Mach1988196przyjmujący
7Aleksandar Mitrović (SER)1982195przyjmujący
8Michał Kaczmarek1984200środkowy
9Karel Kvasnićka (CZE)1976197przyjmujący
10Piotr Gabrych1972197przyjmujący
11Tomasz Józefacki1980192atakujący
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Piotr Łuka1980191przyjmujący
14Paweł Papke1977196atakujący
15Ihosvany Hernandez (CUB)1972206środkowy
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
18Ivan Ilić (SER)1976195rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Kowal1971I trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jakub Prochera1988196przyjmujący
3Eugen Bakumovski (GER)1980193przyjmujący
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
5Grzegorz Wójtowicz1989189przyjmujący
6Damian Domonik1985205środkowy
7Jakub Novotny (CZE)1979196atakujący
8Jakub Jarosz1987197przyjmujący
9Adrian Patucha1983196atakujący
10Konrad Małecki1979200przyjmujący
11Sławomir Szczygieł1978202środkowy
12Bartosz Kurek1988205przyjmujący
13Marcin Mierzejewski1982182libero
15Marcin Nowak1975215środkowy
16Łukasz Żygadło1979200rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Kubacki1966I trener
Roland Dembończyk1971II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

Płomień SSA Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcin Grygiel1978199atakujący
2Michał Masny (SVK)1979182rozgrywający
3Krzysztof Niedziela1978194atakujący
4Wojciech Kaźmierczak1982198środkowy
5Jakub Łomacz1982187przyjmujący
6Paweł Pietkiewicz1986190przyjmujący
8Mariusz Kuczko1975197środkowy
10Alexander Kraynov (RUS)1979198przyjmujący
11Łukasz Jurkojc1984188rozgrywający
12Geir Eithun (NOR)199przyjmujący
13Grzegorz Kosok1986205środkowy
15Rafał Legień1969190przyjmujący
17Adrian Stańczak1987185libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mirosław Zawieracz1965I trener

adres klubu

41-200 Sosnowiec

Mireckiego 22

032 785 23 41

adres hali

41-200 Sosnowiec

Żeromskiego 9

032 266 38 66

Jadar Sport SSA Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
2Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
3Adam Nowik1975206środkowy
4Maciej Pawliński1983193przyjmujący
5Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
6Marcin Kocik1979196przyjmujący
7Premysl Obdrzałek (CZE)1977194libero
8Jakub Bucki1988197środkowy
9Damian Słomka1988183libero
11Marco Liefke (GER)1974208atakujący
12Grzegorz Kokociński1981195środkowy
13Sebastian Pęcherz1985194przyjmujący
14Marcin Owczarski1980199rozgrywający
17Piotr Lipiński1979195rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Stępień1970I trener

adres klubu

26-600 Radom

ul. Zbrowskiego 83

048 344 30 44

AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
2Michał Chaberek1987194przyjmujący
3Pavel Chudik (SVK)1974190rozgrywający
4Rafał Buszek1987196atakujący
5Jakub Radomski1988203przyjmujący
7Radosław Rybak1973196atakujący
8Radosław Szymczak1982185libero
9Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
10Jakub Markiewicz1972206środkowy
11Anton Kulikovskiy (RUS)1982198przyjmujący
13Janusz Gałązka1987199środkowy
14Marcin Malicki1983197środkowy
17Viktor Polozhevets (UKR)1980195rozgrywający
18Damian Wojtaszek1988180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Edward Skorek1943I trener
Krzysztof Kowalczyk1968II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

tel./fax: 022 660 53 71

adres hali

00-631 Warszawa

ul. Obozowa 60

Delecta Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Waldemar Kaczmarek1987196rozgrywający
2Jakub Oczko1981193rozgrywający
3Marcin Kozioł1983196przyjmujący
5Andrew Grant (AUS)1985204środkowy
7Artur Hoffmann1977181rozgrywający
8Michal Cerven (SVK)1977205środkowy
9Wojciech Kozłowski1989195przyjmujący
10Łukasz Owczarz1990198środkowy
11Kamil Kacprzak1984196przyjmujący
12Michał Dębiec1984183libero
13Martin Sopko (SVK)1978197przyjmujący
15Michał Stępień1987200środkowy
16Krzysztof Janczak1974202atakujący
17Rafał Matusiak1980195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rostislav Chudik (SVK)1962I trener

adres klubu

85-861 Bydgoszcz

ul. Glinki 79

052 371 93 73

adres hali

85-023 Bydgoszcz

ul. Toruńska 59

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved