Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2006/2007 > Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2006/2007>Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
VKS Joker Piła--
BOT Skra Bełchatów28.3197.9
Jastrzębski Węgiel SSA25.5197.1
PZU AZS Olsztyn25.6198.2
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa26.0196.1
Asseco Resovia SSA Rzeszów26.4195.8
Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn–Koźle24.2199.0
Jadar Sport S.A. Radom25.3195.5
J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska25.8192.9
BKSCh Delecta Bydgoszcz26.3194.6
EnergiaPro Gwardia Wrocław24.7194.9

VKS Joker Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

BOT Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Krzysztof Stelmach1967199przyjmujący
4Piotr Gruszka1977206przyjmujący
5Janne Heikkinen (FIN)1976204środkowy
6Dan Lewis (CAN)1977194przyjmujący
7Evgeni Ivanov (BUL)1974209środkowy
9Paweł Maciejewicz1980198atakujący
10Robert Milczarek1983188przyjmujący
14Radosław Wnuk1977207środkowy
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
17Michał Chadała1977196przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniel Castellani (ARG)1961I trener
Jacek Nawrocki1965II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

Jastrzębski Węgiel SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Daniel Pliński1978204środkowy
3Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
5Igor Yudin (AUS)1987198atakujący
6Dawid Murek1977195przyjmujący
7Paweł Rusek1983183libero
8Jakub Bednaruk1976188rozgrywający
9Michał Kamiński1987210atakujący
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Łukasz Kadziewicz1980206środkowy
12Nikolay Ivanov (BUL)1972192rozgrywający
14Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
15Michał Stępień1987200środkowy
18Mateusz Gorzewski1987194przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tomaso Totolo (ITA)1965I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

PZU AZS Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sinan Cem Tanik (TUR)1980200przyjmujący
2Wojciech Grzyb1981205środkowy
3Marcin Lubiejewski1981207atakujący
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
7Paweł Kuciński1973193libero
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
11Michał Ruciak1983190przyjmujący
13Michał Kubiak1988191przyjmujący
14Paweł Papke1977196atakujący
15Richard Lambourne (USA)1975190libero
16Piotr Lipiński1979195rozgrywający
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ireneusz Mazur1957I trener
Mariusz Sordyl1969II trener

adres klubu

10-718 Olsztyn

ul. Oczapowskiego 12

089 523 34 34, fax 089 524 04 43

adres hali

Hala Urania

10-450 Olsztyn

Al. Piłsudskiego 44

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3Piotr Gacek1978185libero
4Piotr Nowakowski1987205środkowy
6Marcin Wika1983194przyjmujący
7Paweł Woicki1983183rozgrywający
9Adrian Patucha1983196atakujący
10Riley Salmon (USA)1976197przyjmujący
11Brook Billings (USA)1980196atakujący
12Michał Żuk1985196przyjmujący
13Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
15Phil Eatherton (USA)1974207środkowy
17Jakub Oczko1981193rozgrywający
18Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Radosław Panas1970I trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

Asseco Resovia SSA Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kusior1987208środkowy
2Eithun Geir (NOR)1979199przyjmujący
3Sławomir Szczygieł1978202środkowy
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
5Tomasz Kozłowski1979192rozgrywający
6Dusan Kubica (SVK)1972186libero
7Tomasz Kamuda1976197atakujący
8Michał Kaczmarek1984200środkowy
9Karel Kwaśnicka (CZE)1976197przyjmujący
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Tomasz Józefacki1980192atakujący
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Piotr Łuka1980191libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jan Such1948I trener
Andrzej Kowal1971II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn–Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Kozłowski1985191rozgrywający
5Mykola Karzov1976204środkowy
6Damian Domonik1985205środkowy
7Petr Zapletal (CZE)1977194rozgrywający
8Marcin Mierzejewski1982182libero
9Wojciech Serafin1978194przyjmujący
10Eugen Bakumovski (GER)1980193przyjmujący
11Marcin Nowak1975215środkowy
12Bartosz Kurek1988205atakujący
13Jakub Jarosz1987197przyjmujący
14Marcel Gromadowski1985202atakujący
16Arkadiusz Świechowski1987205środkowy
18Konrad Małecki1979200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Kubacki1966I trener
R. Dembończyk-II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

tel./fax: 077 405 41 42

adres hali

j.w.

Jadar Sport S.A. Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
2Dallas Soonias (CAN)1984202atakujący
3Krzysztof Niedziela1978194atakujący
4Maciej Pawliński1983193przyjmujący
5Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
6Marcin Kocik1979196przyjmujący
7Premysl Obdrzalek (CZE)1977194libero
9Krzysztof Makaryk1980198rozgrywający
10Thomas Malcik (CZE)1975190rozgrywający
12Grzegorz Kokociński1981195środkowy
13Sebastian Pęcherz1985194przyjmujący
14Marcin Owczarski1980199atakujący
16Arkadiusz Terlecki1980201środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Luks1970I trener
Mariusz Wiktorowicz1975II trener

adres klubu

26-600 Radom

ul. Zbrowskiego 83

048 344 30 44

J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
2Tomasz Drzyzga1985188przyjmujący
3Pavel Chudik (SVK)1974190rozgrywający
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Paweł Pietkiewicz1986190przyjmujący
6Radosław Maciejewicz1976188libero
7Radosław Rybak1973196atakujący
9Marcin Drabkowski1977184rozgrywający
10Mark Siebeck (GER)1975195przyjmujący
11Anton Kulikovskiy1982198przyjmujący
12Piotr Szulc1976191przyjmujący
14Marcin Malicki1983197atakujący
15Jarosław Różański1986200środkowy
16Tomasz Wieczorek1982198środkowy
17Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
18Damian Wojtaszek1988180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Edward Skorek1943I trener
Marcin Drabkowski1977II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

tel./fax: 022 660 53 71

adres hali

00-631 Warszawa

ul. Obozowa 60

BKSCh Delecta Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Matusiak1980195przyjmujący
2Krzysztof Kocik1979195przyjmujący
4Wojciech Kaźmierczak1982198środkowy
5Andrew Grant (AUS)1985204środkowy
6Adam Nowik1975206środkowy
7Artur Hoffman1977182rozgrywający
8Tomasz Borczyński1975186rozgrywający
9Wojciech Kozłowski1989195przyjmujący
10Stanislav Vartovnik (SVK)1978197przyjmujący
11Kamil Kacprzak1984196przyjmujący
12Rafał Kwasowski1971196libero
13Marcin Olichwer1982194atakujący
14Tomasz Knasiecki1979186libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wiesław Popik1962I trener

adres klubu

85-861 Bydgoszcz

ul. Glinki 79

052 371 93 73

adres hali

85-023 Bydgoszcz

ul. Toruńska 59

EnergiaPro Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Jarząbski1984201środkowy
3Maciej Krupnik1971196środkowy
5Mariusz Dutkiewicz1975180rozgrywający
6Piotr Marciniak1986195rozgrywający
7Bartosz Janeczek1987198przyjęcie/atak
8Radosław Szymczak1982185libero
10Jędrzej Śląski1987203środkowy
11Marcin Ciesielski1982195przyjmujący
12Roman Gulczyński1983194atakujący
13Martin Sopko (SVK)1978197przyjmujący
16Aleksander Januszkiewicz1979200środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Maciej Jarosz1962I trener
Szymon Fiedorow1973II trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved