Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2005/2006 > Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2005/2006>Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
VKS Joker Piła--
BKS Chemik Bydgoszcz--
KPS Skra Bełchatów27.5198.4
Jastrzębski Węgiel SSA27.0196.4
PZU AZS Olsztyn25.8199.8
Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa25.5195.5
AZS Politechnika Warszawska25.9195.3
KS Gwardia Wrocław26.0194.6
Resovia SSA Rzeszów27.2193.6
Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn-Koźle24.1197.6
VKS Joker Piła25.3193.2
PKE Polska Energia SSA Sosnowiec23.1195.8

VKS Joker Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

BKS Chemik Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KPS Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Krzysztof Stelmach1967199przyjmujący
4Damian Dacewicz1974209środkowy
5Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
6Witalij Kiktiew (UKR)1980207przyjmujący
9Paweł Maciejewicz1980198atakujący
10Robert Milczarek1983188przyjmujący
13Michał Winiarski1983200przyjmujący
14Radosław Wnuk1977207środkowy
15Jarosław Sobczyński1977203środkowy
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
17Michał Chadała1977196przyjmujący
18Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ireneusz Mazur1957I trener
Jacek Nawrocki1965II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

Jastrzębski Węgiel SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Daniel Pliński1978204środkowy
2Marcin Wika1983194przyjmujący
3Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
4Petteri Laurila (FIN)1978187rozgrywający
6Arkadiusz Terlecki1980201środkowy
7Paweł Rusek1983183libero
8Jakub Bednaruk1976188rozgrywający
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Łukasz Kadziewicz1980206środkowy
13Ivaylo Stefanov (BUL)1973202przyjmujący
14Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
17Plamen Konstantinov (BUL)1973200przyjęcie/atak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Prielożny (SLO)1957I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

PZU AZS Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Alancewicz1982192przyjmujący
2Wojciech Grzyb1981205środkowy
3Piotr Gruszka1977206przyjmujący
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
7Paweł Kuciński1973193libero
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
10Marcin Nowak1975215środkowy
11Michał Ruciak1983190przyjmujący
12Mark Siebeck (GER)1975195przyjmujący
14Paweł Papke1977196atakujący
16Piotr Lipiński1979195rozgrywający
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Ryś1967I trener
Stanisław Iwaniak1948II trener

adres klubu

10-718 Olsztyn

ul. Oczapowskiego 12

089 523 34 34, fax 089 524 04 43

adres hali

Hala Urania

10-450 Olsztyn

Al. Piłsudskiego 44

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3Piotr Gacek1978185libero
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
6Marcin Kocik1979196przyjmujący
7Paweł Woicki1983183rozgrywający
8Jakub Oczko1981193rozgrywający
9Adrian Patucha1983196atakujący
10Brook Billings (USA)1980196atakujący
11David McKienzie (USA)1979195przyjmujący
15Phil Eatherton (USA)1974207środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Edward Skorek1943I trener
Stanisław Gościniak1944II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
2Tomasz Drzyzga1985188przyjmujący
4Adrian Dyżakowski1976192libero
6Krzysztof Grzesiowski1981206atakujący
7Radosław Rybak1973196atakujący
8Peter Turiansky (SVK)1976192rozgrywający
9Marcin Drabkowski1977184uniwersalny
10Konrad Małecki1979200przyjmujący
11Bartosz Szcześniewski1977202środkowy
13Maciej Oczko1980198środkowy
14Marcin Malicki1983197środkowy
15Paweł Pietkiewicz1986190przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Felczak1962I trener
Rafał Prus1976II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

tel./fax: 022 660 53 71

adres hali

00-631 Warszawa

ul. Obozowa 60

KS Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Jarząbski1984201środkowy
2Maciej Zając1980206atakujący
3Maciej Krupnik1971196środkowy
4Paweł Nawrocki1986197przyjmujący
5Mariusz Dutkiewicz1975180rozgrywający
7Pavel Chudik (SVK)1974190rozgrywający
8Piotr Poskrobko1973194przyjmujący
9Michał Karauda1986194przyjmujący
10Jakub Markiewicz1972206środkowy
11Marcin Ciesielski1982195przyjmujący
12Roman Gulczyński1983194atakujący
13Marcin Mierzejewski1982182libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Grabowski1962I trener
Szymon Fiedorow1973II trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

Resovia SSA Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Stanisław Pieczonka1979200przyjmujący
2Zbigniew Zieliński1964195uniwersalny
3Sławomir Szczygieł1978202środkowy
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
5Tomasz Kozłowski1979192rozgrywający
6Duszan Kubica (SVK)1972186libero
7Tomasz Kamuda1976197atakujący
8Michał Kaczmarek1984200środkowy
9Mirosław Wilk1976180libero
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Tomasz Józefacki1980192atakujący
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Piotr Łuka1980191libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jan Such1948I trener
Andrzej Kowal1971II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

Mostostal-Azoty SSA Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Kozłowski1985191rozgrywający
2Rafał Musielak1973192libero
3Bartosz Kurek1988205atakujący
4Petr Zapletal (CZE)1977194rozgrywający
5Martin Sopko (SVK)1978197przyjmujący
6Damian Domonik1985205środkowy
9Wojciech Serafin1978194przyjmujący
10Stanislav Vartovnik (SVK)1978197przyjmujący
11Tomas Kmet (SVK)1981202środkowy
14Marcel Gromadowski1985202atakujący
16Aleksander Januszkiewicz1979200środkowy
18Arkadiusz Olejniczak1984192przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Drzyzga1958I trener
Andrzej Kubacki1966II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

tel./fax: 077 405 41 42

adres hali

j.w.

VKS Joker Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Lach1985195przyjmujący
2Witold Chwastyniak1979192środkowy
3Przemysław Lach1979198środkowy
4Mariusz Kowalski1972190libero
5Petr Valastek (SVK)1979193przyjmujący
6Sławomir Gerymski1968186rozgrywający
8Dariusz Krajewski1983180libero
9Wojciech Winnik1984194atakujący
10Jakub Kaźmierski1984202środkowy
11Łukasz Jurkojc1984188rozgrywający
12Piotr Szulc1976191przyjmujący
13Michał Kubiak1988191przyjmujący
14Marcin Owczarski1980199atakujący
17Adam Nowik1975206środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Luks1970I trener
Mirosław Zawieracz1965II trener

PKE Polska Energia SSA Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Marcin Grygiel1978199atakujący
3Grzegorz Kosok1986205środkowy
4Tomasz Tomczyk1986203atakujący
5Michał Żuk1985196przyjmujący
7Rober Kiwior1982194rozgrywający
8Mariusz Syguła1982193rozgrywający
9Jakub Łomacz1982187przyjmujący
10Marcin Kudłacik1981198środkowy
11Andrew Earl (AUS)1982196przyjmujący
15Rafał Legień1969190przyjmujący
16Adrian Stańczak1987185libero
18Dariusz Szulik1983204środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marian Kardas1962I trener
Radosław Panas1970II trener

adres klubu

41-200 Sosnowiec

ul.Mireckiego 22

032 785 23 41

adres hali

41-200 Sosnowiec

ul.Żeromskiego

032 266-38-66

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved