Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2005/2006 > Liga Siatkówki Kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2005/2006>Liga Siatkówki Kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
MMKS Dąbrowa Górnicza--
MKS Muszynianka-Fakro Muszyna26.3180.5
PTPS Nafta-Gaz Piła22.9181.8
Grześki Goplana Kalisz25.3182.1
Centrostal Focus Park Bydgoszcz-182.9
BKS Stal Bielsko-Biała21.8182.3
ZEC SV Gwardia Wrocław21.9-
KS Dalin-Equus Myślenice--
KPSK Stal Mielec21.0180.3
Swarzędz Meble S.A. - AZS AWF Poznań22.9183.1
KS Piast Szczecin22.3179.8

MMKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

MKS Muszynianka-Fakro Muszyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Dorota Pykosz1978182środkowa
3Marlena Mieszała1977188środkowa
4Maja Soja1977180przyjmująca
5Anna Szydełko1978188środkowa
6Dominka Sieradzan1980180atakująca
7Ewa Cabajewska1978176rozgrywająca
8Magdalena Banecka1980174libero
9Milena Rosner1980179przyjmująca
10Joanna Mirek1977187przyjmująca
12Natalia Bamber1982187przyjmująca
13Monika Smák (SVK)1973174rozgrywająca
14Magdalena Klóska1985171libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Serwiński1956I trener
Grzegorz Jeżowski-II trener

adres klubu

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

(018) 471-8322

adres hali

33-370 Muszyna

ul. Rynek 13

PTPS Nafta-Gaz Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Manikowska1986179rozgrywająca
2Mariola Zenik1982174libero
3Natalia Wardzińska1988178przyjmująca
4Anita Chojnacka1985183przyjmująca
5Izabela Bełcik1980185rozgrywająca
6Agnieszka Bednarek1986179środkowa
7Katarzyna Wysocka1979181środkowa
8Eleonora Dziękiewicz1978185atakująca
9Tina Lipicer (SLO)1979183przyjmująca
10Beata Strządała1976190atakująca
11Natalia Karwulska1988177przyjmująca
12Agnieszka Kosmatka1978188atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Matlak-I trener

Grześki Goplana Kalisz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Barańska1984178atakująca
2Edyta Kucharska1977181atakująca
3Anna Woźniakowska1982182przyjmująca
4Ewelina Toborek1986185środkowa
6Katarzyna Styskal1974170libero
7Olga Owczynnikowa1971179rozgrywająca
8Marta Kuehn1981167libero
9Marta Pluta1982183rozgrywająca
10Filipowa Strashimira (BUŁ)1985195środkowa
12Yulyia Kutsko (KAZ)1980192atakująca
14Maria Liktoras1975191środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Lalek-I trener
Mariusz Pieczonka-II trener

adres klubu

62-800 Kalisz

ul. Łódzka 19/26

(62) 757 03 51

adres hali

62-800 Kalisz

ul. Łódzka 19/26

Centrostal Focus Park Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Mróz1981194środkowa
2Ewa Kowalkowska182atakująca
3Aleksandra Liniarska1981188środkowa
4Magdalena Godos1983181rozgrywająca
5Karolina Ciaszkiewicz1979183przyjmująca
6Justyna Łunkiewicz1987181przyjmująca
7Marzena Wilczyńska1984181przyjmująca
8Michalina Jagodzińska1984170libero
9Alicja Szajek1983185przyjmująca
10Joanna Kuligowska1979182przyjmująca
11Joanna Frąckowiak1986185atakująca
12Monika Naczk1987187środkowa
13Katarzyna Wysocka1979181libero
14Agnieszka Śrutowska1978178rozgrywająca
15Jolanta Studzienna1977185środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Makowski1968I trener
Waldemar Sagan-II trener

BKS Stal Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mariola Barszcz1980164libero
2Joanna Staniucha1981184atakująca
3Iwona Niedźwiedzka1982185środkowa
3Małgorzata Cieśla1986189atakująca
4Milena Sadurek1984177rozgrywająca
5Karolina Kosek1985184atakująca
7Anna Podolec1985193przyjmująca
8Katarzyna Skorupa1984184rozgrywająca
9Katarzyna Jaszewska1981181atakująca
10Paulina Maj1987166libero
11Agata Mróz1982191środkowa
12Katarzyna Gajgał1981190środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zbigniew Krzyżanowski-I trener
Jacek Skrok1956II trener

adres klubu

43-300 Bielsko - Biała

ul. Rychlińskiego 19

(33) 497-52-63, 497 52 62

adres hali

j. w.

ZEC SV Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Katarzyna Mroczkowska1980182środkowa
3Wioletta Szkudlarek1980193skrzydłowa
4Joanna Kowalska1988184środkowa
5Joanna Koprowska1985178środkowa
6Marzena Rybicka1985przyjmująca
7Małgorzata Lubera1986183środkowa
9Anna Wiśniewska1982176rozgrywająca
10Bogumiła Barańska1986179skrzydłowa
11Agnieszka Jagiełło1984166libero
12Małgorzata Kupisz1974171rozgrywająca
13Paulina Gomułka1984184skrzydłowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rafał Błaszczyk1964I trener
Robert Kubisz-II trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

KS Dalin-Equus Myślenice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Katarzyna Tondera1984176rozgrywająca
2Dorota Ściurka1981180przyjmująca
3Agnieszka Lehman-Dybała1971181środkowa
4Sylwia Wojcieska1985193środkowa
5Karolina Olczyk1980173rozgrywająca
7Marta Chuchro1981181atakująca
8Magdalena Saad1985167libero
9Katarzyna Jarczewskauniwersalna
10Katarzyna Ostrowska1976178przyjmująca
11Ewelina Dązbłaż1981182środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Bicz-I trener
Leszek Knapik-II trener

KPSK Stal Mielec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Lucia Torokova (SVK)1984187rozgrywająca
3Iwona Waligóra1985184skrzydłowa
6Dominika Żóltańska1987183skrzydłowa
7Agata Turbak1987181środkowa
8Dorota Wilk1988178rozgrywająca
10Magdalena Kobiela1975182środkowa
11Agata Wilk1986170skrzydłowa
12Katarzyna Ząbek1982174libero
13Gabriela Tomasekova (SVK)1983182środkowa
14Małgorzata Plebanek1981182skrzydłowa
16Marta Wrzesińska1986180skrzydłowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Wiśniewski-I trener
Igor Ostrowski-II trener

adres klubu

39-300 Mielec

ul. Solskiego

(17) 788 59 98 fax. (17) 788 59 99

adres hali

39-300 Mielec

ul. Solskiego

Swarzędz Meble S.A. - AZS AWF Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Ewa Ślusarz1979188rozgrywająca
2Sylwia Pycia1981190środkowa
3Marta Natanek1983180przyjmująca
4Katarzyna Wellna1985184atakująca
5Yana Gromyko1972183przyjmująca
6Dominika Koczorowska1983186środkowa
7Małgorzata Stępień1982181środkowa
8Izabela Żebrowska1985186atakująca
9Elżbieta Nykiel1983183przyjmująca
10Agata Szulc1985172rozgrywająca
11Agata Sawicka1985181libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roman Murdza-I trener
Henryk Skrobański-II trener

adres klubu

61-135 Poznań

ul. Św. Rocha 9

(61) 877 13 90, 877 15 57

KS Piast Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Monika Bryczkowska1986177przyjęcie
2Anna Róg1987182przyjęcie
3Karolina Kowalska1983174przyjęcie
4Irina Archangielska1965174rozegranie
5Paulina Dutkiewicz1986192środek
6Marlena Twaróg1982177środek
7Joanna Kuchczyńska1985170libero
8Katarzyna Bury1985180atak
9Patrycja Krenc1976182przyjęcie
10Paulina Chojnacka1981182atak
12Kinga Kasprzak1987188przyjęcie
13Marta Szymańska1986179rozegranie
15Ewa Kwiatkowska1986180środek
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Taczała-I trener
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved