Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2005/2006 > I liga kobiet > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2005/2006>I liga kobiet > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
SMS I PZPS Sosnowiec--
KS Pałac II Bydgoszcz--
MMKS Dąbrowa Górnicza--
LTS Legionovia Legionowo--
Energa Gedania Gdańsk22.4180.9
Budowlani-Start Łódź27.3182.4
KPS Skra Bełchatów24.3177.8
SCS Sokół Chorzów22.2179.5
SPS Politechnika Częstochowa--
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski23.7179.0
UMKS Łańcut20.9176.6
TS Wisła Kraków22.0181.0
TPS Rumia21.3179.4
ŁKS Łódź20.6180.3
MKS Polonia Świdnica24.6179.7

SMS I PZPS Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KS Pałac II Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

MMKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

LTS Legionovia Legionowo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

adres hali

05-120 Legionowo

ul. Chrobrego 50B

Energa Gedania Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Emilia Reimus1980181atakująca
-Miroslava Gryban (UKR)1979183uniwersalna
-Yana Savochkina (UKR)1974166rozgrywająca
1Dominika Kuczyńska1981196środkowa
2Justyna Ordak1984175rozgrywająca
3Agnieszka Drzewiczuk1982188środkowa
7Anna Sołodkowicz1984182uniwersalna
11Berenika Tomsia1988189atakująca
12Aleksandra Kruk1984181uniwersalna
16Karolina Wiśniewska1984192środkowa
17Marta Benderska1985171libero
18Marta Siwka1986167libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Leszek Milewski1954I trener
Agnieszka Lewandowska-II trener

adres klubu

80-464 Gdańsk

ul. Kościuszki 49

(58) 341 35 06

Budowlani-Start Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Anna Rudzka-Adamiak1969176atakująca
-Anna Związek1987191atakująca
-Beata Gajda1985181przyjmująca
-Ewa Grądzka1976171rozgrywająca
-Joanna Bednarek1976181przyjmująca
-Jolanta Głowacka1980181libero/przyjmująca
-Julia Gryciuk (UKR)1988186przyjmująca
-Julia Szelukina (UKR)1979193środkowa
-Swietłana Riabko (UKR)1966176rozgrywająca
-Wiktoria Szirina1971188środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Pasiński1968I trener
Mieczysław Bogusławski-II trener

KPS Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Kinga Baran1982179rozgrywająca
2Anna Dudek1981166libero
3Agnieszka Rajkowska1980180środkowa
4Barbara Pikoń-Sikora1978179przyjmująca
5Monika Górny1975170rozgrywająca
6Marta Łukaszewska1982183przyjmująca
7Monika Stasiak1975181środkowa
9Magdalena Blomberg1983180środkowa
11Danuta Zamojska1983184przyjmująca
12Joanna Gawin1981172atakująca
13Małgorzata Skorupa1984183środkowa
15Paulina Drewicz1985177przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wiesław Czaja1952I trener
Piotr Narejko1967II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

SCS Sokół Chorzów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sandra Biernatek1986182przyjmująca
2Beata Fortuna1985177przyjmująca
3Barbara Furtak1987185środkowa
4Katarzyna Gołda1986181atakująca
5Karina Grząba1981175atakująca
6Anna Kaczmar1985180rozgrywająca
7Zdzisława Kania1969176rozgrywająca
8Monika Konsek1982184przyjmująca
9Patrycja Młodzieniewska1983185środkowa
10Patrycja Settink1985167libero
11Ksymena Wysocka1982182środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bożena Chaińska-I trener
Zdzisława Kania1969II trener

adres klubu

41-503 Chorzów

ul. Harcerska 1

Tel.(032) 241-33-61

adres hali

41-503 Chorzów

ul.Dąbrowskiego 113

SPS Politechnika Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Marzena Solska
1Patrycja Komorowska1987167rozgrywająca
2Marta Kędzialibero
3Anna Cupisz1985183środkowa
4Magdalena Pietroczuk1985174rozgrywająca
5Marzena Nieczyporowska1985184przyjmująca
6Dominika Marszałek1987180przyjmująca
7Magdalena Fedorów1985180środkowa
8Edyta Węcławek1985180atakująca
9Dominika Najmrocka1989180uniwersalna
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Solski-I trener
Janusz Majkusiak-II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul. Armii Krajowej 23/25

(34) 325 09 92, fax (34) 325 02 22

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Magdalena Kosiarska1987170libero
3Renata Gil1973180rozgrywająca
4Ksenia Maj1986180środkowa
6Anna Skorupska1976185środkowa
7Paulina Jagiełło1982168libero, przyjmująca
7Paulina Podleś1985178przyjmująca
9Ewelina Świerszcz1986169rozgrywająca
11Dominika Smykiel1986179skrzydłowa
12Iwona Kosiorowska1976182środkowa, skrzydłowa
13Anna Brożek1981198skrzydłowa
15Agnieszka Buzała1976180atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jarosław Bodys-I trener

UMKS Łańcut

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Monika Pusz1981176środkowa
3Marita Śląska1982168rozgrywająca
4Bernadetta Podolec1982187środkowa
5Monika Bartnicka1978169rozgrywająca
7Katarzyna Walawender1982178przyjmująca
8Agata Noga1976176przyjmująca
9Małgorzata Hajduk1987180atakująca
10Paula Rauch1988180atakująca
11Sylwia Dobosz1987173libero
12Katarzyna Kania1982180atakująca
13Alina Misiewicz1986174atakująca
14Katarzyna Warzocha1989180środkowa
15Małgorzata Kura1989176rozgrywająca
16Joanna Chmura1989175atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bogdan Dudek1950I trener

adres klubu

37-100 Łańcut

ul. Mickiewicza 3

(17) 225 29 61

TS Wisła Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Przybyło Anna1985171libero
1Kolendowska Renata1972184środkowa
2Surma Karolina1984183środkowa
3Barbaszewska Julia1985178rozgrywająca
4Miś Wioletta1982181przyjmująca
5Piątek Magdalena1984181przyjmująca
7Seta Agnieszka1983183środkowa
8Grot Izabela1989187przyjmująca/środkowa
9Mitręga Agnieszka1985186atakująca/przyjmując
10Kunc Izabela1980175rozgrywająca
11Targosz Monika1981172libero
12Sikora Małgorzata1985189atakująca/przyjmując
14Hebda Justyna1984183przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Litwin Ryszard1962I trener

TPS Rumia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Agnieszka Kucypera1978181przyjmująca
3Anna Nagadowska1985185atakująca
4Anna Hohn1988183atakująca
5Katarzyna Zygmuntowicz1980190środkowa
6Aleksandra Theis1986179atakująca
7Dorota Wrzochol1979183środkowa
8Anna Brodacka1979172rozgrywająca
9Anna Podgórniak1981179przyjmująca
10Anna Farbotko1988166libero
11Justyna Lademan1986181atakująca
12Izabela Hohn1985183środkowa
13Aleksandra Goździewicz1988175atakująca
14Agnieszka Dwornicka1985175rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Skrobecki-I trener

ŁKS Łódź

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Paulina Rolińska1981186środkowa
2Katarzyna Ciesielska1987172libero
3Natalia Wojtczak1988181skrzydłowa
5Agnieszka Wołoszyn1981181skrzydłowa
6Julia Gruszecka1987180skrzydłowa
7Aleksandra Kuźmin1987184środkowa
8Marta Bieńkowska1985194rozgrywająca
9Sylwia Jasińska1977184skrzydłowa
10Katarzyna Łubis1987172rozgrywająca
11Marzena Goździewska1975182skrzydłowa
12Joanna Mikołajczyk1987176skrzydłowa
13Magda Kosiarska1987166libero
14Agnieszka Stawik1988186skrzydłowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Aleksander Klimczyk-I trener
Paweł Mikołajczyk-II trener

MKS Polonia Świdnica

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Anna Lis1970180atakująca
2Beata Łynko1987198178
3Agnieszka Sadłocha1986180środkowa
4Teresa Bromm1967175rozgrywająca
5Irmina Zamara1984179atakująca
6Magdalena Antoniak1972182środkowa
7Anna Katyńska1983182środkowa
8Alicja Graca1978182środkowa
9Elzbieta Talarska1981175libero
10Justyna Szczygieł1981176atakujaca
11Magdalena Wisniewska1984174libero
12Magdalena Dej1985177rozgrywająca
13Ada Szczęsna1987176atakująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ryszard Kruk1948I trener
Elżbieta Gaszyńska1955II trener

adres klubu

58-100 Świdnica

ul.Pionierów 29

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved