Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2004/2005 > seria B mężczyzn > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2004/2005>seria B mężczyzn > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KS Joker Piła--
KS Gwardia Wrocław24.8194.6
BKS Delecta-Chemik Bydgoszcz26.6192.3
KS Jadar Radom-193.5
MOW Orzeł Międzyrzecz25.5190.7
BBTS Siatkarz-Orginal Bielsko-Biała22.9192.4
GTPS Gorzów Wielkopolski21.6196.2
KPS Skra II Bełchatów21.0193.7
Moderator OSiR Hajnówka26.4193.3
ASPS Avia Świdnik22.2193.4
KPS Wołomin24.2191.7
SPS Zduńska Wola--
WASKO AZS Politechnika Śląska Gliwice23.0191.5
AZS Opole22.3192.7

KS Joker Piła

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

KS Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Jarząbski1984201środkowy
2Maciej Zając1980206atakujący
3Maciej Krupnik1971196środkowy
4Wojciech Szczurowski1976194przyjmujący
5Mariusz Dutkiewicz1975180rozgrywający
6Grzegorz Górnik1982190libero
7Michał Kwasiborski1986188rozgrywający
8Piotr Poskrobko1973194przyjmujący
9Maciej Leński1983187rozgrywający
10Jakub Markiewicz1972206środkowy
11Marcin Ciesielski1982195przyjmujący
12Roman Gulczyński1983194atakujący
15Michał Uliński1982199atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Grabowski1962I trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

BKS Delecta-Chemik Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Matusiak1980195przyjmujący
2Krzysztof Kocik1979195atakujący
4Wojciech Kaźmierczak1982198środkowy
5Wojciech Blomberg1981182rozgrywający
6Tomasz Wieczorek1982198środkowy
7Krzysztof Wójcik1960181libero
8Łukasz Kruk1978187rozgrywający
9Ireneusz Frankiewicz1968192przyjmujący
10Piotr Niemiec1982198przyjmujący
11Sebastian Wójcik1983194przyjmujący
12Michał Ozimiński1979200środkowy
13Wojciech Wesołowski1973194atakujący
14Tomasz Knasiecki1979186przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Paweł Blomberg1953I trener
Maciej Kosiak-II trener

KS Jadar Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mariusz Wiktorowicz1975193przyjmujący
3Krzysztof Staniec1978195środkowy
4Maciej Pawliński1983193przyjmujący
5Paweł Biliński1980178libero
6Konrad Prusakowski1983201środkowy
7Grzegorz Szumielewicz1984193przyjmujący
8Michał Jaskulski1981199środkowy
9Krzysztof Makaryk1980198środkowy
10Piotr Skrok186rozgrywający
11Filip Szewczyk1978192rozgrywający
12Przemysław Surmacz1984182libero
14Maciej Kałasz1986199przyjmujący
15Konrad Frysztak1986207środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Skrok1956I trener
Dariusz Fryszkowski-II trener

adres klubu

26-600 Radom

ul. Zbrowskiego 83

048 344 30 44

MOW Orzeł Międzyrzecz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Baranowski1981203środkowy
2Mariusz Wójcik1975191środkowy
5Konrad Woroniecki1982191rozgrywający
6Jakub Janowiak1984191atakujący
7Andrzej Barański1979188libero
8Tomasz Borczyński1975186rozgrywający
9Jakub Strzelczyk1984193środkowy
10Dominik Sroga1982191przyjmujący
11Jarosław Wojczuk1967192przyjmujący
13Radosław Maciejewicz1976188przyjmujący
14Tomasz Sokołowski1975192atakujący
15Łukasz Lamcha1982182libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Włodzimierz Madej1964I trener
Janusz Malinowski1962II trener

adres klubu

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

(0 95) 741 11 30

adres hali

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

BBTS Siatkarz-Orginal Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Grzegorz Wagner1965180rozgrywający
2Maciej Fijałek1982186rozgrywający
3Zbigniew Żurek1983190przyjmujący
4Martin Vlk (SVK)1984190przyjmujący
5Artur Żyliński1984197przyjmujący
7Radosław Janora1980185libero
9Bartosz Węgrzyn1984205środkowy
10Wojciech Pliński1982190przyjmujący
12Mykola Karzov (UKR)1976204środkowy
13Bartłomiej Piekarczyk1987191przyjmujący
16Kacper Bielicki1985198środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wiesław Popik1962I trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

GTPS Gorzów Wielkopolski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Doliński1984192rozgrywający
2Adrian Hunek1985202środkowy
3Jakub Malinowski1984199środkowy
4Patryk Wojtysiak1988195atakujący
5Michał Gaca1981196przyjmujący
6Daniel Mróz1985195przyjmujący
7Adam Ciszewski1975192libero
8Bartłomiej Kardziejonek1985192przyjmujący
9Paweł Łojewski1979187rozgrywający
10Arkadiusz Kamiński1985207środkowy
11Marcin Lubiejewski1981207środkowy
12Daniel Nahorski1977192atakujący
13Marcin Olichwer1982194atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Wspaniały1946I trener
Jacek Kuźmiński-II trener

adres klubu

66-400 Gorzów Wlkp.

Fabryczna 71

095 737 10 15

adres hali

Gorzów Wlkp.

Czereśniowa 2

095 733 24 69

KPS Skra II Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dominik Witczak1983198atakujący
3Mateusz Krawczyk1984200środkowy
4Maciej Olędzki1985194środkowy
5Grzegorz Klimek1983190przyjmujący
6Bartłomiej Matejczyk1984185rozgrywający
7Mariusz Neroj1982197środkowy
8Krzysztof Adamczyk1984194przyjmujący
9Michał Krymarys1980196środkowy
10Mariusz Janiak1981186libero
11Maciej Bartodziejski1973190rozgrywający
12Robert Skolimowski1985201środkowy
13Tomasz Stępiński1985193przyjęcie
14Tomasz Mudzo1985202atakujący
15Bartosz Woźniak1987190przyjmujący
16Piotr Dłubała1984190uniwersalny
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sławomir Augustyniak1969I trener

Moderator OSiR Hajnówka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Andrzej Iwaniuk1977192środkowy
2Jacek Malczewski1981186rozgrywający
3Dariusz Werpachowski1976197środkowy
4Artur Maksymiuk1975198przyjmujący
5Maciej Wesołowski1974186rozgrywający
6Maciej Wołosz1982198przyjmujący
7Piotr Kacperski1984195środkowy
9Zbigniew Obrębski1971186libero
10Sławomir Gołębski1981202środkowy
11Łukasz Babińczuk1979198środkowy
12Andrzej Kubeł1971191atakujący
13Adam Aleksandrowicz1977188przyjmujący
14Marek Antoniuk1972190przyjmujący
15Krzysztof Hajbowicz1981193atakujący
16Jan Rzadkowski1983200środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Wesołowski1969I trener
Marek Szymański1952II trener

adres klubu

17-200 Hajnówka

ul. ks. Dziewiatowskiego 2

(89) 682 27 76

adres hali

17-200 Hajnówka

ul. Piłsudskiego 3

ASPS Avia Świdnik

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1 Łukasz Jałoza 1985196środkowy
2Tomasz Bogusz1987191przyjmujący
3Marcin Ogonowski1974184rozgrywający
4Łukasz Maziak1982191przyjmujący
5Dariusz Jałoza1983198przyjmujący
6Jakub Korpak1981198przyjmujący
7Maciej Gorzkiewicz1984190rozgrywający
8Paweł Mazowski1983192przyjmujący
9Artur Kabziński1980192przyjmujący
10 Wojciech Trawczyński 1979196środkowy
11Grzegorz Brzozowiec1978177libero
12 Jakub Zagaja 1982200przyjmujący
13Paweł Pietryka1982196środkowy
14Dariusz Chojnacki1985207środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Lemieszek-I trener
Sławomir Czarnecki-II trener

KPS Wołomin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Adam Zieliński1983190libero
-Grzegorz Kołodziej1979189rozgrywający
-Hubert Milewski1974192przyjmujący
-Janusz Suchenek1984185przyjmujący
-Maciej Dłuski1983190przyjmujący
-Marcin Dużyński1984200środkowy
-Mariusz Firszt1971189atakujący
-Patryk Rek1978189przyjmujący
-Piotr Kempisty1979196atakujący
-Piotr Żuber1983200środkowy
-Tomasz Rosa1976200środkowy
-Łukasz Motyka1984180rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tomasz Rosa1976I trener
Andrzej Doktorski-II trener

adres klubu

05-200 Wołomin

ul. Korsaka 4

(22) 787 59 26

adres hali

j.w.

SPS Zduńska Wola

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marcin Laskowski1982198środkowy
2Piotr Piotrowski1986202środkowy
3Krzysztof Bas1983196przyjmujący
4Rafał Hendel1978189rozgrywający
5Radosław Urbaniak1986197środkowy
7Michał Kobierecki1985186rozgrywający
8Radosław Szymczak1982185libero
9Krzysztof Domagała1971202środkowy
10Krzysztof Kusztelak1981195przyjmujący
11Michał Łukaszczyk1979194atakujący
12Łukasz Stanisławski1984192przyjmujący
15Robert Nowak1985194przyjmujący
17Adrian Kupisrozgrywający
18Maksymilian Paszaklibero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Domagała1971I trener
Bronisław Jackowski-II trener

WASKO AZS Politechnika Śląska Gliwice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Wojciech Czapla1978184rozgrywający
4Arkadiusz Leś1981193środkowy
5Marcin Iglewski1980193atakujący
6Emil Siewiorek1984188przyjmujący
7Adel Mouelhi1983184rozgrywający
8Jacek Pić1984192przyjmujący
9Michał Szczytowicz1972176libero
10Aleksander Mutryn1982196środkowy
11Aureliusz Sarga1980195środkowy
12Krzysztof Stanek1980196przyjmujący
13Jarosław Tepling1984207środkowy
15Michał Kościelniak1984194atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Czapla-I trener
Wojciech Czapla-II trener

adres klubu

44-100 Gliwice

Akademicka 26

032 2372566

AZS Opole

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Nikola Milićević1984195przyjmujący
2Zbigniew Żukowski1965196przyjmujący
3Artur Żaba1983202środkowy
5Marek Wendykier1983194przyjmujący
6Piotr Marciniak1986195rozgrywający
7Maciej Rykała1976187rozgrywający
8Andrzej Strzała1982195środkowy
9Piotr Migdał1984192środkowy
10Jacek Skotak1982195atakujący
11Paweł Nalikowski1984191libero
12Marcin Malnarowicz1985191przyjmujący
13Paweł Raniszewski1983195przyjmujący
14Łukasz Murdzia1983187przyjmujący
15Miłosz Majka1983194przyjmujący
16Łukasz Wajda1983182rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zbigniew Rektor-I trener
Paweł Czerepok-II trener
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved