Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2004/2005 > II liga mężczyzn > grupa 3 > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2004/2005>II liga mężczyzn>grupa 3 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
PKS Gwardia Szczytno--
AZS UWM II Olsztyn--
GKS Wilga Garwolin23.6192.2
CWKS Legia Warszawa19.6192.3
WTS Warka26.5192.7
ASPS Net Ostrołęka-191.8
SKS SSA Starogard Gdański--

PKS Gwardia Szczytno

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

AZS UWM II Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Alancewicz1982192
2Maciej Główczyński1983199
4Michał Michalak
5Piotr Ostrowski1985185
7Paweł Gołębiewski
9Krzysztof Andrzejewski1983180
10Kamil Starzewski1985194
11Paweł Kopaczel1983190
12Tomasz Rybak1981193
13Paweł Janicki1985194
17Paweł Borkowski1985198
18Jakub Habel1984188
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Józef Kopaczel-I trener

GKS Wilga Garwolin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Adam Czekaj1980195skrzydłowy
-Daniel Topór1977187środkowy
-Dariusz Szostek1967201środkowy
-Jakub Pierzchalski1986191skrzydłowy
-Jakub Sokołowski1976187rozgrywający
-Kamil Baran1986192środkowy
-Konrad Borkowski1981196atakujący
-Krzysztof Kisiel1984186skrzydłowy
-Marcin Ozimek1980186libero
-Marek Rybak1982200środkowy
-Mariusz Stempień1981185libero
-Paweł Soszka1983187skrzydłowy
-Piotr Pierzchalski1978200środkowy
-Łukasz Tkacz1984198atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jakub Sokołowski1977I trener

CWKS Legia Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Arkadiusz Kąkowski1984191rozgrywający
-Damian Orzechowski1984195atakujący
-Edward Górecki1984195przyjmujący
-Kamil Burzec1984192przyjmujący
-Kamil Michalak1985193środkowy
-Konrad Gradowski1984192libero
-Marcin Chmielewski1985188przyjmujący
-Michał Drabkowski1984180rozgrywający
-Piotr Świerżewski1985205środkowy
-Robert Kępka1984191środkowy
-Sławomir Kąkowski1985193środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Kopaniak1960I trener

adres klubu

Warszawa

WTS Warka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Wojciech Stępień1970197przyjmujący
1Daniel Górski1984197rozgrywający
2Tomasz Warda1977180libero
3Arnold Kopyść1972189przyjmujący
4Kamil Morawski1980188przyjmujący
5Paweł Kocik1972204środkowy
6Paweł Kapusta1984196środkowy
7Paweł Otwinowski1975198środkowy
8Marcin Budzyński1978190rozgrywający
9Rafał Skórnicki1976185przyjmujący
10Robert Wykowski1976194atakujący
11Marcin Kurzawa1982191przyjmujący
12Piotr Rząca1981196atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Warda1949I trener

ASPS Net Ostrołęka

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Artur Głuszewski182libero
-Daniel Malinowski190skrzydłowy
-Dominik Zalewski1982192skrzydłowy
-Kamil Podbielski1986192skrzydłowy
-Konrad Gromek199środkowy
-Michał Zalewski194środkowy
-Paweł Bojarski1985184skrzydłowy
-Paweł Pędzich201środkowy
-Paweł Szczepiński1985194środkowy
-Piotr Bojarski1985184skrzydłowy
-Piotr Zieliński191przyjmujący
-Tomasz Jabłoński194rozgrywający
-Tomasz Kania198rozgrywający
-Tomasz Pakieła190libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Lucjan Łomacz-I trener

SKS SSA Starogard Gdański

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Łukasz Pepliński
3Piotr Sobolewski
4Krzysztof Huciński
6Karol Engler
7Wojciech Sobolewski
9Tomasz Jaszczur
10Adam Miotk1985193
11Patryk Michna1982198
13Karol Jaworski
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Toczek-I trener
Eugeniusz Witkowski-II trener
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved