Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2003/2004 > Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2003/2004>Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Ivett Jastrzębie Borynia27.2194.5
PZU AZS UWM Olsztyn27.5-
Pamapol AZS Częstochowa23.6195.8
EKS Skra Bełchatów23.9197.1
KP Polska Energia Sosnowiec-196.1
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle26.9196.3
NKS Nysa24.4193.4
AZS Politechnika Warszawa23.5196.9
BBTS Siatkarz Original Bielsko-Biała25.6195.0
Hefra Gwardia Wrocław24.3194.1

Ivett Jastrzębie Borynia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sławomir Szczygieł1978202środkowy
2Marcin Wika1983194przyjmujący
3Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
5Radosław Rybak1973196atakujący
6Arkadiusz Terlecki1980201środkowy
7Krzysztof Wójcik1960181libero
8Michał Kaczmarek1984200środkowy
9Wojciech Serafin1978194przyjmujący
10Piotr Gabrych1972197przyjmujący
11Grzegorz Nowak1975200środkowy
12Pawel Chudik1974190rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Prielożny1957I trener
Leszek Dejewski1962II trener

PZU AZS UWM Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
2Wojciech Grzyb1981205środkowy
4Mariusz Szyszko1969188rozgrywający
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
6Piotr Poskrobko1973194przyjmujący
7Paweł Kuciński1973193libero
8Krzysztof Śmigiel1974198uniwersalny
9Adam Kurian1982atakujący
11Łukasz Kadziewicz1980206środkowy
12Mark Siebeck1975196przyjmujący
14Paweł Papke1977196atakujący
15Mariusz Sordyl1969200atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Ryś1967I trener
Stanisław Iwaniak1948II trener

adres klubu

10-718 Olsztyn

ul. Oczapowskiego 12

089 523 34 34, fax 089 524 04 43

adres hali

Hala Urania

10-450 Olsztyn

Al. Piłsudskiego 44

Pamapol AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Radosław Panas1970195przyjmujący
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3Maciej Kordysz1985196przyjmujący
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Arkadiusz Gołaś1981201środkowy
6Marcin Kryś1983192libero
7Paweł Woicki1983183rozgrywający
8Jakub Oczko1981193rozgrywający
9Jacek Pić1984192przyjmujący
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Andrzej Szewiński1970198atakujący
12Grzegorz Kokociński1981195środkowy
13Michał Winiarski1983200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Edward Skorek1943I trener
Stanisław Gościniak1944II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

EKS Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Adam Nowik1975206środkowy
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Paweł Maciejewicz1980198przyjmujący
4Radosław Wnuk1977207środkowy
5Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
6Marcin Kocik1979196przyjmujący
7Krzysztof Ignaczak1978188libero
8Tomasz Skalski1973191atakujący
9Dariusz Szulik1983204środkowy
10Robert Milczarek1983188przyjmujący
11Michał Ruciak1983190przyjmujący
13Tomass Kalninš1977201atakujący
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ireneusz Mazur1957I trener
Jacek Nawrocki1965II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

KP Polska Energia Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Grzegorz Wagner1965180rozgrywający
2Łukasz Żygadło1979200rozgrywający
3Krzysztof Niedziela1978194atakujący
4Damian Dacewicz1974209środkowy
5Sławomir Kudłaczewski1972194przyjmujący
8Peter Divis190atakujący
9Jakub Łomacz1982187przyjmujący
10Marcin Nowak1975215środkowy
11Robert Hupka1981194przyjmujący
12Daniel Pliński1978204środkowy
15Rafał Legień1969190przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Urbański1953I trener
Jacek Stychno1961II trener

Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Roland Dembończyk1971196atakujący
5Piotr Lipiński1979195rozgrywający
6Marek Kardoš1972186rozgrywający
7Dusan Kubica1972186libero
8Rafał Musielak1973192przyjmujący
9Jiri Popelka1977204atakujący
10Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
12Jarosław Stancelewski1974204środkowy
15Artur Augustyn1983197środkowy
16Aleksander Januszkiewicz1979200środkowy
17Bartłomiej Soroka1979200przyjmujący
18Michał Chadała1977196przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Wspaniały1946I trener
Andrzej Kubacki1966II trener

NKS Nysa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
3Piotr Gacek1978185libero
5Marcin Kudłacik1981198środkowy
8Mariusz Syguła1982193rozgrywający
9Adrian Patucha1983196atakujący
10Jakub Markiewicz1972206środkowy
11Michał Jaszewski1979188przyjmujący
12Adam Kurek1968195atakujący
13Piotr Łuka1980191przyjmujący
18Arkadiusz Olejniczak1984192przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Włodzimierz Madej1964I trener
Jan Ryś-II trener

AZS Politechnika Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Zbigniew Bartman1987198przyjmujący
3Sławomir Gołębski1981202środkowy
4Adrian Dyżakowski1976192libero
5Tomasz Rosa1976200środkowy
6Maciej Wołosz1982198przyjmujący
7Krzysztof Grzesiowski1981206atakujący
8Michał Peciakowski1981196rozgrywający
9Marcin Drabkowski1977184rozgrywający
10Konrad Małecki1979200przyjmujący
11Bartosz Szcześniewski1977202środkowy
12Piotr Szulc1976191przyjmujący
13Maciej Oczko1980198środkowy
14Krzysztof Hajbowicz1981193atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Felczak1962I trener
Rafał Prus1976II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

tel./fax: 022 660 53 71

adres hali

00-631 Warszawa

ul. Obozowa 60

BBTS Siatkarz Original Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Kwasowski1971196libero
2Maciej Fijałek1982186rozgrywający
3Zbigniew Żurek1983190przyjmujący
5Artur Żyliński1984197przyjmujący
7Jakub Bednaruk1976188rozgrywający
8Vladymir Prochazka1973194przyjmujący
9Bartosz Węgrzyn1984205środkowy
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Rafał Marczuk1973204środkowy
12Albert Semeniuk1967197środkowy
13Andriej Barbierik1978197atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wiesław Popik1962I trener

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

Hefra Gwardia Wrocław

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rafał Jarzębski1984200środkowy
3Maciej Krupnik1971196środkowy
4Wojciech Szczurowski1976194uniwersalny
5Mariusz Dutkiewicz1975180rozgrywający
6Grzegorz Górnik1982190libero
7Szymon Żurawski1976198atakujący
8Marcin Jarosz1980195uniwersalny
9Łukasz Kruk1978187rozgrywający
10Marcin Ciesielski1982195uniwersalny
11Tomás Kmet1981202środkowy
12Roman Gulczyński1983194atakujący
17Sergiusz Zywołoznyj1976198uniwersalny
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Maciej Jarosz1962I trener
Ireneusz KŁOS1959II trener

adres klubu

50-075 Wrocław

Ul. Krupnicza 15

(71) 340 31 34

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved