Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2003/2004 > II liga mężczyzn > grupa 1 > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2003/2004>II liga mężczyzn>grupa 1 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
MMKS Maraton Świnoujście--
AKS Politechnika Poznań--
AZS Gwardia Gubin Zielona Góra--
SPS Chrobry Vivo Głogów--
MKS MOW Orzeł Międzyrzecz21.9190.2
KS Morze Bałtyk Szczecin--
UKS Budowlanka Ogicom Poznań--

MMKS Maraton Świnoujście

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

72-600 Świnoujście

ul. Witosa 12

tel/fax (091) 322 46 44

adres hali

j.w.

AKS Politechnika Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

AZS Gwardia Gubin Zielona Góra

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

65-452 Zielona Góra

ul. Strzelecka 22

(68) 325 37 89, 325 50 57

adres hali

Hala Uniwersytetu Zielonogórskiego

ul. Prof. Szafrana 6

(68) 328-24-25

SPS Chrobry Vivo Głogów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

67-200 Głogów

ul. Wita Stwosza 3

(076) 833-40-31

adres hali

67-200 Głogów

Plac Mieszka I- oś.Piastów Śl.II

MKS MOW Orzeł Międzyrzecz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Baranowski1981203środkowy
2Mariusz Wójcik1975191środkowy
3Marek Ziarkowski1984191atakujący
4Karol Frydrych1986187przyjmujący
5Konrad Woroniecki1982191rozgrywający
6Jakub Janowiak1984191atakujący
7Jerzy Boguta1971177rozgrywający
8Seweryn Furmański1981194przyjmujący
9Jakub Strzelczyk1984193środkowy
10Dominik Sroga1982191przyjmujący
11Daniel Nahorski1977192atakujący
12Łukasz Lamcha1982182libero
13Mikołaj Mariaskin1985190przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Nikolaj Mariaskin1962I trener

adres klubu

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

(0 95) 741 11 30

adres hali

66-300 Międzyrzecz

Os. Kasztelańskie 8a

KS Morze Bałtyk Szczecin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Artur Zajączkowski
-Marcin Kuklicz1986193
-Paweł Muszyński
1Przemysław Bledzińskiśrodkowy
2Rafał Streich1986202środkowy
3Mateusz Sylla1986192przyjmujący
4Paweł Kolec1983193przyjmujący
5Marek Grzesiowski1981202środkowy
6Robert Węglarek1985187atakujący
7Michał Ostrowski1990203atakujący
8Rafał Kodraś1986194środkowy
9Łukasz Kolasa1986191libero
10Łukasz Jakowczyk1985193przyjmujący
11Wojciech Rosiński1985196atakujący
12Tomasz Cichosz1986185rozgrywający
13Konrad Paśnik1986197środkowy
14Łukasz Cichosz1985187przyjmujący
15Karol Błażniak1986183atakujący
16Damian Krysiak1986195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Edward Wojnecki-I trener
Stanisław Sakowski-II trener

UKS Budowlanka Ogicom Poznań

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jakub Rudyński1986190rozgrywający
3Lech Karolkiewicz1986193skrzydłowy
4Dwernicki Daniel1986196skrzydłowy
5Jordan Sosinski1986184skrzydłowy
7Marcin Budzisz1984194środkowy
8Arkadiusz Popczuk
9Adam Józefczak1986200środkowy
10Sebastian Kaczmarek1987182rozgrywający
11Bartosz Kramer1986188skrzydłowy
12Przemysław Przyborowski1983196środkowy
13Krzysztof Śmigaj1986184skrzydłowy
14Bartosz Mischke1986194skrzydłowy
15Damian Olszewski1981187skrzydłowy
16Szymon Śmietana1986183libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marian Malak1937I trener
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved