Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2003/2004 > II liga kobiet > grupa 4 > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2003/2004>II liga kobiet>grupa 4 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski--
STS Sandecja Nowy Sącz--
UMKS Łańcut--
KS Armatura Kraków--
KS Siarka Tarnobrzeg--
MMKS Dąbrowa Górnicza-179.3
AZS WSBiP Ostrowiec Św.--
MOSiR Elektromet Mysłowice20.9178.4

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

22-600 Tomaszów Lubelski

Aleja Sportowa 8

(84) 665 93 50

adres hali

j.w.

STS Sandecja Nowy Sącz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

UMKS Łańcut

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

37-100 Łańcut

ul. Mickiewicza 3

(17) 225 29 61

KS Armatura Kraków

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

30-418 Kraków

ul. Zakopiańska 72 d

(12) 269 22 51

KS Siarka Tarnobrzeg

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

MMKS Dąbrowa Górnicza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Agnieszka Kisielewicz183przyjmująca
-Agnieszka Krawczyk1979180środkowa
-Izabela Nowińska1979177przyjmująca
-Joanna Wiatr1987177atakująca
-Julia Jurczyk1983180przyjmująca
-Katarzyna Krawczyk1977180atakująca
-Katarzyna Urban1987180środkowa
-Magdalena Michoń1979174środkowa
-Monika Wrońska1980182atakująca
-Renata Gil1973180rozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jarosław Bodys-I trener

AZS WSBiP Ostrowiec Św.

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Zofia Bzdyraprawoskrzydłowa
2Anna Skucińskarozgrywająca
3Mariola Matusiak1982172lewoskrzydlowa
4Paulina Jagiełło1982168libero
5Danuta Zagojska1983184lewoskrzydłowa
6Anna Skorupska1976185środkowa
7Ksenia Maj1986180środkowa
8Monika Piasecka1978182prawoskrzydłowa
9Małgorzata Radwańskaśrodkowa
11Dominika Smykiel1986179lewoskrzydłowa
12Aleksandra Drwięga1977188środkowa
13Magdalena Hamerarozgrywająca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Zborowski1956I trener
Anna Skucińska-II trener

MOSiR Elektromet Mysłowice

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Magdalena Nędza1981178atakująca
2Monika Antczak1981168rozgrywająca
3Anna Rogier1981173uniwersalna
4Joanna Hyla1981175przyjmująca
5Barbara Bubak1981168libero
6Iwona Banak1985185uniwersalna
7Monika Robakowska1983174przyjmująca
8Żaneta Płomińska1983171rozgrywająca
9Maria Romel1981181środkowa
10Agnieszka Baran1985186środkowa
13Dorota Radwańska1983182środkowa
15Kinga Bednarczyk1982178środkowa
16Anna Brożek1981198przyjmująca
18Joanna Łoś1981181przyjmująca
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Sebastian Michalak1976I trener
Stanisław Guzak1950II trener
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved