Ligi polskie>sezon 2023/2024>PlusLiga > play-off
półfinały
(dwumecz)
gospodarz
gość
wynik
wyniki setów
17-04-2024 17:30
Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel
2:3
32:30, 21:25, 28:30, 25:22, 10:15
0:1
20-04-2024 14:45
Jastrzębski Węgiel
Resovia Rzeszów
17-04-2024 20:30
Projekt Warszawa
Warta Zawiercie
0:3
24:26, 16:25, 25:27
0:1
20-04-2024 17:30
Warta Zawiercie
Projekt Warszawa
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | ||
---|---|---|---|---|---|
17-04-2024 17:30 | Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | 2:3 | 32:30, 21:25, 28:30, 25:22, 10:15 | 0:1 |
20-04-2024 14:45 | Jastrzębski Węgiel | Resovia Rzeszów | |||
17-04-2024 20:30 | Projekt Warszawa | Warta Zawiercie | 0:3 | 24:26, 16:25, 25:27 | 0:1 |
20-04-2024 17:30 | Warta Zawiercie | Projekt Warszawa |
ćwierćfinały
(dwumecz)
gospodarz
gość
wynik
wyniki setów
10-04-2024 18:20
AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel
0:3
18:25, 16:25, 19:25
0:1
13-04-2024 14:45
Jastrzębski Węgiel
AZS Olsztyn
3:1
21:25, 25:14, 25:13, 25:23
2:0
10-04-2024 21:00
Stal Nysa
Warta Zawiercie
0:3
26:28, 20:25, 19:25
0:1
13-04-2024 17:30
Warta Zawiercie
Stal Nysa
3:2
23:25, 20:25, 25:15, 25:21, 15:9
2:0
11-04-2024 21:00
LUK Lublin
Projekt Warszawa
1:3
25:16, 13:25, 19:25, 19:25
0:1
14-04-2024 14:45
Projekt Warszawa
LUK Lublin
0:3
20:25, 22:25, 19:25, 15:12
1:1
11-04-2024 18:20
Trefl Gdańsk
Resovia Rzeszów
2:3
19:25, 27:25, 25:23, 16:25, 11:15
0:1
14-04-2024 17:30
Resovia Rzeszów
Trefl Gdańsk
3:1
26:28, 25:23, 25:14, 25:16
2:0
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | ||
---|---|---|---|---|---|
10-04-2024 18:20 | AZS Olsztyn | Jastrzębski Węgiel | 0:3 | 18:25, 16:25, 19:25 | 0:1 |
13-04-2024 14:45 | Jastrzębski Węgiel | AZS Olsztyn | 3:1 | 21:25, 25:14, 25:13, 25:23 | 2:0 |
10-04-2024 21:00 | Stal Nysa | Warta Zawiercie | 0:3 | 26:28, 20:25, 19:25 | 0:1 |
13-04-2024 17:30 | Warta Zawiercie | Stal Nysa | 3:2 | 23:25, 20:25, 25:15, 25:21, 15:9 | 2:0 |
11-04-2024 21:00 | LUK Lublin | Projekt Warszawa | 1:3 | 25:16, 13:25, 19:25, 19:25 | 0:1 |
14-04-2024 14:45 | Projekt Warszawa | LUK Lublin | 0:3 | 20:25, 22:25, 19:25, 15:12 | 1:1 |
11-04-2024 18:20 | Trefl Gdańsk | Resovia Rzeszów | 2:3 | 19:25, 27:25, 25:23, 16:25, 11:15 | 0:1 |
14-04-2024 17:30 | Resovia Rzeszów | Trefl Gdańsk | 3:1 | 26:28, 25:23, 25:14, 25:16 | 2:0 |
o 5. miejsce
(dwumecz)
gospodarz
gość
wynik
18-04-2024 20:30
LUK Lublin
Trefl Gdańsk
22-04-2024 20:30
Trefl Gdańsk
LUK Lublin
gospodarz | gość | wynik | |||
---|---|---|---|---|---|
18-04-2024 20:30 | LUK Lublin | Trefl Gdańsk | |||
22-04-2024 20:30 | Trefl Gdańsk | LUK Lublin |
o 7. miejsce
(dwumecz)
gospodarz
gość
wynik
18-04-2024 17:30
AZS Olsztyn
Stal Nysa
21-04-2024 14:45
Stal Nysa
AZS Olsztyn
gospodarz | gość | wynik | |||
---|---|---|---|---|---|
18-04-2024 17:30 | AZS Olsztyn | Stal Nysa | |||
21-04-2024 14:45 | Stal Nysa | AZS Olsztyn |
o 9. miejsce
(dwumecz)
gospodarz
gość
wynik
wyniki setów
14-04-2024 20:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Skra Bełchatów
1:3
22:25, 25:18, 22:25, 19:25
0:1
17-04-2024 15:00
Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2:3
18:25, 25:22, 25:22, 16:25, 9:15
1:1
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | ||
---|---|---|---|---|---|
14-04-2024 20:30 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Skra Bełchatów | 1:3 | 22:25, 25:18, 22:25, 19:25 | 0:1 |
17-04-2024 15:00 | Skra Bełchatów | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 2:3 | 18:25, 25:22, 25:22, 16:25, 9:15 | 1:1 |
o 11. miejsce
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
15-04-2024 17:30 | Ślepsk Suwałki | Barkom Lwów | 3:0 | 25:19, 25:15, 25:13 |
21-04-2024 20:30 | Barkom Lwów | Cuprum Lubin |
o 13. miejsce
(dwumecz)
gospodarz
gość
wynik
wyniki setów
15-04-2024 20:30
GKS Katowice
Cuprum Lubin
3:0
25:20, 25:18, 25:23
1:0
22-04-2024 17:30
Cuprum Lubin
GKS Katowice
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | ||
---|---|---|---|---|---|
15-04-2024 20:30 | GKS Katowice | Cuprum Lubin | 3:0 | 25:20, 25:18, 25:23 | 1:0 |
22-04-2024 17:30 | Cuprum Lubin | GKS Katowice |