Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

15. kolejka: 28-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
29-11-2020 20:30 Stal Nysa GKS Katowice 2:325:18, 21:25, 25:20, 23:25, 11:15
01-12-2020 17:30 Ślepsk Suwałki AZS Olsztyn 1:319:25, 26:28, 25:19, 14:25
28-11-2020 17:30 Trefl Gdańsk Czarni Radom3:128:30, 25:12, 25:18, 25:17
30-12-2020 20:30 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel 0:323:25, 18:25, 22:25
29-11-2020 14:45 Aluron Zawiercie Skra Bełchatów 0:315:25, 22:25, 19:25
29-11-2020 17:30 Verva Warszawa Cuprum Lubin3:125:19, 25:15, 19:25, 25:23
28-11-2020 20:30 MKS Będzin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:325:21, 24:26, 23:25, 17:25
 przejdź do kolejki: 14przejdź do kolejki: 16

tabela po 15. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle133939:61110:898
2Jastrzębski Węgiel112730:11976:862
3Trefl Gdańsk122628:141008:907
4Verva Warszawa Orlen Paliwa142531:261280:1235
5PGE Skra Bełchatów132529:171084:1023
6Aluron CMC Warta Zawiercie122224:17955:912
7Indykpol AZS Olsztyn121822:231007:992
8GKS Katowice131823:261061:1107
9Asseco Resovia Rzeszów121723:251066:1044
10Ślepsk Malow Suwałki131722:251084:1100
11Cerrad Enea Czarni Radom151522:361207:1350
12Cuprum Lubin14917:361133:1241
13Stal Nysa13917:371111:1236
14MKS Będzin15614:421161:1336
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

14. kolejka: 21-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
21-11-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Stal Nysa3:025:21, 25:13, 25:19
22-11-2020 20:30 Verva Warszawa MKS Będzin3:025:22, 27:25, 25:17
21-11-2020 17:30 Skra Bełchatów Cuprum Lubin 0:322:25, 18:25, 21:25
14-02-2021 Jastrzębski Węgiel Aluron Zawiercie
22-11-2020 17:30 Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów3:025:18, 26:24, 25:20
22-11-2020 14:45 AZS Olsztyn Czarni Radom3:125:19, 26:28, 25:21, 25:20
21-11-2020 20:30 GKS Katowice Ślepsk Suwałki3:128:26, 23:25, 25:21, 25:23
 przejdź do kolejki: 13

16. kolejka: 05-12-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-12-2020 20:30 Stal Nysa Verva Warszawa 2:325:21, 23:25, 15:25, 25:21, 10:15
04-12-2020 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów3:222:25, 25:23, 25:13, 26:28, 15:7
16-12-2020 18:00 Jastrzębski Węgiel MKS Będzin3:125:17, 23:25, 25:23, 25:14
05-12-2020 17:30 Cuprum Lubin Trefl Gdańsk 2:323:25, 25:20, 27:25, 18:25, 16:18
05-12-2020 14:45 Aluron Zawiercie AZS Olsztyn3:025:23, 25:23, 25:20
06-12-2020 14:45 Resovia Rzeszów GKS Katowice3:025:13, 25:23, 25:19
20-10-2020 17:30 Czarni Radom Ślepsk Suwałki 0:324:26, 23:25, 28:30

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle175051:91475:1207
2Jastrzębski Węgiel173744:231558:1413
3Trefl Gdańsk183641:251540:1432
4Verva Warszawa Orlen Paliwa183241:341661:1602
5Aluron CMC Warta Zawiercie163034:221298:1246
6PGE Skra Bełchatów172734:291440:1419
7Asseco Resovia Rzeszów162633:291400:1346
8Ślepsk Malow Suwałki172631:301422:1418
9GKS Katowice172632:331428:1467
10Indykpol AZS Olsztyn172125:351332:1358
11Cerrad Enea Czarni Radom201927:491617:1776
12Cuprum Lubin191728:451586:1691
13Stal Nysa181627:471542:1684
14MKS Będzin19616:541443:1683
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved