Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

12. kolejka: 07-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-11-2020 17:30 Stal Nysa MKS Będzin 2:321:25, 25:17, 25:22, 24:26, 12:15
27-10-2020 17:30 Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:315:25, 25:21, 20:25, 16:25
08-11-2020 20:30 Verva Warszawa Aluron Zawiercie 0:318:25, 20:25, 23:25
13-01-2021 17:30 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów 2:317:25, 16:25, 25:16, 25:23, 11:15
07-11-2020 17:30 Jastrzębski Węgiel Czarni Radom3:125:17, 25:17, 24:26, 25:17
07-11-2020 20:30 Trefl Gdańsk Ślepsk Suwałki3:036:34, 25:14, 25:20
10-02-2021 AZS Olsztyn GKS Katowice
 przejdź do kolejki: 11przejdź do kolejki: 13

tabela po 12. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle113333:5938:754
2Jastrzębski Węgiel102427:11900:807
3Aluron CMC Warta Zawiercie112225:14911:860
4Verva Warszawa Orlen Paliwa111924:221029:991
5PGE Skra Bełchatów111923:17939:913
6Trefl Gdańsk101821:16869:816
7Asseco Resovia Rzeszów101623:20953:920
8Cerrad Enea Czarni Radom121520:27989:1071
9Ślepsk Malow Suwałki101417:18807:812
10Indykpol AZS Olsztyn91215:18721:718
11GKS Katowice101014:23782:854
12Cuprum Lubin12916:311019:1101
13Stal Nysa11815:31956:1061
14MKS Będzin12613:33952:1087
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

11. kolejka: 04-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-01-2021 17:30 AZS Olsztyn Stal Nysa3:125:19, 25:22, 20:25, 25:20
20-01-2021 20:30 GKS Katowice Trefl Gdańsk
04-11-2020 17:30 Ślepsk Suwałki Jastrzębski Węgiel 1:317:25, 25:18, 22:25, 22:25
29-12-2020 20:30 Skra Bełchatów Czarni Radom3:027:25, 25:22, 25:12
28-01-2021 15:00 Resovia Rzeszów Verva Warszawa
19-01-2021 20:30 Aluron Zawiercie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:321:25, 25:23, 13:25, 19:25
01-11-2020 17:30 MKS Będzin Cuprum Lubin3:125:20, 25:23, 20:25, 25:21
 przejdź do kolejki: 10

13. kolejka: 14-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-11-2020 20:30 Stal Nysa Ślepsk Suwałki 1:323:25, 25:23, 20:25, 22:25
14-11-2020 14:45 Czarni Radom GKS Katowice 0:316:25, 16:25, 21:25
13-11-2020 20:30 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn3:129:27, 23:25, 25:13, 25:23
15-11-2020 17:30 Aluron Zawiercie Trefl Gdańsk 0:322:25, 21:25, 23:25
15-11-2020 20:30 Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:025:17, 25:15, 28:26
15-11-2020 14:45 MKS Będzin Skra Bełchatów 0:317:25, 17:25, 22:25
30-12-2020 17:30 Verva Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:317:25, 22:25, 25:23, 16:25

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle195657:111673:1381
2Jastrzębski Węgiel184047:231635:1479
3Trefl Gdańsk193743:281655:1546
4Verva Warszawa Orlen Paliwa193544:341738:1656
5Aluron CMC Warta Zawiercie173035:251376:1344
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7PGE Skra Bełchatów182734:321506:1496
8Ślepsk Malow Suwałki182632:331518:1518
9GKS Katowice182632:361482:1544
10Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
11Indykpol AZS Olsztyn172125:351332:1358
12Cuprum Lubin202031:461687:1784
13Stal Nysa191628:501635:1785
14MKS Będzin20616:571514:1763
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved