Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Liga Światowa > 2010 > skarb kibica

Liga Światowa>2010 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Rosja26.4202.5
Brazylia27.5198.3
Kuba22.7195.4
Serbia23.2199.0
Włochy--
Argentyna26.3195.4
Bułgaria25.3199.1
Korea Południowa27.4194.6
Holandia-198.6
Chiny24.1196.3
Francja25.4193.1
USA28.5199.1
Finlandia24.7195.3
Egipt25.9195.2
Niemcy25.4198.7
Polska26.1198.6

Rosja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dmitrij Ilinych1987201przyjmujący
2Semen Połtawski1981202atakujący
3Dmitrij Krasikow1987202przyjmujący
4Taras Chtiej1982205przyjmujący
5Paweł Abramow1979200przyjmujący
6Sergiej Grankin1985195rozgrywający
7Aleksiej Kazakow1976217środkowy
8Denis Birjukow1988202przyjmujący
9Aleksiej Czeremisin1980201atakujący
10Jurij Bierieżko1984198przyjmujący
11Aleksander Janutow1983195libero
12Aleksander Butko1986198rozgrywający
13Dmitrij Muserskij1988218środkowy
14Anton Astaszenkow1981201środkowy
15Aleksander Wołkow1985210środkowy
16Sergiej Makarow1980196rozgrywający
17Maksym Michajłow1988203atakujący
18Dmitrij Szczerbinin1989205środkowy
19Walery Komarow1980198libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniele Bagnoli1953I trener
Jarosław Antonow-II trener

Brazylia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bruno Mossa Rezende1986190rozgrywający
2Sandro Carvalho1981189rozgrywający
3Eder Carbonera1983204środkowy
4Wallace de Souza1987204atakujący
5Sidnei dos Santos Jr.1982203środkowy
6Leandro Vissotto Neves1983212atakujący
7Gilberto Godoy Filho1976192przyjmujący
8Murilo Endres1981190przyjmujący
9Fabricio Nery Lopes Theo1983199atakujący
10Sérgio Dutra Santos1975184libero
11Thiago Soares Alves1986194przyjmujący
12Joao Paulo Tavares1983204przyjmujący
13Tiago Barth1988209środkowy
14Rodrigo Santana1979205środkowy
15Mauricio Borges Almeida Silva1989199przyjmujący
16Lucas Saatkamp1986209środkowy
17Marlon Muragati Yared1977188rozgrywający
18Dante Guimaraes Amaral1980201przyjmujący
19Mario da Silva Pedreira Junior1982192libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bernardo Rezende1959I trener
Roberley Leonaldo-II trener

Kuba

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Wilfredo Leon Venero1993201przyjmujący
2Liancen Estrada Jova1982196rozgrywający
3Gustavo Leyva Alvarez1985180libero
4Joandry Leal Hidalgo1988201przyjmujący
5Leandro Macias Infante1990192rozgrywający
6Keibir Gutierrez Torres1987178libero
7Osmany Roberto Camejo Durruty1983202środkowy
8Rolando Cepeda Abreu1989198przyjmujący
9Sandy Andrade Fernandez1989180przyjmujący
10Yosvany Hernandez Carbonell1991197atakujący
11Gonzalez Raydel Delgado1987195atakujący
12Henry Bell Cisnero1983188przyjmujący
13Robertlandy Simón Aties1987206środkowy
14Raydel Hierrezuelo Aguirre1987196rozgrywający
15Darien Ferrer Delis1983204środkowy
16Isbel Mesa Sandobal1989204środkowy
17Jorge Gonzalez Garcia1991203środkowy
18Yoandri Díaz Carmenate1985196rozgrywający
19Fernando Hernandez Ramos1989196atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Orlando Samuels Blackood-I trener
Idalberto Valdez Pedro-II trener

Serbia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Nikola Kovacevic1983193przyjmujący
2Uroš Kovačević1993197przyjmujący
3Marko Ivović1990192przyjmujący
4Bojan Janic1982198przyjmujący
5Vlado Petkovic1983198rozgrywający
6Miloš Terzić1987202przyjmujący
7Dragan Stankovic1985205środkowy
8Marko Samardzic1983190libero
9Nikola Jovović1992197rozgrywający
10Milos Nikic1986194przyjmujący
11Mihajlo Mitic1990200rozgrywający
12Milan Rašić1985205środkowy
13Tomislav Dokic1986204atakujący
14Aleksandar Atanasijević1991200atakujący
15Sasa Starovic1988207atakujący
16Miloš Vemić (CRO)1987202przyjmujący
17Borislav Petrović1988201środkowy
18Marko Podrascanin1987204środkowy
19Nikola Rosic1984192libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Kolaković1965I trener
Zeljko BULATOVIC-II trener

Włochy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Luigi Mastrangelo1975202środkowy
2Davide Marra1984180libero
3Simone Parodi1986196przyjmujący
4Loris Manià1979190libero
5Valerio Vermiglio1976190rozgrywający
6Rocco Baroneśrodkowy
7Michal Lasko1981202atakujący
8Gabriele Maruotti1988195przyjmujący
9Matteo Martino1987197przyjmujący
10Mauro Gavotto1979201atakujący
11Cristian Savani1982194przyjmujący
12Simone Buti1983206środkowy
13Dragan Travica1986197rozgrywający
14Alessandro Fei1978204atakujący
15Emanuele Birarelli1981200środkowy
16Michele Baranowicz1989196rozgrywający
17Andrea Sala1978202środkowy
18Matej Cernic1978192przyjmujący
19Ivan Zaytsev1988202przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea ANASTASI1960I trener
Andrea Gardini (ITA)-II trener

Argentyna

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Gabriel Arroyo1977194środkowy
2Javier Filardi1980191przyjmujący
3Martín Blanco Costa1985202środkowy
4Lucas Ocampo1986196przyjmujący
5Nicolás Uriarte1990192rozgrywający
6Gustavo Scholtis1982206atakujący
7Facundo Conte1989198przyjmujący
8Demian Gonzalez1983192rozgrywający
9Rodrigo Quiroga1987193przyjmujący
10Alejandro Spajic1976204środkowy
11Sebastian Solé1991202środkowy
12Federico Pereyra1988200atakujący
13Cristian Poglajen1989195przyjmujący
14Guillermo Garcia1983196przyjmujący
15Luciano De Cecco1988189rozgrywający
16Alexis Gonzalez1981182libero
17Pablo Meana1975187libero
18Lucas Chavez1982199atakujący
19Gaston Giani1979194przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Javier Weber-I trener
Flavio Leoni-II trener

Bułgaria

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Georgi Bratoew1987202rozgrywający
2Hristo Cwetanow1978198środkowy
3Andrej Żekow1980190rozgrywający
4Wladislaw Iwanow1987188libero
5Sletoslaw Goczew1990202środkowy
6Matej Kaziyski1984202przyjmujący
7Miroslaw Gradinarow1985203przyjmujący
8Bojan Jordanow1983197atakujący
9Metodi Ananiew1986203przyjmujący
10Walentin Bratoew1987201przyjmujący
11Wladimir Nikołow1977200atakujący
12Wiktor Josifow1985204środkowy
13Teodor Salparow1982185libero
14Teodor Todorow1989208środkowy
15Todor Aleksiew1983200przyjmujący
16Iwan Stanew1985190rozgrywający
17Aleksandar Simeonow1986198przyjmujący
18Nikołaj Nikołow1986206środkowy
19Cwetan Sokołow1989206atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Silvano Prandi1947I trener
Camillo Placi-II trener

Korea Południowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Young-Soo Shin1982200przyjmujący
2Sun-Soo Han1985189rozgrywający
3Young-Min KWON1980190rozgrywający
4Sung-Min MOON1986198przyjmujący
5Oh-Hyun Yeo1978175libero
6Tae-Woong Choi1976185rozgrywający
7Sun-Kyu Lee1981202środkowy
8Hak-Min KIM1983192przyjmujący
9Dong-Jin KANG1983193przyjmujący
10Hee-Jin Ko1980200środkowy
11Kyung-Soo LEE1979197przyjmujący
12Hyun-Soo Kim1986196przyjmujący
13Chul-Woo PARK1985201atakujący
14Yo-Han KIM1985198atakujący
15Hyun-Yong HA1982198środkowy
16Jun-Bum PARK1988200atakujący
17Kyoung-Min HA1982201środkowy
18Yung-Suk SHIN1986198środkowy
19Kang-Joo Lee1983185przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Chi-Yong Shin-I trener
Young-Chul Shin-II trener

Holandia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dirk Sparidans1989179libero
2Nico Freriks1981191rozgrywający
3Yannick van Harskamp1986190rozgrywający
4Robert Horstink1981201przyjmujący
5Joris Marcelis1984211atakujący
6Roland Rademaker1982192rozgrywający
7Gijs Jorna1989198libero
8Kay Van Dijk1984212atakujący
9Jeroen Trommel1980194przyjmujący
10Jeroen Rauwerdink1985200przyjmujący
11Robbert Andringa (NED)1990192przyjmujący
12Wytze Kooistra208środkowy
13Tije Vlam1985207środkowy
14Niels Klapwijk1985200atakujący
15Lars Lorsheijd1985201środkowy
16Dick Kooy1987202przyjmujący
17Rob Bontje1981206środkowy
18Jelte Maan1986189libero
19Mathijs Mast1984200atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Peter Blange-I trener
Arnold Van Ree-II trener

Chiny

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Hongmin Bian1989210środkowy
2Qingyao Dai1991205atakujący
3Zhi Yuan1981195przyjmujący
4Chen Zhang1985201środkowy
5Peng Guo1982200środkowy
6Chunlong Liang1988206środkowy
7Weijun Zhong1989199atakujący
8Jianjun Cui1985190przyjmujący
9Shuai Jiao1984194rozgrywający
10Ping Chen1989195przyjmujący
11Dawei Yu1984199środkowy
12Qiong Shen1981198przyjmujący
13Kun Jiang1985197przyjmujący
14Jingtao Xu1988202atakujący
15Runming Li1990198rozgrywający
16Qi Ren1984174libero
17Hui Ding1989185libero
18Jiahao Chen1982187przyjmujący
19Tingwei Liu1987195przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jianan Zhou-I trener
Guochen Xie-II trener

Francja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Yannick Bazin1983189rozgrywający
2Hubert Henno1976188libero
3Gérald Hardy-Dessources1983197środkowy
4Antonin Rouzier1986201atakujący
5Romain Vadeleux1983196środkowy
6Jean-Stéphane Tolar1984199środkowy
7Benjamin Toniutti1989183rozgrywający
8Earvin Ngapeth1991192przyjmujący
9Guillaume Samica1981198przyjmujący
10Jean-Philippe Sol1986198środkowy
11Edouard Rowlandson1988189przyjmujący
12Nicolas Marechal1987198przyjmujący
13Pierre Pujol1984190rozgrywający
14Toafa Takaniko1985193rozgrywający
15Samuele Tuia1986195przyjmujący
16Emmanuel Ragondet1987191przyjmujący
17Oliver Kieffer1979200środkowy
18Jean-François Exiga1982176libero
19Baptiste Geiler1987196przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Philippe Blain1960I trener
Olivier Lecat1967II trener

USA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Matthew Anderson1987204atakujący
2Sean Rooney1982206przyjmujący
3Evan Patak1984201atakujący
4David Lee1982203środkowy
5Richard Lambourne1975190libero
6Paul Lotman1985200przyjmujący
7Donald Suxho1976196rozgrywający
8William Priddy1977196przyjmujący
9Ryan Millar1978204środkowy
10Riley Salmon1976197przyjmujący
11Tyler Hildebrand1984193rozgrywający
12Jayson Jablonsky1985198przyjmujący
13Clayton Stanley1978205atakujący
14Kevin Hansen1982196rozgrywający
15Russell Holmes1982205środkowy
16Andrew Hein1984211środkowy
17Maxwell Holt1987205środkowy
18Scott Touzinsky (USA)1982198przyjmujący
19Alfredo Reft1982175libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Alan Knipe-I trener
Gary Sato-II trener

Finlandia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jesse Mäntylä1987176libero
2Eemi Tervaportti (FIN)1989193rozgrywający
3Mikko Esko1978198rozgrywający
4Olli-Pekka Ojansivu1987196atakujący
5Antti Siltala1984193przyjmujący
6Niklas Seppänen1993192przyjmujący
7Matti Hietanen1983199przyjmujący
8Jari Tuominen1986200przyjmujący
9Simo-Pekka Olli1985204rozgrywający
10Jani Sippola1990191rozgrywający
11Henri Tuomi1982196środkowy
12Olli Kunnari1982196przyjmujący
13Mikko Oivanen1986198atakujący
14Konstantin Shumov1985205środkowy
15Matti Oivanen1986198środkowy
16Urpo Sivula1988194przyjmujący
17Anssi Vesanen1980201środkowy
18Jukka Lehtonen1982197środkowy
19Pasi Hyvärinen1987183libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mauro Berutto-I trener
Andrea BROGIONI1968II trener

Egipt

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mahmoud Abd El kader1985195
2Abdalla Ahmed1983198rozgrywający
3Mohamed Gabal1984195
4Ahmed Abdelhay1984197
5Abdel Latif Ahmed1983202środkowy
6Wael Alaydy1971178libero
7Ashraf Abouelhassan1975184rozgrywający
8Saleh Youssef1982191
9Rashad Atia1986199
10Mahmoud El Koumy1983194
11Ahmed Afifi1988194
12Hosaam Abdalla1988202rozgrywający
13Mohamed Badawy1986197
14Ahmed El Kotb1991202
15Ahmed Abdel Fattah1986198środkowy
16Mohamed Seif Elnasr1983203środkowy
17Mohamed Thakil1986184
18Mohamed El Daabousi1987201
19Mohamed Moawad1987194libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Antonie Giacobbe-I trener
Sherif El Shemerly-II trener

Niemcy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sebastian Prüsener1982196libero
2Dirk Westphal1986203przyjmujący
3Sebastian Schwarz1985197przyjmujący
4Simon Tischer1982194rozgrywający
5Björn Andrae1981200przyjmujący
6Denis Kaliberda1990193przyjmujący
7Lukas Bauer1989202środkowy
8Marcus Böhme (GER)1985211środkowy
9Felix Fischer1983203środkowy
10Jochen Schöps1983200atakujący
11Manuel Rieke1982193rozgrywający
12Ferdinand Tille1988185libero
13Christian Dunnes1984207atakujący
14Robert Kromm1984212przyjmujący
15Max Günthör1985207środkowy
16Eugen Bakumovski1980193przyjmujący
17Patrick Steuerwald1986180rozgrywający
18György Grozer1984200atakujący
19Sebastian Krause1989200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Raul Lozano1956I trener
Juan Manuel Serramalera (ARG)1972II trener

Polska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Piotr Nowakowski1987205środkowy
2Michał Winiarski1983200przyjmujący
3Piotr Gruszka1977206atakujący
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
6Bartosz Kurek1988205przyjmujący
7Jakub Jarosz1987197atakujący
8Karol Kłos1989201środkowy
9Zbigniew Bartman1987198przyjmujący
10Mariusz Wlazły1983194atakujący
11Łukasz Żygadło1979200rozgrywający
12Paweł Zatorski1990184libero
13Mateusz Mika1991206przyjmujący
14Michał Ruciak1983190przyjmujący
15Piotr Gacek1978185libero
16Patryk Czarnowski1985202środkowy
17Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
18Marcin Możdżonek1985211środkowy
19Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniel Castellani1961I trener
Krzysztof Stelmach1967II trener
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved