Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Liga Europejska > 2006 > skarb kibica

Liga Europejska>2006 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Hiszpania25.6194.0
Niemcy25.3198.4
Holandia25.4196.9
Turcja--
Estonia--
Chorwacja--
Grecja--
Słowacja--

Hiszpania

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Juan Contreras Cano1986174libero
1Rubén José Antequera Feixa1981205atakujący
2Iban Perez Manzanares1983198atakujący
3Oscar Rodriguez Capel1982180libero
4Manuel Sevillano Canals1981193przyjmujący
5Luis Pedro Suela1976195przyjmujący
6Adolfo Chaso Gonzalez1983198przyjmujący
7Vicente Ferrandez Requena1981185skrzydłowy
8Pau Sans1984199środkowy
9Jose Alexis Valido Moreno1976188libero
10Miguel Angel Falasca1973194skrzydłowy
11Jose Javier Subiela1984198środkowy
12Guillermo Falasca1977200atakujący
13Manuel Parres Morales1984200środkowy
14Jose Luis Moltó1975206środkowy
15Alfonso Flores Pena1975190skrzydłowy
16Julián García-Torres1980202środkowy
17Marlon Rafael Palharini1984194przyjmujący
18Israel Rodriguez Calderon1981194przyjmujący
20Jose Manuel Crespo Posadas1982195przyjmujący
21Guillermo Hernán1982181skrzydłowy
22Gustavo Saucedo Garcia1978198atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea ANASTASI1960I trener
Fernando Muñoz-II trener

Niemcy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Björn Andrae1981200
-Christian Dunnes1984207uniwersalny
-Christian Pampel1979198uniwersalny
-Dirk Westphal1986203
-Eugen Bakumowski1980193
-Felix Fischer1983203środkowy
-Frank Bachmann1977191libero
-Frank Dehne1976202
-Georg Wiebel1977206środkowy
-Jochen Schöps1983200
-Malte Holschen1981201środkowy
-Marcus Böhme (GER)1985211środkowy
-Marcus Popp1981192
-Mark Siebeck1975196
-Norbert Walter1979210środkowy
-Patrick Steuerwald1986180
-Ralph Bergmann1970206środkowy
-Robert Kromm1984212
-Sebastian Schwarz1985197
-Simon Tischer1982194
-Stefan Hübner1975200środkowy
-Thilo Späth1987187libero
-Thomas Kröger1979188libero
-Till Lieber1981185libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Stelian Moculescu1950I trener

Holandia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Lars Lorsheijd1985201
-Renzo Verschuren1981193
-Tony Krolis1984194
-Yannick van Harskamp1986190
1Hendrikks van Gendt1974185
2Nico Freriks1981191
3Kars Van Tarel1974194
4Kay Van Dijk1984212
5Guido Gortzen1970198
6Kristian van der Wel1978194
7Marko Klok1968194
8Jelte Maan1986189libero
9Jeroen Trommel1980194
10Jeroen Rauwerdink1985200
11Jan-Willem Snippe1986200
13Richard Rademaker1982192libero
14Jairo Hooi1978201
15Joram Maan1981197
16Michael Olieman1983202
17Rob Bontje1981206
18Bart-Jan van der Mark1985208
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Peter Blange-I trener
Ron Zwrever-II trener

Turcja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Ahmet Tocoglu1980201
-Akif Gökhan Öner1972193
-Ali Alp Cayir1981196
-Ali Yilmaz1975192
-Aslan Eksi1985198
-Baris Özdemir1972197
-Can Ayvazoglu1979190
-Fatih Baris1984207
-Fatih Ulusoy1980208
-Hakan Fertelli1975198
-Hüseyin Koc1979198
-Ibrahim Akseker
-Ibrahim Emet1986210
-Kadir Cin
-Kemal Kayhan
-Nuri Sahin1980198libero
-Selçuk Keskin1982193
-Serhat Coskun
-Sinan Cem Tanik1980197
-Ulas Kiyak
-Vefa Mustafa Simsek1969187libero
-Volkan Güc1980202
-Özkan Hayirli
lista zespołów

Estonia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Aivar Silm
-Andres Tollbal
-Ardo Kreek
-Argo Meresaar1980206atakujący
-Asko Esna
-Eerik Jago
-Jaanus Nommsalu
-Janis Sirelpuu
-Keith Papart
-Kert Tolbal
-Kristjan Ouekallas
-Kristjan Sikasteatakujący
-Markus Tammaru
-Martti Rosenblatt
-Mihkel Sepp
-Pavel Kruzajev
-Ragnar Pahn
-Raimo Pajusalu
-Rait Rikberg
-Romet Priimagi
-Sten Esnalibero
-Veiko Lember
lista zespołów

Chorwacja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Danijel Galićatakujący
-Darko Nojić1984191przyjmujący
-Dragan Puljić1984207środkowy
-Igor Omrčen1980208atakujący
-Igor Srdoc
-Inoslav Krnić1979190rozgrywający
-Ivan Ćosić1984202środkowy
-Jouri Boriskevitch191libero
-Jure Kvesić1978190rozgrywający
-Mario Strelec1980183libero
-Mario Zelić1981202środkowy
-Matija Sabljak
-Roko Sikirić1981196przyjmujący
-Tomislav Ćoškovic1979198przyjmujący
-Toni Kovačević1983200przyjmujący
-Tsimafei Zhukouskirozgrywający
-Šime Vulin1983207środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marijo Bašelović-I trener
Davor Meringer-II trener

Grecja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Andreas Andreadis1982205środkowy
-Charalampos Bampalioutas
-Christos Belos
-Christos Dimitrakopoulos1974188libero
-Dimitrios Rizopoulos
-Dimitris Soultanopoulos
-Efstathios Ntonas1981200uniwersalny
-Georgios Stefanou1981187
-Ilias Lappas1979194skrzydłowy
-Ioannis Kyriakidis
-Ioannis Livathinos
-Kleomenis Roumeliotis
-Konstantinos Christofidelis1977195
-Konstantinos Prousalis1980192
-Marios Gkiourdas1973202skrzydłowy
-Nikolaos Angelopoulos
-Nikolaos Roumeliotis1978201uniwersalny
-Nikolaos Smaragdis1982202środkowy
-Petros Petroglou
-Sotirios Pantaleon1980200środkowy
-Sotirios Tsergas1978192
-Vasileios Kournetas1976191rozgrywający
lista zespołów

Słowacja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Andrej Barbierik1978198
-Boris Demeter1982199
-Branislav Skladany1983184
-Emanuel Kohut1982206
-Frantisek Ogurcak1984198
-Jozef Piovarci
-Julius Sabo
-Juraj Zatko1985190
-Lukas Divis1986201
-Martin Bencic1979209
-Martin Hody1982200
-Martin Nemec1984198
-Martin Pipa1974186
-Martin Sopko1982196
-Martin Vlk
-Michal Cerven1977204
-Michal Masny1979182
-Michal Sladeček (SVK)1980180
-Pavel Bartik1981204
-Peter Bena1978194
-Peter Janusek1983199
-Robert Hupka1981194
-Robin Pelucha1980201
-Tomás Kmet1981202
-Vladimir Katona1984199
lista zespołów
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved