Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Igrzyska Olimpijskie > Ateny 2004 > kobiety > skarb kibica

Igrzyska Olimpijskie>Ateny 2004>kobiety > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Brazylia27.8182.3
Japonia25.8179.2
Korea Południowa24.9179.8
Włochy24.8180.8
Grecja26.3183.6
Kenia--
Rosja--
Chiny--
Kuba--
USA--

Brazylia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Walewska Oliveira1979190środkowa
2Elisangela Oliveira1978184atakująca
3Erika Coimbra1980180przyjmująca
5Marianne Steinbrecher1983188atakująca
7Helia Souza1970173rozgrywająca
8Valeska Menezes1976180środkowa
9Welissa Gonzaga1982179przyjmująca
10Virna Dias1971184przyjmująca
11Ana Chagas1971179przyjmująca
14Fernanda Venturini1970180rozgrywająca
15Arlene Xavier1969177libero
16Fabiana Claudino1985193środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
José Guimaraes1954I trener
Paulo Barros Jr.1962II trener

Japonia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomoko Yoshihara1970180środkowa
2Chie Tsuji1969177
3Ikumi Narita1976173libero
4Miki Sasaki1976182
5Kanako OMURA1976184
7Yoshie TAKESHITA1978159
9Miyuki TAKAHASHI1978170
12Sachiko SUGIYAMA1979184
13Ai Otomo1982184
14Kana Oyama1984187
16Megumi KURIHARA1984186
18Saori KIMURA1986184
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Shoichi Yanagimoto1951I trener
Yoshitaka Nishimura1952II trener

Korea Południowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jung-Ok Lee1983179
3Hye-Mi Kang1974172rozgrywająca
4Min-Jung Ku1973181libero
5Sa-Nee Kim1981181rozgrywająca
6Kwang-Hee Choi1974174przyjmująca
8Jie-Youn Nam1983170
9So-Yun Chang1974184środkowa
11Mi-Jin Kim1979182
12Sun-Mi Pak1982176
13Dae-Young Jung1981183środkowa
14Song-Yi Han1984185
15Se-Young Kim1981190środkowa
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Kim Cheol Yong-I trener
Shin Man Geun-II trener

Włochy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Simona Rinieri1977188przyjmująca
3Elisa Togut1978192atakująca
4Manuela Leggeri1976183środkowa
8Jenny Barazza1981188środkowa
9Nadia Centoni1981182przyjmująca
10Paola Paggi1976182środkowa
12Francesca Piccinini1979180przyjmująca
13Manuela Secolo1977180
14Eleonora Lo Bianco1979172rozgrywająca
15Antonella Del Core1980180
16Francesca Ferretti1984180
17Paola Cardullo1982162libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marco Bonitta1963I trener
Marco Mencarelli1963II trener

Grecja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Zanna Proniadou1978190
2Maria Gkaragkouni1975181
4Niki Gkaragkouni1977185
6Eleni Memetzi1975182
8Charikleia Sakkoula1973180
9Eleftheria Chatzinikou1978183
10Ioanna Vlachou1981167
11Vasiliki Papazoglou1979185
14Sofia Iordanidou1974191
15Georgia Tzanakaki1980189
16Eleni Kiosi1985184
18Rouxantra-Kon Ntoumitreskou1977186
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dimitrios Floros-I trener
Dimitri Andreopoulos-II trener

Kenia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Philister Jebet1984185
4Abigael Tarus1981176
5Nancy Nyongesa1987170
6Catherine Wanjiru1978178
7Janet Wanja1984175
9Dorcas Nakhomicha1971173
11Roselidah Obunaga1973180
13Leonidas Kamende1979182
14Violet Barasa1975175
15Gladys Nasikanda1978180
17Mercy Wesutila
18Judith Serenge
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Abdul Muge-I trener
David Lungaho-II trener

Rosja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Chiny

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

Kuba

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

USA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved