Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Grand Prix > 2008 > skarb kibica

Grand Prix>2008 > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Turcja22.7182.9
USA26.6184.2
Brazylia27.4183.9
Tajlandia21.9177.0
Japonia27.8176.7
Kazachstan26.6184.6
Chiny25.5185.1
Niemcy22.6-
Kuba23.4184.6
Polska24.0184.8
Włochy26.1180.8
Dominikana22.2183.3

Turcja

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Güldeniz ONAL1986182
2Gulden Kayalar1980168
3Nihan YELDAN1982170
4Seray ALTAY1987182
5Ergul AVCI1987190
6Ayse Gokcen Denkel1985192
7Duygu BAL1987190
8Bahar TOKSOY1988189
9Deniz HAKYEMEZ1983187
10Gozde Kirdar1985180
11Pelin Celik1982173
12Esra Gumus1982181
13Neriman OZSOY1988188
14Eda ERDEM1987187
15Nedime Elif AGCA1984186
16Seda Tokatlioglu1986192
17Naz AYDEMIR1990186
18Derya ÇAYIRGAN1987170
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Alessandro CHIAPPINI-I trener
Nicola NEGRO-II trener

USA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Ogonna Nnamani1983185
2Danielle ScottArruda1972188
3Tayyiba HaneefPark1979200
4Lindsey Berg1980173
5Stacy Sykora1977176
6Nicole Davis1982167
7Heather Bown1978188
8Cynthia Barboza1987183
9Jennifer Joines1982191
10Kimberly Glass1984190
11Robyn Ah MowSantos1975172
12Nancy Metcalf1978186
13Heather Hughes1986188
14Kim Willoughby1980178
15Logan Tom1981186
16Tracy Stalls1984188
17Angela McGinnis1986188
18Kristin Richards1985182
19Foluke Akinradewo1987191
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ping Lang-I trener
Susan Woodstra-II trener

Brazylia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Walewska Oliveira1979190
2Carolina Albuquerque1977182
3Marianne Steinbrecher1983188
4Paula Pequeno1982184
5Caroline Gattaz1981191
6Thaisa Menezes1987196
7Helia Souza1970173
8Valeska Menezes1976180
9Fabiana Claudino1985193
10Welissa Gonzaga1982179
11Marcelle Moraes1976181
12Jaqueline Carvalho1983186
13Sheilla Castro1983185
14Fabiana de Oliveira1980169
15Juliana Castro1985187
16Natalia Pereira1989183
17Renata Colombo1981181
18Joyce Silva1984190
19Arlene Xavier1969177
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
José Roberto Guimarães-I trener
Paulo Barros Junior-II trener

Tajlandia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Rattanaporn Sanuanram1980180
2Konwika Apinyapong1987167
3Saymai Paladsrichuay1987180
4Siriporn Sooksen1988180
5Pleumjit Thinkaow1983180
6Onuma Sittirak1986175
7Narumon Khanan1983180
8Utaiwan Kaensing1988189
9Pornthip Santrong1988178
10Wilavan Apinyapong1984174
11Amporn Hyapha1985180
12Marai Kongrom1989180
13Nootsara Tomkom1985169
14Kittiyakorn Phansamdaeng1988175
15Malika Kanthong1987177
16Patcharee Deesamer1989180
17Wanna Buakaew1981172
18Emorn Phanusit1988179
19Tapaphaipun Chaisri1989168
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Nataphon Srisamutnak-I trener
Nipon Jamjang-II trener

Japonia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Megumi KURIHARA1984186
2Asako TAJIMI1972180
3Yoshie TAKESHITA1978159
4Kanako OMURA1976184
5Miyuki TAKAHASHI1978170
6Yuko SANO1979159
7Sachiko SUGIYAMA1979184
8Yuka SAKURAI1974167
9Miyuki KANO1977174
10Yuki SHOJI1981182
11Erika ARAKI1984186
12Saori KIMURA1986184
13Mariko NISHIWAKI1981181
14Yuki KAWAI1990168
15Kana Oyama1984187
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Shoichi Yanagimoto1951I trener
Mamoru BANDAIRA-II trener

Kazachstan

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Natalya Zhukova1980184
2Tatyana Pyurova1982182
3Lyudmila Anarbayeva1983192
4Olga Karpova1980185
5Yuliya Kutsko1980191
6Olga Nassedkina1982191
8Korinna Ishimtseva1984184
9Xeniya Ilyuchshenko1979180
10Yelena Ezau1983175
11Olga Grushko1976180
12Irina Zaitseva1982185
13Yelena Pavlova1978184
16Inna Matveyeva1978186
17Stanislava Yavorskaya1989183
18Sana Jarlagassova1989187
19Oxana Mikholap1977185
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Zhuravlev Viktor-I trener
Zinkin Ilya-II trener

Chiny

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Yimei Wang1988190
2Kun Feng1978183
3Hao Yang1980183
4Yanan Liu1980186
5Qiuyue Wei1988182
6Yunli Xu1987196
7Suhong Zhou1979182
8Yuehong Zhang1975182
9Ruirui Zhao1981196
10Ming Xue1987193
11Juan Li1981187
12Nina Song1980179
14Yanni Zhao1988187
15Xian Zhang1985167
16Na Zhang1980180
17Yunwen Ma1986189
18Shan Li1980185
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Chen Zhonghe-I trener
Yu Juemin-II trener

Niemcy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maren Brinker1986184
2Jennifer Pettke1989186
3Denise Hanke1989179
4Kerstin Tzscherlich1978179
5Berit Kauffeldt1990
6Franziska Bremer1985194
7Saskia Hippe1991185
8Cornelia Dumler1982180
9Mareen Apitz1987183
10Anne Matthes1985182
11Christiane Fürst1985192
12Lena Mollers1990
13Sabrina Roß1980185
14Kathy Radzuweit1982196
15Birgit Thumm1980184
16Margareta Kozuch1986187
17Dominice Steffen1987185
18Corina Ssuschke1983188
19Karla Borger1988180
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Giovanni GUIDETTI-I trener
Felix KOSLOWSKI-II trener

Kuba

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Yumilka Ruiz Luaces1978179
2Yanelis Santos Allegne1986183
3Nancy Carrillo de la Paz1986190
4Yenisei Gonzalez Dias1983193
5Dayesi Maso Casales1990184
6Daimi Ramirez Echevarria1983176
7Lisbet Arredondo Reyes1987182
8Yaima Ortiz Charro1981181
9Rachel Sanchez Perez1989188
10Yusleidys Herera Alvarez1984178
11Liana Mesa Luaces1977179
12Rosir Calderon Diaz1984191
13Leanny Castañeda Simon1986188
14Kenia Carcaces Opón1986189
15Yusedey Silie Frometa1984183
16Ana Lidia Cleger Abel1989183
17Gyselle de la Caridad Silva Franco1991184
18Zoila Barros Fernández1976188
19Suramis Acosta Camper1987188
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Antonio Perdomo Estrella-I trener
Eugenio George Lafita-II trener

Polska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Joanna Frąckowiak1986185
2Mariola Zenik1982174
3Eleonora Dziękiewicz1978185
4Katarzyna Gajgał1981190
5Karolina Ciaszkiewicz1979183
6Anna Podolec1985193
7Gabriela Wójtowicz1988200
8Magdalena Godos1983181
9Agnieszka Bednarek1986179
10Anna Woźniakowska1982182
11Anna Barańska1984178
12Milena Sadurek1984177
13Milena Rosner1980179
14Zuzanna Efimienko1989196
15Agata Sawicka1985181
16Klaudia Kaczorowska1988184
17Joanna Kaczor1984191
18Katarzyna Skorupa1984184
19Berenika Tomsia1988189
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marco Bonitta1963I trener
Hubert Tomaszewski-II trener

Włochy

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sara Anzanello1980193
2Valentina Arrighetti1985185
3Paola Croce1978167
4Nadia Centoni1981182
5Taismary Aguero1977177
6Valentina Fiorin1984187
7Martina Guiggi1984183
8Jenny Barazza1981188
9Manuela Secolo1977180
10Paola Cardullo1982162
11Serena Ortolani1987187
13Francesca Ferretti1984180
14Eleonora Lo Bianco1979172
15Antonella Del Core1980180
16Lucia Bosetti1989176
17Simona Gioli1977185
18Giulia Rondon1987189
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Massimo BARBOLINI-I trener
Marco BRACCI-II trener

Dominikana

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Annerys Vargas Valdez1982191
2Ana Yorkira Binet Stephens1992174
3Lisvel Elisa Eve Mejia1991189
4Sidarka de los Milagros Nuñez1984188
5Brenda Castillo1992167
6Carmen Rosa Caso Sierra1981168
7Niverka Dharlenis Marte Frica1990178
8Gina Del Rosario Selmo1986189
9Nuris Arias Doñe1973190
10Milagros Cabral de la Cruz1978185
11Jeoselyna Rodriguez Santos1991184
12Karla Echenique1986181
13Cindy Rondon Martinez1988189
14Prisilla Rivera Brens1986183
15Cosiri Rodriguez Andino1977191
16Marifranchi Rodriguez1990184
17Altagracia Mambru1989180
18Bethania De La Cruz de Peña1989188
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marcos Kwiek-I trener
Wilson Sanchez Duran-II trener
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved