Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza

7. kolejka: 27-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-11-2019 17:30 Aluron Virtu Zawiercie Ślepsk Suwałki3:025:22, 25:22, 25:23
27-11-2019 18:00 Czarni Radom Jastrzębski Węgiel 1:319:25, 27:25, 18:25, 23:25
27-11-2019 17:30 Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:326:28, 23:25, 25:23, 25:23, 11:15
27-11-2019 20:30 Skra Bełchatów Verva Warszawa3:125:23, 21:25, 25:22, 25:20
27-11-2019 18:00 GKS Katowice MKS Będzin3:125:21, 23:25, 25:22, 27:25
27-11-2019 19:00 Trefl Gdańsk BKS Visła Bydgoszcz3:225:20, 27:29, 25:18, 17:25, 15:13
27-11-2019 18:00 AZS Olsztyn Cuprum Lubin3:129:31, 25:16, 25:20, 25:15
 przejdź do kolejki: 6przejdź do kolejki: 8

tabela po 7. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle72021:4620:564
2Verva Warszawa Orlen Paliwa71719:7606:559
3Jastrzębski Węgiel71515:7521:463
4PGE Skra Bełchatów71517:11637:612
5Indykpol AZS Olsztyn71317:13686:657
6Aluron Virtu CMC Zawiercie71215:13631:623
7GKS Katowice71117:17731:720
8Trefl Gdańsk61014:11568:561
9Asseco Resovia Rzeszów6812:13546:554
10Cerrad Enea Czarni Radom7610:17581:617
11MKS Ślepsk Malow Suwałki668:14511:513
12Cuprum Lubin7510:19594:660
13BKS Visła Bydgoszcz736:21546:629
14MKS Będzin604:18495:541
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

6. kolejka: 23-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-11-2019 14:45 Ślepsk Suwałki AZS Olsztyn3:125:20, 25:19, 23:25, 27:25
24-11-2019 17:30 Cuprum Lubin Trefl Gdańsk 0:327:29, 19:25, 19:25
23-11-2019 17:30 BKS Visła Bydgoszcz GKS Katowice 2:325:22, 25:18, 22:25, 18:25, 12:15
12-12-2019 20:30 MKS Będzin Resovia Rzeszów
24-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów3:025:22, 25:22, 25:18
24-11-2019 20:30 Verva Warszawa Czarni Radom3:025:22, 25:20, 25:22
22-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Aluron Virtu Zawiercie3:025:15, 26:24, 25:13
 przejdź do kolejki: 5

8. kolejka: 30-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-11-2019 20:30 Ślepsk Suwałki Cuprum Lubin 0:312:25, 21:25, 22:25
02-12-2019 17:30 BKS Visła Bydgoszcz AZS Olsztyn 2:325:22, 18:25, 20:25, 27:25, 8:15
02-12-2019 20:30 MKS Będzin Trefl Gdańsk 1:328:30, 25:22, 23:25, 27:29
30-11-2019 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle GKS Katowice3:125:22, 24:26, 25:18, 25:17
01-12-2019 20:00 Verva Warszawa Resovia Rzeszów3:120:25, 25:22, 25:15, 25:18
30-11-2019 14:45 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:225:22, 20:25, 17:25, 32:30, 15:13
01-12-2019 14:45 Aluron Virtu Zawiercie Czarni Radom 1:323:25, 19:25, 25:21, 17:25

tabela po 14. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle92426:8820:754
2Verva Warszawa Orlen Paliwa92225:10808:740
3Jastrzębski Węgiel112224:14893:831
4Trefl Gdańsk91923:12826:786
5PGE Skra Bełchatów91922:14827:784
6Indykpol AZS Olsztyn91823:15880:829
7Aluron Virtu CMC Zawiercie111822:20955:940
8Cerrad Enea Czarni Radom101519:20876:885
9GKS Katowice91119:23902:916
10Cuprum Lubin10814:25821:892
11Asseco Resovia Rzeszów9813:22744:799
12MKS Ślepsk Malow Suwałki768:17566:588
13BKS Visła Bydgoszcz10511:30840:953
14MKS Będzin805:24661:722
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved