Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza

6. kolejka: 23-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-11-2019 14:45 Ślepsk Suwałki AZS Olsztyn3:125:20, 25:19, 23:25, 27:25
24-11-2019 17:30 Cuprum Lubin Trefl Gdańsk 0:327:29, 19:25, 19:25
23-11-2019 17:30 BKS Visła Bydgoszcz GKS Katowice 2:325:22, 25:18, 22:25, 18:25, 12:15
12-12-2019 20:30 MKS Będzin Resovia Rzeszów 2:325:17, 17:25, 19:25, 25:20, 13:15
24-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów3:025:22, 25:22, 25:18
24-11-2019 20:30 Verva Warszawa Czarni Radom3:025:22, 25:20, 25:22
22-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Aluron Virtu Zawiercie3:025:15, 26:24, 25:13
 przejdź do kolejki: 5przejdź do kolejki: 7

tabela po 6. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle61818:2506:454
2Verva Warszawa Orlen Paliwa61718:4516:463
3Jastrzębski Węgiel61212:6421:376
4PGE Skra Bełchatów61214:10541:522
5Indykpol AZS Olsztyn61014:12582:575
6Asseco Resovia Rzeszów6913:12538:539
7Aluron Virtu CMC Zawiercie6912:13556:556
8Trefl Gdańsk5811:9459:456
9GKS Katowice6814:16631:627
10MKS Ślepsk Malow Suwałki568:11444:438
11Cerrad Enea Czarni Radom669:14494:517
12Cuprum Lubin659:16512:556
13BKS Visła Bydgoszcz624:18441:520
14MKS Będzin615:18501:543
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

5. kolejka: 16-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
15-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Ślepsk Suwałki3:025:21, 25:22, 25:22
16-11-2019 14:45 Aluron Virtu Zawiercie Verva Warszawa 2:320:25, 25:19, 20:25, 25:15, 16:18
17-11-2019 17:30 Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:324:26, 25:27, 22:25
16-11-2019 20:30 Skra Bełchatów MKS Będzin3:125:21, 25:21, 23:25, 25:23
06-11-2019 20:30 Resovia Rzeszów BKS Visła Bydgoszcz3:025:21, 25:18, 25:22
16-11-2019 17:30 GKS Katowice Cuprum Lubin 2:325:20, 22:25, 21:25, 25:23, 10:15
17-11-2019 14:45 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn 1:327:29, 26:24, 26:28, 17:25
 przejdź do kolejki: 4

7. kolejka: 27-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-11-2019 17:30 Aluron Virtu Zawiercie Ślepsk Suwałki3:025:22, 25:22, 25:23
27-11-2019 18:00 Czarni Radom Jastrzębski Węgiel 1:319:25, 27:25, 18:25, 23:25
27-11-2019 17:30 Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:326:28, 23:25, 25:23, 25:23, 11:15
27-11-2019 20:30 Skra Bełchatów Verva Warszawa3:125:23, 21:25, 25:22, 25:20
27-11-2019 18:00 GKS Katowice MKS Będzin3:125:21, 23:25, 25:22, 27:25
27-11-2019 19:00 Trefl Gdańsk BKS Visła Bydgoszcz3:225:20, 27:29, 25:18, 17:25, 15:13
27-11-2019 18:00 AZS Olsztyn Cuprum Lubin3:129:31, 25:16, 25:20, 25:15

tabela po 14. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle102729:9925:853
2Jastrzębski Węgiel122527:14968:878
3Verva Warszawa Orlen Paliwa102428:12921:853
4PGE Skra Bełchatów102225:14902:842
5Trefl Gdańsk101924:15925:891
6Indykpol AZS Olsztyn101925:18986:932
7Aluron Virtu CMC Zawiercie121822:231013:1015
8Cerrad Enea Czarni Radom111621:23969:993
9GKS Katowice101221:261015:1029
10Cuprum Lubin111117:25896:947
11MKS Ślepsk Malow Suwałki91014:21776:775
12Asseco Resovia Rzeszów111016:27893:973
13BKS Visła Bydgoszcz12613:36989:1130
14MKS Będzin10310:29863:930
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved