Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza

5. kolejka: 16-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
15-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Ślepsk Suwałki3:025:21, 25:22, 25:22
16-11-2019 14:45 Aluron Virtu Zawiercie Verva Warszawa 2:320:25, 25:19, 20:25, 25:15, 16:18
17-11-2019 17:30 Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:324:26, 25:27, 22:25
16-11-2019 20:30 Skra Bełchatów MKS Będzin3:125:21, 25:21, 23:25, 25:23
06-11-2019 20:30 Resovia Rzeszów BKS Visła Bydgoszcz3:025:21, 25:18, 25:22
16-11-2019 17:30 GKS Katowice Cuprum Lubin 2:325:20, 22:25, 21:25, 25:23, 10:15
17-11-2019 14:45 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn 1:327:29, 26:24, 26:28, 17:25
 przejdź do kolejki: 4przejdź do kolejki: 6

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle51515:2431:392
2Verva Warszawa Orlen Paliwa51415:4441:399
3PGE Skra Bełchatów51214:7479:447
4Indykpol AZS Olsztyn51013:9493:475
5Jastrzębski Węgiel599:6345:324
6Aluron Virtu CMC Zawiercie5912:10504:480
7Asseco Resovia Rzeszów5710:10436:440
8Cerrad Enea Czarni Radom569:11430:442
9GKS Katowice5611:14526:525
10Trefl Gdańsk458:9380:391
11Cuprum Lubin559:13447:477
12MKS Ślepsk Malow Suwałki435:10344:349
13BKS Visła Bydgoszcz512:15339:415
14MKS Będzin503:15402:441
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

4. kolejka: 09-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-12-2019 17:30 Ślepsk Suwałki Trefl Gdańsk
08-11-2019 20:30 AZS Olsztyn GKS Katowice3:225:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9
09-11-2019 20:30 Cuprum Lubin Resovia Rzeszów 1:325:19, 18:25, 15:25, 21:25
10-11-2019 14:45 Czarni Radom MKS Będzin3:025:22, 25:21, 25:22
10-11-2019 20:00 BKS Visła Bydgoszcz Skra Bełchatów 0:319:25, 15:25, 27:29
09-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Aluron Virtu Zawiercie3:123:25, 25:22, 27:25, 25:23
09-11-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Verva Warszawa 0:321:25, 15:25, 20:25
 przejdź do kolejki: 3

6. kolejka: 23-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-11-2019 14:45 Ślepsk Suwałki AZS Olsztyn3:125:20, 25:19, 23:25, 27:25
24-11-2019 17:30 Cuprum Lubin Trefl Gdańsk 0:327:29, 19:25, 19:25
23-11-2019 17:30 BKS Visła Bydgoszcz GKS Katowice 2:325:22, 25:18, 22:25, 18:25, 12:15
12-12-2019 20:30 MKS Będzin Resovia Rzeszów 2:325:17, 17:25, 19:25, 25:20, 13:15
24-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów3:025:22, 25:22, 25:18
24-11-2019 20:30 Verva Warszawa Czarni Radom3:025:22, 25:20, 25:22
22-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Aluron Virtu Zawiercie3:025:15, 26:24, 25:13

tabela po 14. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle113032:101023:927
2Verva Warszawa Orlen Paliwa112731:12998:924
3Jastrzębski Węgiel132730:161074:978
4PGE Skra Bełchatów102225:14902:842
5Trefl Gdańsk111924:18996:968
6Indykpol AZS Olsztyn111926:211060:1030
7Aluron Virtu CMC Zawiercie121822:231013:1015
8Cerrad Enea Czarni Radom111621:23969:993
9GKS Katowice111323:291115:1135
10Cuprum Lubin111117:25896:947
11MKS Ślepsk Malow Suwałki91014:21776:775
12Asseco Resovia Rzeszów111016:27893:973
13BKS Visła Bydgoszcz12613:36989:1130
14MKS Będzin10310:29863:930
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved