Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2018/2019>PlusLiga > runda zasadnicza

5. kolejka: 03-11-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-11-2018 17:30 Trefl Gdańsk Chemik Bydgoszcz3:123:25, 25:17, 26:24, 25:21
02-11-2018 20:30 AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:322:25, 28:30, 25:23, 16:25
03-11-2018 14:45 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:125:22, 17:24, 27:25, 25:21
03-11-2018 17:30 Resovia Rzeszów MKS Będzin 0:333:35, 14:25, 22:25
03-11-2018 20:00 Cuprum Lubin Stocznia Szczecin anulowany
04-12-2018 20:30 Onico Warszawa GKS Katowice3:123:25, 25:17, 25:15, 25:18
04-11-2018 14:45 Warta Zawiercie Czarni Radom 0:313:25, 23:25, 19:25
 przejdź do kolejki: 4przejdź do kolejki: 6

tabela po 5. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle41212:2356:298
2Cerrad Czarni Radom51212:3364:318
3Onico Warszawa51212:6431:385
4Jastrzębski Węgiel41012:5373:353
5GKS Katowice579:10434:437
6Trefl Gdańsk468:9370:372
7Indykpol AZS Olsztyn568:9392:401
8Aluron Virtu Warta Zawiercie569:11430:425
9PGE Skra Bełchatów569:12468:475
10BKS Chemik Bydgoszcz557:12392:450
11MKS Będzin547:12419:452
12Cuprum Lubin434:9289:310
13Asseco Resovia Rzeszów413:12336:378
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

4. kolejka: 27-10-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-10-2018 17:30 Chemik Bydgoszcz Warta Zawiercie 0:320:25, 18:25, 13:25
26-10-2018 20:30 Czarni Radom Onico Warszawa3:025:21, 25:22, 25:22
26-10-2018 18:00 GKS Katowice Cuprum Lubin 0:321:25, 22:25, 24:26
28-10-2018 20:00 Stocznia Szczecin Resovia Rzeszów anulowany
29-10-2018 18:00 MKS Będzin Jastrzębski Węgiel 2:321:25, 25:21, 25:19, 13:25, 10:15
27-10-2018 14:45 Skra Bełchatów AZS Olsztyn 0:324:26, 17:25, 22:25
28-10-2018 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Trefl Gdańsk3:025:21, 26:24, 25:23
 przejdź do kolejki: 3

6. kolejka: 07-11-2018

gospodarzgośćwynikwyniki setów
07-11-2018 18:00 Chemik Bydgoszcz Czarni Radom 1:319:25, 25:19, 23:25, 18:25
07-11-2018 18:00 Warta Zawiercie GKS Katowice3:125:27, 25:22, 25:18, 25:23
08-11-2018 20:30 Stocznia Szczecin Onico Warszawa anulowany
07-11-2018 18:00 MKS Będzin Cuprum Lubin 1:323:25, 14:25, 25:23, 21:25
07-11-2018 18:00 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:132:30, 21:25, 26:24, 25:21
07-11-2018 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel3:025:18, 25:22, 25:20
31-10-2018 18:00 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn3:219:25, 22:25, 25:20, 31:29, 15:6

tabela po 19. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle144142:81236:1020
2Onico Warszawa153235:221322:1195
3Jastrzębski Węgiel143135:191222:1123
4Cerrad Czarni Radom152932:191159:1080
5Aluron Virtu Warta Zawiercie152432:301365:1365
6PGE Skra Bełchatów142429:231201:1169
7GKS Katowice162430:291349:1343
8Indykpol AZS Olsztyn151828:321283:1347
9BKS Chemik Bydgoszcz151622:341199:1297
10Trefl Gdańsk131522:291096:1158
11Asseco Resovia Rzeszów141421:341246:1294
12Cuprum Lubin151118:381171:1271
13MKS Będzin15613:421151:1338
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved