Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza


O miejscu w tabeli decydują kolejno: 
zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.

Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10  i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Miejsce 13: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 13, miejscu, zostanie na nim sklasyfikowana na koniec sezonu
Spadek z ligi: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 14. miejscu, opuszcza PlusLigę i w sezonie 2020/21 zagra w I lidze.

4. kolejka: 09-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-12-2019 17:30 Ślepsk Suwałki Trefl Gdańsk3:218:25, 22:25, 25:16, 25:21, 16:14
08-11-2019 20:30 AZS Olsztyn GKS Katowice3:225:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9
09-11-2019 20:30 Cuprum Lubin Resovia Rzeszów 1:325:19, 18:25, 15:25, 21:25
10-11-2019 14:45 Czarni Radom MKS Będzin3:025:22, 25:21, 25:22
10-11-2019 20:00 BKS Visła Bydgoszcz Skra Bełchatów 0:319:25, 15:25, 27:29
09-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Aluron Virtu Zawiercie3:123:25, 25:22, 27:25, 25:23
09-11-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Verva Warszawa 0:321:25, 15:25, 20:25
 przejdź do kolejki: 3przejdź do kolejki: 5

tabela po 4. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa41212:2339:293
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle41212:2353:321
3PGE Skra Bełchatów4911:6381:357
4Aluron Virtu CMC Zawiercie4810:7398:378
5Indykpol AZS Olsztyn4710:8387:379
6Cerrad Enea Czarni Radom469:8359:364
7Jastrzębski Węgiel466:6270:259
8Trefl Gdańsk469:9385:391
9MKS Ślepsk Malow Suwałki458:9385:375
10GKS Katowice459:11423:417
11Asseco Resovia Rzeszów447:10361:379
12Cuprum Lubin436:11339:374
13BKS Visła Bydgoszcz412:12278:340
14MKS Będzin402:12312:343
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

3. kolejka: 03-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-11-2019 17:30 Verva Warszawa Ślepsk Suwałki3:125:19, 26:24, 20:25, 25:23
03-11-2019 14:45 Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:323:25, 21:25, 20:25
03-11-2019 20:30 Aluron Virtu Zawiercie MKS Będzin3:120:25, 25:19, 25:23, 25:19
04-11-2019 20:30 Czarni Radom BKS Visła Bydgoszcz3:221:25, 25:17, 23:25, 25:19, 17:15
02-11-2019 17:30 Skra Bełchatów Cuprum Lubin 2:314:25, 25:16, 20:25, 25:23, 12:15
02-11-2019 14:45 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:320:25, 20:25, 25:21, 19:25
02-11-2019 20:30 GKS Katowice Trefl Gdańsk 2:323:25, 25:21, 25:27, 25:15, 11:15
 przejdź do kolejki: 2

5. kolejka: 16-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
15-11-2019 20:30 Jastrzębski Węgiel Ślepsk Suwałki3:025:21, 25:22, 25:22
16-11-2019 14:45 Aluron Virtu Zawiercie Verva Warszawa 2:320:25, 25:19, 20:25, 25:15, 16:18
17-11-2019 17:30 Czarni Radom ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:324:26, 25:27, 22:25
16-11-2019 20:30 Skra Bełchatów MKS Będzin3:125:21, 25:21, 23:25, 25:23
06-11-2019 20:30 Resovia Rzeszów BKS Visła Bydgoszcz3:025:21, 25:18, 25:22
16-11-2019 17:30 GKS Katowice Cuprum Lubin 2:325:20, 22:25, 21:25, 25:23, 10:15
17-11-2019 14:45 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn 1:327:29, 26:24, 26:28, 17:25

tabela po 24. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa215459:181829:1649
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle215358:201871:1700
3PGE Skra Bełchatów224854:271919:1763
4Jastrzębski Węgiel224550:311897:1718
5Trefl Gdańsk203141:371792:1754
6GKS Katowice213145:472025:2008
7MKS Ślepsk Malow Suwałki212837:461864:1894
8Cerrad Enea Czarni Radom202838:411755:1780
9MKS Będzin212435:471849:1885
10Indykpol AZS Olsztyn202336:451794:1846
11Aluron Virtu CMC Zawiercie212331:471734:1809
12Cuprum Lubin222130:511710:1863
13Asseco Resovia Rzeszów212131:511725:1856
14BKS Visła Bydgoszcz211124:611731:1970
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved