Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza


O miejscu w tabeli decydują kolejno: 
zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.

Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10  i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Miejsce 13: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 13, miejscu, zostanie na nim sklasyfikowana na koniec sezonu
Spadek z ligi: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 14. miejscu, opuszcza PlusLigę i w sezonie 2020/21 zagra w I lidze.

25. kolejka: 18-03-2020

gospodarzgośćwynik
18-03-2020 MKS Będzin Ślepsk Suwałki
18-03-2020 BKS Visła Bydgoszcz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18-03-2020 Cuprum Lubin Verva Warszawa
18-03-2020 AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel
11-03-2020 Trefl Gdańsk Aluron Virtu Zawiercie
18-03-2020 GKS Katowice Czarni Radom
18-03-2020 Resovia Rzeszów Skra Bełchatów
 przejdź do kolejki: 24przejdź do kolejki: 26

tabela po 25. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa205156:171730:1559
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle205055:201796:1639
3PGE Skra Bełchatów204853:211765:1589
4Jastrzębski Węgiel204247:281754:1576
5GKS Katowice203145:441967:1933
6Trefl Gdańsk192838:361696:1680
7MKS Ślepsk Malow Suwałki202534:451772:1806
8Cerrad Enea Czarni Radom192535:411677:1712
9Aluron Virtu CMC Zawiercie202330:441646:1717
10MKS Będzin202132:471774:1827
11Cuprum Lubin212130:481645:1788
12Asseco Resovia Rzeszów202131:481664:1781
13Indykpol AZS Olsztyn192033:451719:1781
14BKS Visła Bydgoszcz201123:581657:1874
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

24. kolejka: 14-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-02-2020 14:45 Ślepsk Suwałki Skra Bełchatów3:116:25, 25:22, 25:21, 28:26
10-02-2020 20:30 Czarni Radom Resovia Rzeszów3:025:15, 25:17, 25:19
07-02-2020 17:30 Aluron Virtu Zawiercie GKS Katowice 0:322:25, 22:25, 19:25
08-02-2020 14:45 Jastrzębski Węgiel Trefl Gdańsk3:121:25, 25:19, 25:21, 25:20
09-02-2020 20:30 Verva Warszawa AZS Olsztyn3:125:21, 25:17, 18:25, 25:18
08-02-2020 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Cuprum Lubin3:125:21, 23:25, 25:11, 25:21
08-02-2020 20:30 MKS Będzin BKS Visła Bydgoszcz3:125:21, 19:25, 25:19, 25:20
 przejdź do kolejki: 23

26. kolejka: 21-03-2020

gospodarzgośćwynik
21-03-2020 GKS Katowice Ślepsk Suwałki
21-03-2020 Resovia Rzeszów Trefl Gdańsk
21-03-2020 Skra Bełchatów AZS Olsztyn
21-03-2020 Czarni Radom Cuprum Lubin
21-03-2020 Aluron Virtu Zawiercie BKS Visła Bydgoszcz
21-03-2020 Jastrzębski Węgiel MKS Będzin
21-03-2020 Verva Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved