Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

21. kolejka: 16-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-02-2021 Stal Nysa Aluron Zawiercie
13-02-2021 Resovia Rzeszów Cuprum Lubin
17-01-2021 20:30 Czarni Radom MKS Będzin3:029:27, 25:20, 26:24
16-01-2021 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Ślepsk Suwałki3:126:24, 26:24, 23:25, 25:23
17-01-2021 17:30 GKS Katowice Verva Warszawa 0:325:27, 10:25, 19:25
13-02-2021 AZS Olsztyn Skra Bełchatów
01-11-2020 14:45 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 1:325:20, 21:25, 17:25, 18:25
 przejdź do kolejki: 20przejdź do kolejki: 22

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle195657:111673:1381
2Jastrzębski Węgiel194048:261725:1572
3Trefl Gdańsk203845:311758:1645
4Verva Warszawa Orlen Paliwa193544:341738:1656
5Aluron CMC Warta Zawiercie173035:251376:1344
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7GKS Katowice192835:381581:1647
8PGE Skra Bełchatów182734:321506:1496
9Ślepsk Malow Suwałki182632:331518:1518
10Indykpol AZS Olsztyn182428:361425:1448
11Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
12Cuprum Lubin202031:461687:1784
13Stal Nysa191628:501635:1785
14MKS Będzin20616:571514:1763
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

20. kolejka: 09-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-01-2021 20:30 Stal Nysa Jastrzębski Węgiel3:118:25, 25:18, 25:18, 25:23
09-01-2021 14:45 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 1:318:25, 25:18, 29:31, 21:25
09-01-2021 17:30 Verva Warszawa AZS Olsztyn3:025:19, 26:24, 25:20
14-02-2021 GKS Katowice ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
28-02-2021 Ślepsk Suwałki MKS Będzin
10-01-2021 20:30 Cuprum Lubin Czarni Radom3:025:21, 25:17, 26:24
09-02-2021 20:30 Aluron Zawiercie Resovia Rzeszów
 przejdź do kolejki: 19

22. kolejka: 23-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
23-01-2021 17:30 Stal Nysa Trefl Gdańsk 0:318:25, 19:25, 23:25
23-01-2021 14:45 Jastrzębski Węgiel AZS Olsztyn3:221:25, 20:25, 27:25, 26:24, 15:9
22-01-2021 17:30 Skra Bełchatów GKS Katowice3:125:19, 25:16, 18:25, 25:20
24-01-2021 14:45 Verva Warszawa Ślepsk Suwałki3:228:26, 19:25, 26:28, 25:22, 15:13
11-02-2021 14:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Czarni Radom
23-01-2021 20:30 Resovia Rzeszów MKS Będzin3:025:20, 27:25, 25:23
24-01-2021 17:30 Cuprum Lubin Aluron Zawiercie3:130:28, 25:22, 18:25, 28:26

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle195657:111673:1381
2Jastrzębski Węgiel204251:281834:1680
3Trefl Gdańsk214148:311833:1705
4Verva Warszawa Orlen Paliwa203747:361851:1770
5Asseco Resovia Rzeszów183139:311591:1529
6Aluron CMC Warta Zawiercie183036:281477:1445
7PGE Skra Bełchatów193037:331599:1576
8GKS Katowice202836:411661:1740
9Ślepsk Malow Suwałki192734:361632:1631
10Indykpol AZS Olsztyn192530:391533:1557
11Cuprum Lubin212334:471788:1885
12Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
13Stal Nysa201628:531695:1860
14MKS Będzin21616:601582:1840
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved