Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

19. kolejka: 23-12-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-10-2020 20:30 Resovia Rzeszów Stal Nysa3:125:19, 21:25, 25:17, 25:18
23-12-2020 20:30 Czarni Radom Aluron Zawiercie 2:326:24, 25:13, 20:25, 23:25, 12:15
22-12-2020 20:30 Ślepsk Suwałki Cuprum Lubin3:125:22, 23:25, 25:21, 25:18
22-12-2020 17:00 GKS Katowice MKS Będzin3:125:21, 25:19, 24:26, 25:22
22-12-2020 17:30 AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:325:27, 17:25, 16:25
03-11-2020 20:30 Trefl Gdańsk Verva Warszawa3:225:17, 25:27, 14:25, 25:21, 15:11
23-12-2020 17:30 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:222:25, 25:21, 25:22, 21:25, 15:8
 przejdź do kolejki: 18przejdź do kolejki: 20

tabela po 19. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle185354:101573:1285
2Jastrzębski Węgiel173744:221546:1398
3Trefl Gdańsk183541:271578:1457
4Aluron CMC Warta Zawiercie173035:251376:1344
5Verva Warszawa Orlen Paliwa172938:341585:1539
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7GKS Katowice182835:351527:1570
8PGE Skra Bełchatów172733:291413:1397
9Ślepsk Malow Suwałki172631:301422:1418
10Indykpol AZS Olsztyn172428:331362:1372
11Cerrad Enea Czarni Radom191927:461555:1700
12Cuprum Lubin191728:461611:1722
13Stal Nysa181325:491542:1701
14MKS Będzin19616:541443:1683
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

18. kolejka: 19-12-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
20-12-2020 17:30 Stal Nysa Skra Bełchatów3:025:20, 25:22, 26:24
20-12-2020 14:45 Verva Warszawa Jastrzębski Węgiel 2:321:25, 17:25, 25:17, 25:20, 9:15
19-12-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Trefl Gdańsk3:025:17, 25:21, 25:22
19-12-2020 17:30 MKS Będzin AZS Olsztyn 0:319:25, 23:25, 21:25
19-12-2020 20:30 Cuprum Lubin GKS Katowice 2:324:26, 27:25, 25:23, 18:25, 13:15
18-12-2020 20:30 Ślepsk Suwałki Aluron Zawiercie 0:324:26, 22:25, 17:25
20-12-2020 20:30 Resovia Rzeszów Czarni Radom3:032:30, 25:22, 25:20
 przejdź do kolejki: 17

20. kolejka: 09-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-01-2021 20:30 Stal Nysa Jastrzębski Węgiel3:118:25, 25:18, 25:18, 25:23
09-01-2021 14:45 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 1:318:25, 25:18, 29:31, 21:25
09-01-2021 17:30 Verva Warszawa AZS Olsztyn3:025:19, 26:24, 25:20
14-02-2021 GKS Katowice ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
28-02-2021 Ślepsk Suwałki MKS Będzin
10-01-2021 20:30 Cuprum Lubin Czarni Radom3:025:21, 25:17, 26:24
09-02-2021 20:30 Aluron Zawiercie Resovia Rzeszów

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle195657:111673:1381
2Jastrzębski Węgiel204251:281834:1680
3Trefl Gdańsk214148:311833:1705
4Verva Warszawa Orlen Paliwa203747:361851:1770
5Asseco Resovia Rzeszów183139:311591:1529
6Aluron CMC Warta Zawiercie183036:281477:1445
7PGE Skra Bełchatów193037:331599:1576
8GKS Katowice202836:411661:1740
9Ślepsk Malow Suwałki192734:361632:1631
10Indykpol AZS Olsztyn192530:391533:1557
11Cuprum Lubin212334:471788:1885
12Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
13Stal Nysa201628:531695:1860
14MKS Będzin21616:601582:1840
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved