Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

14. kolejka: 21-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
21-11-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Stal Nysa3:025:21, 25:13, 25:19
22-11-2020 20:30 Verva Warszawa MKS Będzin3:025:22, 27:25, 25:17
21-11-2020 17:30 Skra Bełchatów Cuprum Lubin 0:322:25, 18:25, 21:25
14-02-2021 Jastrzębski Węgiel Aluron Zawiercie
22-11-2020 17:30 Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów3:025:18, 26:24, 25:20
22-11-2020 14:45 AZS Olsztyn Czarni Radom3:125:19, 26:28, 25:21, 25:20
21-11-2020 20:30 GKS Katowice Ślepsk Suwałki3:128:26, 23:25, 25:21, 25:23
 przejdź do kolejki: 13przejdź do kolejki: 15

tabela po 14. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle123636:51013:809
2Jastrzębski Węgiel112730:11978:865
3Trefl Gdańsk122427:161020:944
4Verva Warszawa Orlen Paliwa132228:251186:1153
5Aluron CMC Warta Zawiercie112224:14899:837
6PGE Skra Bełchatów132226:201075:1044
7Asseco Resovia Rzeszów121926:241117:1084
8Ślepsk Malow Suwałki121721:221000:1003
9GKS Katowice121620:24958:1002
10Indykpol AZS Olsztyn111519:22910:908
11Cerrad Enea Czarni Radom141521:331130:1247
12Cuprum Lubin13916:331051:1147
13Stal Nysa12815:341006:1133
14MKS Będzin14613:391072:1239
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

13. kolejka: 14-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-11-2020 20:30 Stal Nysa Ślepsk Suwałki 1:323:25, 25:23, 20:25, 22:25
14-11-2020 14:45 Czarni Radom GKS Katowice 0:316:25, 16:25, 21:25
13-11-2020 20:30 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn3:129:27, 23:25, 25:13, 25:23
15-11-2020 17:30 Aluron Zawiercie Trefl Gdańsk 0:322:25, 21:25, 23:25
15-11-2020 20:30 Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:025:17, 25:15, 28:26
15-11-2020 14:45 MKS Będzin Skra Bełchatów 0:317:25, 17:25, 22:25
30-12-2020 17:30 Verva Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:317:25, 22:25, 25:23, 16:25
 przejdź do kolejki: 12

15. kolejka: 28-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
29-11-2020 20:30 Stal Nysa GKS Katowice 2:325:18, 21:25, 25:20, 23:25, 11:15
01-12-2020 17:30 Ślepsk Suwałki AZS Olsztyn 1:319:25, 26:28, 25:19, 14:25
28-11-2020 17:30 Trefl Gdańsk Czarni Radom3:128:30, 25:12, 25:18, 25:17
30-12-2020 20:30 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel 0:323:25, 18:25, 22:25
29-11-2020 14:45 Aluron Zawiercie Skra Bełchatów 0:315:25, 22:25, 19:25
29-11-2020 17:30 Verva Warszawa Cuprum Lubin3:125:19, 25:15, 19:25, 25:23
28-11-2020 20:30 MKS Będzin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:325:21, 24:26, 23:25, 17:25

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle185354:101575:1303
2Jastrzębski Węgiel184047:231635:1479
3Trefl Gdańsk193743:281655:1546
4Verva Warszawa Orlen Paliwa193544:341738:1656
5Aluron CMC Warta Zawiercie163034:221298:1246
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7PGE Skra Bełchatów182734:321506:1496
8Ślepsk Malow Suwałki182632:331518:1518
9GKS Katowice182632:361482:1544
10Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
11Indykpol AZS Olsztyn172125:351332:1358
12Cuprum Lubin191728:451586:1691
13Stal Nysa181627:471542:1684
14MKS Będzin20616:571514:1763
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved