Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

13. kolejka: 14-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-11-2020 20:30 Stal Nysa Ślepsk Suwałki 1:323:25, 25:23, 20:25, 22:25
14-11-2020 14:45 Czarni Radom GKS Katowice 0:316:25, 16:25, 21:25
13-11-2020 20:30 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn3:129:27, 23:25, 25:13, 25:23
15-11-2020 17:30 Aluron Zawiercie Trefl Gdańsk 0:322:25, 21:25, 23:25
15-11-2020 20:30 Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:025:17, 25:15, 28:26
15-11-2020 14:45 MKS Będzin Skra Bełchatów 0:317:25, 17:25, 22:25
15-11-2020 Verva Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przełożony
 przejdź do kolejki: 12przejdź do kolejki: 14

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle82424:4689:570
2Jastrzębski Węgiel82022:8722:631
3Trefl Gdańsk91719:13753:709
4Ślepsk Malow Suwałki111720:19905:902
5Aluron CMC Warta Zawiercie81618:10665:616
6GKS Katowice81317:14669:672
7PGE Skra Bełchatów61214:8533:495
8Verva Warszawa Orlen Paliwa81215:17704:702
9Cerrad Enea Czarni Radom101217:23840:906
10Asseco Resovia Rzeszów6913:13571:556
11Indykpol AZS Olsztyn8913:17654:659
12Stal Nysa8712:22708:772
13MKS Będzin10610:27750:877
14Cuprum Lubin10310:29823:919
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

12. kolejka: 07-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-11-2020 17:30 Stal Nysa MKS Będzin 2:321:25, 25:17, 25:22, 24:26, 12:15
27-10-2020 17:30 Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:315:25, 25:21, 20:25, 16:25
08-11-2020 20:30 Verva Warszawa Aluron Zawiercie 0:318:25, 20:25, 23:25
07-11-2020 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów przełożony
07-11-2020 17:30 Jastrzębski Węgiel Czarni Radom3:125:17, 25:17, 24:26, 25:17
07-11-2020 20:30 Trefl Gdańsk Ślepsk Suwałki3:036:34, 25:14, 25:20
08-11-2020 AZS Olsztyn GKS Katowice przełożony
 przejdź do kolejki: 11

14. kolejka: 21-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
21-11-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Stal Nysa3:025:21, 25:13, 25:19
22-11-2020 20:30 Verva Warszawa MKS Będzin3:025:22, 27:25, 25:17
21-11-2020 17:30 Skra Bełchatów Cuprum Lubin 0:322:25, 18:25, 21:25
20-11-2020 Jastrzębski Węgiel Aluron Zawiercie przełożony
22-11-2020 17:30 Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów3:025:18, 26:24, 25:20
22-11-2020 14:45 AZS Olsztyn Czarni Radom3:125:19, 26:28, 25:21, 25:20
21-11-2020 20:30 GKS Katowice Ślepsk Suwałki3:128:26, 23:25, 25:21, 25:23

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle92727:4764:623
2Jastrzębski Węgiel92325:9817:712
3Trefl Gdańsk122226:181014:967
4Ślepsk Malow Suwałki132024:221081:1078
5Aluron CMC Warta Zawiercie81618:10665:616
6GKS Katowice91620:15770:767
7Verva Warszawa Orlen Paliwa101620:20882:870
8Asseco Resovia Rzeszów81216:17729:711
9PGE Skra Bełchatów71214:11594:570
10Indykpol AZS Olsztyn101216:21818:822
11Cerrad Enea Czarni Radom121218:291003:1088
12Cuprum Lubin12916:29973:1043
13Stal Nysa10713:28840:943
14MKS Będzin11610:30814:954
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved