Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza

12. kolejka: 28-12-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
26-12-2019 14:45 Ślepsk Suwałki MKS Będzin3:125:22, 21:25, 26:24, 26:24
12-01-2020 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle BKS Visła Bydgoszcz3:025:21, 25:20, 25:20
23-12-2019 20:30 Verva Warszawa Cuprum Lubin3:025:13, 25:22, 25:23
12-11-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel AZS Olsztyn 0:321:25, 24:26, 29:31
04-12-2019 18:00 Aluron Virtu Zawiercie Trefl Gdańsk 0:319:25, 24:26, 24:26
20-11-2019 18:00 Czarni Radom GKS Katowice3:125:22, 25:23, 22:25, 25:18
20-11-2019 17:30 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:025:19, 25:23, 25:21
 przejdź do kolejki: 11przejdź do kolejki: 13

tabela po 12. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle123536:71072:938
2Verva Warszawa Orlen Paliwa123134:111062:965
3PGE Skra Bełchatów122831:161108:1037
4Jastrzębski Węgiel122527:15983:883
5Indykpol AZS Olsztyn121927:241144:1126
6Trefl Gdańsk121724:241098:1117
7Asseco Resovia Rzeszów121622:261031:1070
8GKS Katowice121626:301213:1216
9MKS Ślepsk Malow Suwałki121521:271078:1076
10Cerrad Enea Czarni Radom121320:281047:1094
11Aluron Virtu CMC Zawiercie121218:281010:1066
12Cuprum Lubin121218:28964:1031
13MKS Będzin12717:331116:1161
14BKS Visła Bydgoszcz12612:36957:1103
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

11. kolejka: 21-12-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
22-12-2019 17:30 Skra Bełchatów Ślepsk Suwałki3:126:28, 29:27, 25:23, 25:20
20-12-2019 17:30 Resovia Rzeszów Czarni Radom3:121:25, 25:20, 25:21, 25:17
21-12-2019 14:00 GKS Katowice Aluron Virtu Zawiercie3:125:20, 25:18, 23:25, 25:18
22-12-2019 14:45 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 1:318:25, 14:25, 25:23, 19:25
21-12-2019 20:30 AZS Olsztyn Verva Warszawa 1:321:25, 17:25, 25:21, 21:25
21-12-2019 17:30 Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:319:25, 17:25, 21:25
20-12-2019 20:30 BKS Visła Bydgoszcz MKS Będzin 2:326:24, 19:25, 20:25, 25:21, 13:15
 przejdź do kolejki: 10

13. kolejka: 04-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
18-12-2019 20:30 AZS Olsztyn Skra Bełchatów 0:318:25, 22:25, 20:25
13-11-2019 20:30 Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów3:025:14, 25:22, 25:19
13-11-2019 17:30 Cuprum Lubin Czarni Radom 1:325:22, 28:30, 22:25, 21:25
04-01-2020 14:45 Ślepsk Suwałki GKS Katowice 2:325:21, 19:25, 20:25, 25:21, 12:15
13-11-2019 18:30 BKS Visła Bydgoszcz Aluron Virtu Zawiercie 1:325:23, 22:25, 19:25, 22:25
06-11-2019 18:00 MKS Będzin Jastrzębski Węgiel 0:321:25, 19:25, 23:25
20-11-2019 20:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Verva Warszawa 2:325:22, 22:25, 25:20, 18:25, 11:15

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle133638:101173:1045
2Verva Warszawa Orlen Paliwa133337:131169:1066
3PGE Skra Bełchatów133134:161183:1097
4Jastrzębski Węgiel143033:171172:1054
5Trefl Gdańsk132027:241173:1172
6Indykpol AZS Olsztyn141928:281262:1262
7MKS Ślepsk Malow Suwałki151927:341361:1362
8Aluron Virtu CMC Zawiercie151825:301244:1268
9GKS Katowice131829:321320:1317
10Cerrad Enea Czarni Radom131623:291149:1190
11Asseco Resovia Rzeszów141623:321172:1240
12Cuprum Lubin151522:351209:1295
13MKS Będzin13717:361179:1236
14BKS Visła Bydgoszcz14715:421153:1315
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved