Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

11. kolejka: 04-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-01-2021 17:30 AZS Olsztyn Stal Nysa3:125:19, 25:22, 20:25, 25:20
20-01-2021 20:30 GKS Katowice Trefl Gdańsk
04-11-2020 17:30 Ślepsk Suwałki Jastrzębski Węgiel 1:317:25, 25:18, 22:25, 22:25
29-12-2020 20:30 Skra Bełchatów Czarni Radom3:027:25, 25:22, 25:12
28-01-2021 17:30 Resovia Rzeszów Verva Warszawa
19-01-2021 20:30 Aluron Zawiercie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
01-11-2020 17:30 MKS Będzin Cuprum Lubin3:125:20, 25:23, 20:25, 25:21
 przejdź do kolejki: 10przejdź do kolejki: 12

tabela po 11. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle92727:3744:600
2Jastrzębski Węgiel92124:10801:730
3Verva Warszawa Orlen Paliwa101924:19968:916
4Aluron CMC Warta Zawiercie91921:11758:701
5PGE Skra Bełchatów101821:14845:809
6Trefl Gdańsk91518:16783:748
7Cerrad Enea Czarni Radom111519:24912:972
8Asseco Resovia Rzeszów91420:18849:826
9Ślepsk Malow Suwałki91417:15739:726
10Indykpol AZS Olsztyn91215:18721:718
11GKS Katowice101014:23782:854
12Stal Nysa9712:25756:855
13Cuprum Lubin10612:27842:912
14MKS Będzin11410:31847:980
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

10. kolejka: 31-10-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
19-01-2021 17:30 Stal Nysa Cuprum Lubin
07-12-2020 20:30 MKS Będzin Aluron Zawiercie 1:325:19, 23:25, 23:25, 17:25
31-01-2021 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów
31-10-2020 20:30 Verva Warszawa Czarni Radom 0:317:25, 23:25, 19:25
01-02-2021 Skra Bełchatów Ślepsk Suwałki
06-01-2021 17:30 Jastrzębski Węgiel GKS Katowice3:026:24, 25:18, 25:18
03-02-2021 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn
 przejdź do kolejki: 9

12. kolejka: 07-11-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-11-2020 17:30 Stal Nysa MKS Będzin 2:321:25, 25:17, 25:22, 24:26, 12:15
27-10-2020 17:30 Cuprum Lubin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:315:25, 25:21, 20:25, 16:25
08-11-2020 20:30 Verva Warszawa Aluron Zawiercie 0:318:25, 20:25, 23:25
13-01-2021 17:30 Skra Bełchatów Resovia Rzeszów 2:317:25, 16:25, 25:16, 25:23, 11:15
07-11-2020 17:30 Jastrzębski Węgiel Czarni Radom3:125:17, 25:17, 24:26, 25:17
07-11-2020 20:30 Trefl Gdańsk Ślepsk Suwałki3:036:34, 25:14, 25:20
10-02-2021 AZS Olsztyn GKS Katowice

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle185354:101575:1303
2Jastrzębski Węgiel184047:231635:1479
3Trefl Gdańsk193743:281655:1546
4Verva Warszawa Orlen Paliwa193544:341738:1656
5Aluron CMC Warta Zawiercie163034:221298:1246
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7PGE Skra Bełchatów182734:321506:1496
8Ślepsk Malow Suwałki182632:331518:1518
9GKS Katowice182632:361482:1544
10Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
11Indykpol AZS Olsztyn172125:351332:1358
12Cuprum Lubin191728:451586:1691
13Stal Nysa181627:471542:1684
14MKS Będzin20616:571514:1763
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved