Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2018/2019>PlusLiga > play-off

play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik
27-04-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Onico Warszawa
01-05-2019 20:30 Onico Warszawa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
04-05-2019 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Onico Warszawa
o miejsce 3.
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik
27-04-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Warta Zawiercie
01-05-2019 17:30 Warta Zawiercie Jastrzębski Węgiel
04-05-2019 14:45 Jastrzębski Węgiel Warta Zawiercie
półfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
13-04-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Warta Zawiercie 1:325:20, 22:25, 22:25, 22:250:1
17-04-2019 17:30 Warta Zawiercie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:325:16, 25:23, 19:25, 18:25, 12:151:1
24-04-2019 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Warta Zawiercie3:125:22, 21:25, 25:17, 25:222:1
16-04-2019 20:30 Onico Warszawa Jastrzębski Węgiel 1:325:20, 22:25, 23:25, 25:270:1
19-04-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Onico Warszawa 0:319:25, 23:25, 21:251:1
24-04-2019 20:30 Onico Warszawa Jastrzębski Węgiel3:225:20, 25:23, 22:25, 21:25, 15:122:1
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
13-04-2019 20:30 Czarni Radom Skra Bełchatów3:225:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:141:0
16-04-2019 17:30 Skra Bełchatów Czarni Radom3:223:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:131:1
25-04-2019 17:30 Czarni Radom Skra Bełchatów3:025:19, 26:24, 25:182:1
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
01-04-2019 20:30 Resovia Rzeszów GKS Katowice3:025:22, 25:18, 25:191:0
06-04-2019 20:30 GKS Katowice Resovia Rzeszów 0:321:25, 17:25, 22:250:2
o miejsca 9-10
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
30-03-2019 17:30 AZS Olsztyn Trefl Gdańsk 0:318:25, 20:25, 26:280:1
05-04-2019 17:30 Trefl Gdańsk AZS Olsztyn3:025:22, 25:23, 25:232:0
o miejsca 11-12
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
31-03-2019 17:30 Chemik Bydgoszcz Cuprum Lubin 2:313:25, 25:22, 25:23, 21:25, 11:150:1
05-04-2019 18:00 Cuprum Lubin Chemik Bydgoszcz3:125:20, 26:28, 25:23, 25:142:0
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
27-03-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:225:22, 25:20, 27:29, 21:25, 15:111:0
30-03-2019 14:45 Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 0:320:25, 15:25, 21:250:2
27-03-2019 20:30 Warta Zawiercie Czarni Radom3:227:29, 25:22, 21:25, 25:17, 15:131:0
31-03-2019 14:45 Czarni Radom Warta Zawiercie3:126:28, 25:20, 34:32, 25:211:1
07-04-2019 17:30 Warta Zawiercie Czarni Radom3:025:21, 25:19, 25:172:1
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved