Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Życzymy Wam przepięknego nowego roku

Już za kilka godzin mówiąc „llata dwudzieste” będziemy musieli precyzyjnie dodawać, o który wiek nam chodzi. Już od jutra będziemy potrzebowali kilku dni na przyzwyczajenie, żeby wpisując datę w dokumentach nie kląć siarczyście przemazując dziewiętnastkę na dwudziestkę.  Do tego wszystkiego jeszcze chwila, a dziś życzymy Wam, żebyście się szampańsko delektowali ostatnimi momentami starego roku, wspominając najlepsze chwile z ostatnich dwunastu miesięcy. 

Kiedy już w końcu wystrzelą korki radzieckich różnej maści win musujących i szampanów i wstąpi w nas nowa energia do witania nowego roku, zacznijmy go na maksa, tak aby pozytywne wibracje towarzyszyły nam przez następne 366 dni.Wszystkim życzymy sukcesów i spełnienia na każdym życiowym polu, ale oczywiście jako siatkarscy maniacy, głównie trzymamy kciuki, żebyście byli częścią niesamowitych emocji na parkietach ligowych, europejskich i światowych – włączając w to ten najważniejszy – olimpijski. Niech energia płynąca z boisk nakręca Was z każdym dniem coraz mocniej!

A my tylko na chwilę gasimy światło w redakcji, aby z naładowanymi bateriami wrócić do Was już jutro z kolejną porcją nowin z siatkarskiego świata. Wasze zdrowie!

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved