Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Zuzanna Kuligowska: Nikt na nas nie stawiał, pokazałyśmy na co nas stać

Zuzanna Kuligowska: Nikt na nas nie stawiał, pokazałyśmy na co nas stać

fot. pzps.pl

KS Pałac Bydgoszcz stanął na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski kadetek w Olecku. – Dla nas to spełnienie marzeń. Myślę, że nikt na nas nie stawiał w tym turnieju. My jednak pokazałyśmy na co nas stać. Jesteśmy prawdziwą drużyną – powiedziała Zuzanna Kuligowska, najlepsza przyjmująca turnieju.

Bydgoszczanki podczas mistrzostw Polski przegrały tylko jedno spotkanie. Po zaciętej, pięciosetowej walce uległy Enei Energetyk Poznań w fazie grupowej. Od tego momentu nie miały sobie równych. – Dla nas to spełnienie marzeń. Myślę, że nikt na nas nie stawiał w tym turnieju. My jednak pokazałyśmy na co nas stać. Jesteśmy prawdziwą drużyną – powiedziała Zuzanna Kuligowska.W niedzielnym finale w świetnym stylu pokonały UKS Atenę Warszawa 3:0. Śmiało można powiedzieć, że nie dały większych szans rywalkom. – Podczas niedzielnego finału byłyśmy bardzo zmotywowane, aby osiągnąć ten sukces, jakim jest złoty medal mistrzostw Polski kadetek – wyznała najlepsza przyjmująca turnieju. I dodała na koniec – Dla mnie nagroda dla najlepszej przyjmującej to wspaniałe wyróżnienie. Myślę, że mama zazdrości mi tej nagrody (Zuzanna Kuligowska jest córka zawodniczki seniorskiej drużyny Pałacu Bydgoszcz – Joanny Kuligowskiej – przyp. red.). Dziękuję jej bardzo za wsparcie i doping podczas tego turnieju w Olecku – dodała młoda siatkarka.

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved