Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zuzanna Górecka dołączyła do wicemistrza Włoch

Zuzanna Górecka dołączyła do wicemistrza Włoch

fot. Łukasz Krzywański

Stało się to na co zanosiło się od pewnego czasu. Jedna z najbardziej utalentowanych polskich siatkarek – Zuzanna Górecka dołączyła do czołowego włoskiego klubu – Igor Gorgonzola Novara.

19-letnia przyjmująca w styczniu tego roku zmieniła menadżera. O interesy sportowe nastolatki od pół roku dba Jakub Dolata, który świetnie zna włoski rynek, dlatego transfer Góreckiej do klubu z Półwyspu Apenińskiego jest czymś naturalnym i oczywistym. Reprezentantka Polski w ubiegłym sezonie występowała w DPD Legionovii Legionowo. Zakończone rozgrywki były indywidualnie bardzo udane dla Góreckiej. Tym samym zawodniczka pochodząca z Radomia zapracowała na transfer do czołowego włoskiego klubu, w którym będzie miała szansę rozwinąć swoje umiejętności.Zawodniczka razem z młodzieżowymi drużynami Lagionovii zdobyła dwukrotnie mistrzostwo Polski kadetek, jeden raz mistrzostwo Polski juniorek, razem z reprezentacją Polski juniorek zdobyła brązowy medal w Albanii w 2018 roku. Została także wybrana MVP mistrzostw Polski kadetek i juniorek.

W przeszłości w drużynie z Novary występowały trzy polskie siatkarki – Maja Tokarska, Magdalena Wawrzyniak i Katarzyna Skorupa.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved