Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Zuzanna Efimienko-Młotkowska zawodniczką ŁKS-u

Zuzanna Efimienko-Młotkowska zawodniczką ŁKS-u

fot. Klaudia Piwowarczyk

ŁKS Commercecon Łódź pozyskał nową zawodniczkę. W zespole Michala Maska w przyszłym sezonie występować będzie środkowa reprezentacji Polski, Zuzanna Efimienko-Młotkowska. Niespełna 28-letnia zawodniczka w minionym sezonie grała we włoskiej Serie A.

ŁKS Commercecon dokonał pierwszego wzmocnienia przed sezonem 2017/2018. Do łódzkiej drużyny dołączy środkowa reprezentacji Polski, Zuzanna Efimienko-Młotkowska. 28-letnia zawodniczka ostatni sezon spędziła we włoskiej Serie A w zespole Metalleghe Sanitars Montichiari. Wcześniej absolwentka SMS-u Sosnowiec grała w Impelu Wrocław, Spes Volley Conegliano i Atomie Treflu Sopot. Ma na swoim koncie dwa srebrne oraz jeden brązowy medal mistrzostw Polski, w 2015 roku wraz z zespołem z Sopotu triumfowała również w Pucharze Polski.

ŁKS miniony sezon w roli beniaminka Orlen Ligi zakończył na 6. miejscu, co było bardzo dobrym wynikiem, który zaskoczył wielu obserwatorów. Prezes Hubert Hoffman po zakończonym sezonie zapowiedział zatrzymanie czołowych zawodniczek zespołu i wzmocnienia. Pierwszym z nich jest środkowa reprezentacji Polski, łódzki klub szuka również zawodniczek na inne pozycje i zakontraktowanie Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej na pewno nie będzie jedynym wzmocnieniem zespołu.Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved