Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kto zostanie liderem LSK na półmetku?

Kto zostanie liderem LSK na półmetku?

fot. Katarzyna Antczak

13. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet zakończy pierwszą część rundy zasadniczej. Na dwa pierwsze miejsca premiowane awansem do ćwierćfinału Pucharu Polski szanse mają jeszcze trzy zespoły. Najciekawiej z pewnością będzie w Policach, gdzie zmierzy się dwóch uczestników Ligi Mistrzyń, oraz w Pile, gdzie piąty w tabeli PTPS podejmować będzie Developres Rzeszów.

 BKS Profi Credit Bielsko-Biała – Legionovia Legionowo
piątek, 12 stycznia, g. 18:00

13. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet rozpocznie się piątkowym meczem BKS-u Bielsko-Biała z Legionovią. BKS obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli, jego rywal 13. i ma dziewięć punktów mniej. Oba zespoły wygrały swoje ostatnie mecze – bialanki bez problemów pokonały Pałac Bydgoszcz, z kolei zespół Legionovii dość niespodziewanie wygrał w Łodzi z Budowlanymi. Faworytem piątkowego spotkania będą jednak siatkarki BKS-u. – Zagrałyśmy zespołowo. Widać było u nas radość z gry. Stęskniłyśmy się za grą w meczu o punkty, więc bardzo się cieszymy – nie kryła swojego zadowolenia Dominika Sobolska, środkowa gospodyń po wygranej z Pałacem. BKS zapewne wciąż jeszcze bez Marleny Pleśnierowicz, ale już z Giną Mancuso będzie chciał sięgnąć po kolejne trzy punkty.

Dla legionowianek każdy punkt jest teraz na wagę złota. Podopieczne trenera Piotra Olenderka z pewnością cieszyć się będą z każdego punktu zdobytego pod Dębowcem, chociaż jak zapewnia szkoleniowiec Legionovii, walczyć będą o pełną pulę. – Z całym zespołem przyjęliśmy sobie taką zasadę, że w każdym meczu walczymy o komplet punktów. Taki jest nasz cel – nie patrzymy w tabelę, nie patrzymy na to, w jakim miejscu jesteśmy. Skupiamy się na każdej akcji, na każdym secie i na każdym meczu oddzielnie – mówi Olenderek. W piątek będzie im o punkty ciężko, z drugiej strony jednak w Łodzi też nikt na ten zespół nie stawiał…

Typ redakcji: BKS Profi Credit Bielsko-Biała – Legionovia Legionowo 3:1

Kursy LV Bet: BKS – 1,11 Legionovia – 5,3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved