Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Znikający punkt i wkurzony Falasca

Znikający punkt i wkurzony Falasca

fot. Joanna Skólimowska

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w meczu Serie A Gi Group Monza – Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia. W trzecim secie sędziowie nie zauważyli, że z tablicy zniknął punkt. Zauważył to trener Miguel Angel Falasca, ale…

W trzecim secie przy stanie 15:12 dla ekipy z Monzy miała miejsce kuriozalna sytuacja. Po zdobyciu punktu przez Vibo po wideoweryfikacji na tablicy wyników powinien pojawić się wynik 15:13. Osoba za to odpowiedzialna najwyraźniej się pomyliła i zamiast tego kibice na sali mogli ujrzeć rezultat 14:13. Na kilka piłek umknęło to uwadze współautorów tego widowiska, którzy byli skupieni na dalszym przebiegu spotkania.Po kilku punktach trener Monzy doskonale znany polskiej publiczności Miguel Angel Falasca poprosił o czas. Wtedy właśnie zorientował się, że coś jest nie tak. Zwrócił się więc do sędziów, lecz ci nie chcieli go słuchać i zakończyli dyskusję. Były szkoleniowiec bełchatowskiej Skry wpadł w furię. Nie był w stanie zrozumieć tego karygodnego zachowania arbitra bocznego, który nie zrobił nic, aby wyjaśnić sytuację.

Być może sprawa zostałaby zamieciona pod dywan, gdyby nie fakt, że podopieczni Falaski przegrali tego, potem następnego seta, a w konsekwencji cały mecz.

 

Zobacz również:
Wyniki i tabela włoskiej Serie A siatkarzy

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved