Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Znamy terminarz meczów EUROVOLLEY POLAND 2017

Znamy terminarz meczów EUROVOLLEY POLAND 2017

Znamy już dokładny harmonogram spotkań CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017. Faza grupowa EUROVOLLEY POLAND 2017 zostanie rozegrana w dniach 24-28 sierpnia 2017 r. w czterech miastach-gospodarzach: Gdańsku (grupa A z Polską), Szczecinie (grupa B), Krakowie (grupa C) i Katowicach (grupa D), z meczem i ceremonią otwarcia na Stadionie PGE Narodowy.

 30 sierpnia, po dniu przerwy, w Krakowie i Katowicach rozegrane zostaną spotkania barażowe pomiędzy drużynami z drugich i trzecich miejsc, odpowiednio w grupach A i C oraz B i D. Zwycięzcy tych meczów zmierzą się z najlepszymi zespołami fazy grupowej w ćwierćfinałach, które także odbędą się w Krakowie i Katowicach, 31 sierpnia.

Faza finałowa rozegra się w krakowskiej Tauron Arenie. W sobotę 2 września odbędą się spotkania półfinałowe, a dzień później mecze o medale mistrzostw Starego Kontynentu.Godziny spotkań w ciągu całego turnieju są ustalone na 17:30 i 20:30. Na tę późniejszą godzinę zaplanowane są wszystkie mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2016-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved