Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Znamy skład szkoleniowy Skry Bełchatów

Znamy skład szkoleniowy Skry Bełchatów

Znamy już skład sztabu trenerskiego, który w przyszłym sezonie poprowadzi bełchatowską drużynę. Dwaj jego członkowie pracują obecnie w reprezentacji Polski. W trakcie poprzednich rozgrywek zwolniono Miguela Falascę, którego zastąpił Philippe Blain. Francuz najpierw podpisał umowę na kilka tygodni, a później przedłużył ją na kolejny sezon.

Szefowie klubu zdecydowali też, że nie przedłużą kontraktów z odpowiadającym za przygotowanie fizyczne Danielem Lecouną i statystykiem Francesco Olenim. Zastąpią ich współpracownicy Blaina z reprezentacji Polski: Wojciech Janas i Robert Kaźmierczak. Ten pierwszy ostatnio pracował w Katarze, drugi zaś odpowiadał za statystyki w Łuczniczce Bydgoszcz. Asystentem trenera Blaina będzie Fabio Storti, jedyny, który pozostał z czasów Falaski.



Kończy się też kompletowanie kadry PGE Skry. Pozostało w niej jeszcze jedno wolne miejsce – drugiego atakującego. Nie udało się ściągnąć Dominika Witczaka z ZAKSY, lecz według prezesa Konrada Piechockiego decyzja ma zapaść lada dzień. – Będzie to zaskoczenie – stwierdza tajemniczo szef klubu.

*autorem artykułu jest Jarosław Bińczyk (lodz.sport.pl)
*więcej w serwisie lodz.sport.pl

źródło: lodz.sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved