Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Znamy pełny skład XIV Memoriału Gołasia

Znamy pełny skład XIV Memoriału Gołasia

fot. archiwum

Poznaliśmy pełną obsadę czternastego Memoriału Arkadiusza Gołasia. W tegorocznej edycji turnieju wystąpią ONICO Warszawa, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Stocznia Szczecin i Aluron Virtu Warta Zawiercie. 

W dniach 5-7 października odbędzie się kolejna edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia. To już czternasty raz, kiedy najlepsi siatkarze i trenerzy świata upamiętnią tragicznie zmarłego reprezentanta Polski. W tym roku impreza po raz pierwszy odbędzie się w Swarzędzu-Zalasewie. – Jestem dumny z tego, że tak wspaniałe wydarzenia odbywają się na terenie naszej gminy – powiedział Marian Szkudlarek – burmistrz miasta i gminy Swarzędz. – Po Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży to kolejne sportowe święto, które odbędzie się w swarzędzkiej hali widowiskowo-sportowej w Zalasewie – dodał.Organizatorzy potwierdzili już komplet zespołów, które wezmą udział w memoriale. W pierwszym półfinale zmierzą się ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ze Stocznią Szczecin. Po zakończeniu tego spotkania na boisko wybiegną vipy i sztaby szkoleniowe. Sponsorzy i partnerzy memoriału sprawdzą czy Stephane Antiga, Radostin Stojczew i Piotr Gacek nadal są w wysokiej formie.

W drugim półfinale zmierzą się ONICO Warszawa i Aluron Virtu Warta Zawiercie. Klub ze stolicy triumfował w ubiegłorocznym memoriale i z pewnością będzie chciał powtórzyć ten sukces. Natomiast jurajscy rycerze słyną z najlepszych kibiców w Polsce i już dzisiaj zapowiadają przyjazd do Swarzędza-Zalasewa kilkoma autokarami. – W tym roku postawiliśmy na najlepszy możliwy zestaw drużyn. Transfery, jakie przeprowadziły zaproszone kluby, ich poziom oraz fenomenalni fani gwarantują wielkie sportowe emocje – mówi Anna Sumelka, organizatorka imprezy. – Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na początku października.

Bardzo cieszymy się, że drugi rok z rzędu będziemy mieli okazję do zaprezentowania się podczas Memoriału Arkadiusza Gołasia – powiedział Piotr Gacek, prezes ONICO Warszawa. – Ten turniej to piękne upamiętnienie Arka i ważne wydarzenie sportowe. Dla nas to również ostateczny test przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi – dodał Gacek.

Program XIV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia

Sobota, 6 października

godz. 13:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Stocznia Szczecin

godz. 17:00 ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie

Niedziela, 7 października

godz. 12:00 mecz o 3. miejsce

godz. 16:00 mecz o 1. miejsce

źródło: onicowarszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved