Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Znamy grupy ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorek i juniorów

Znamy grupy ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorek i juniorów

fot. Katarzyna Antczak

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup 1/4 finału mistrzostw Polski juniorek i juniorów. Obrońcy tytułów EKS Skra Bełchatów i LTS Legionovia Legionowo trafiły odpowiednio do grupy VIII i grupy III.

W losowaniu rozstawieni zostali gospodarze turniejów o półfinały mistrzostw Polski. W roli „sierotki” wystąpił Andrzej Warych – asystent trenera Huberta Jerzego Wagnera w czasach „złotej drużyny”, a aktualnie pełniący funkcję konsultanta ds. rozgrywek, natomiast nad prawidłowością przebiegu losowania czuwał Mariusz Nowakowski, starszy specjalista ds. rozgrywek.



Finały MP juniorek i juniorów zaplanowane zostały na 10-14 kwietnia 2019 roku.

1/4 finału mistrzostw Polski juniorek:

grupa I:
Budowlani Łódź
SPS Zbąszynek
TS Wisła Kraków
SPS Volley Piła
NTSK Nysa
MKS V LO Developres Rzeszów

grupa II:
SMS Ostróda
MKS SAN Pajda Jarosław
UKS SMS Poznań
#VolleyWrocław
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
MUKS Sparta Warszawa

grupa III:
UKS Setbol Oświęcim
ENEA Energetyk Poznań
MKS Łańcut
LTS Legionovia Legionowo
UKS Lubań
UKS Sokół 43 Katowice

grupa IV:
TPS Salos Lublin
UKS Wamiss Volley Olsztyn
KS AZS AWD SMS Junior Wrocław
KS Pałac Bydgoszcz
UMKS MOS Wola Warszawa
ŁKS Siatkówka Żeńska

grupa V:
KS BAS Białystok
Gedania Gdańsk
UKS Chemik Olsztyn
MKS S.A. Dąbrowa Górnicza
TKS-T Budowlani Toruń
UKS SMS Warszawa

grupa VI:
SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
BKS Aluprof Bielsko-Biała
UKS Atena Warszawa
UKS Osiemnastka Szczecin
Elite Volley
MKS Polonia Świdnica

grupa VII:
MMKS Kędzierzyn-Koźle
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska
TS Stal Śrubiarnia Żywiec
UKS Orzeł Malbork
MUKS ABiS SP 64 Łódź

grupa VIII:
UKS Ares Nowa Sól
MKS Połczyn Zdrój
KPKS Halemba Ruda Śląska
UKS SMS Szóstka Mielec
APS Rumia

1/4 finału mistrzostw Polski juniorów:

grupa I:
AZS UWM Olsztyn
KS Metro Warszawa
UKS Piast Kobylica
SMS Maraton Police
KS Błękitni Ropczyce
MGOKiS Praszka

grupa II:
AZS PWSZ Nysa
UKS OPP Powiat Kołobrzeski
UKS Sparta Volleyball Kraków
AKS V LO Rzeszów
BKS Chemik Bydgoszcz
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz

grupa III:
STS Olimpia Sulęcin
MKS Bzura Ozorków
UKS MKS MDK Warszawa
KS Gwardia Wrocław
Jastrzębski Węgiel
Hemrapol Norwid Częstochowa

grupa IV:
SMS Wybicki Kielce
UKS Serbinów Biała Podlaska
LMKS Żak Espadon Pyrzyce
UMKS MOS Wola Warszawa
UKS Centrum Augustów
RCS Czarni Radom

grupa V:
SKPS Dunajec Nowy Sącz
TS Chełmiec Wałbrzych
SK Górnik Radlin
KS Energetyk Poznań
MMKS Kędzierzyn-Koźle
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

grupa VI:
NTS Trójka Nakło
UKS SMS Joker Piła
KS Wifama Łódź
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
SMS Ostróda
KPS Siedlce

grupa VII:
SUKSS Suwałki
UMKS Kęczanin Kęty
KPS Progress Września
Trefl Gdańsk
MKS Czarni Połaniec
UKS Bronek Koszalin

grupa VIII:
UKS Olimp Opole Lubelskie
GKS Stoczniowiec
TSV Sanok
EKS Skra Bełchatów
MKS Ikar Legnica
KKS Astra Krotoszyn

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved