Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Znamy dokładne godziny meczów XVII Memoriału Huberta Wagnera

Znamy dokładne godziny meczów XVII Memoriału Huberta Wagnera

fot. archiwum

Poznaliśmy godziny poszczególnych meczów XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Biało-czerwoni zagrają dokładnie w takich porach, o jakie poprosił selekcjoner Vital Heynen.

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata. Obok biało-czerwonych zagrają także Brazylijczycy, Serbowie i reprezentacja Finlandii. Tuż po zakończeniu Memoriału Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.Trener Heynen chce jak najlepiej przygotować drużynę do walki o igrzyska w Tokio, więc z naszej strony staramy się dopasować wszystko, by jak najbardziej pomóc polskiej drużynie i sprawić, by Memoriał ponownie okazał się dla niej talizmanem, jak przed rokiem, gdy tuż po nim pojechali walczyć na mistrzostwo świata i wrócili z drugim z rzędu złotem – podkreśla Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Oto program XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

1 sierpnia (czwartek):
Polska – Serbia, godz. 17.00
Brazylia – Finlandia, godz. 20.00

2 sierpnia (piątek):
Polska – Brazylia, godz. 17.30
Finlandia – Serbia, godz. 20.30

3 sierpnia (sobota):
Serbia – Brazylia, godz. 12.00
Polska – Finlandia, godz. 15.00

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved