Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Bez kategorii > Zmieniamy się dla was

Zmieniamy się dla was

Strefa Siatkówki to już ponad 15 lat historii. Najpierw jako lista dyskusyjna, potem strona z wynikami, teraz serwis informacyjny, który ciągle się zmienia. Tym razem dokonaliśmy radykalnej zmiany wyglądu naszej strony – po to, by wykorzystać nowe możliwości, jakie daje internet.

Świat się zmienia, siatkówka się zmienia, a my wraz z nimi. Dziś do waszej dyspozycji oddajemy nową Strefę Siatkówki. Być może wielu z was będzie się musiało przyzwyczaić do nowej prezentacji informacji (podobnie jak my). Zapewne jeszcze nie wszystko będzie działało tak, jak powinno, liczymy w tym przypadku na waszą cierpliwość. Jednak jesteśmy przekonani, że było warto rozstać się ze starą stroną i rozpocząć nowy rozdział w historii Strefy Siatkówki. Postaramy się wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nam nowa strona, byście wy, nasi czytelnicy, jeszcze szybciej i jeszcze dokładniej byli informowani o tym, co dzieje się w naszej ukochanej dyscyplinie sportu.

Zmiana wyglądu to nie jedyna zmiana, jaka zaszła w ostatnich dniach w Strefie Siatkówki. Nową redaktor naczelną serwisu została Danuta Rękawica, która zastąpiła na tym stanowisku Bartosza Wencława. To ona będzie teraz odpowiadała za merytoryczną zawartość Strefy Siatkówki. Bartek zostaje z nami, ale jego zadania będą teraz nieco inne.Liczymy na kolejne 15 lat z wami i siatkówką. Bo warto!

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Bez kategorii, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved