Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zmiany we władzach AZS-u Częstochowa

Zmiany we władzach AZS-u Częstochowa

Po spadku z ekstraklasy w klubie AZS Częstochowa zapadła cisza. Nieliczne informacje związane z udziałem klubu w rozgrywkach I ligi, składem sztabu szkoleniowego i zakontraktowanych siatkarzy przebijają się do mediów, ale nieoficjalnie. W poniedziałek klub wydał komunikat o zmianach we władzach – funkcję prezesa zarządu przestał pełnić Roman Lisowski, Ryszard Bosek przestał być wiceprezesem zarządu. AZS Częstochowa w nowych rękach zapowiada szybkie podanie do informacji publicznej, kto poprowadzi drużynę i kto będzie w niej grał w I lidze mężczyzn.

Komunikat klubu AZS Częstochowa Sportowa Spółka Akcyjna:Klub Sportowy „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna pragnie poinformować, iż w związku ze zmianami właścicielskimi w Spółce zachodzi proces zmian w strukturach Klubu oraz jego głęboka reorganizacja. W dniu 21.08.2017 r. w wyniku posiedzenia Rady Nadzorczej Klubu AZS S. S.A., swoją rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu złożył na ręce Przewodniczącego pan Roman Lisowski. Rezygnacja została przyjęta. W tym samym trybie funkcję Wiceprezesa Zarządu przestał sprawować Ryszard Bosek. Powołując się na tę sytuację, Klub serdecznie dziękuje wymienionemu wyżej dotychczasowemu Zarządowi za wiele lat ciężkiej pracy, zaangażowanie oraz włożone serce w budowę AZS-u Częstochowa.

Podczas tych samych obrad wybrany i zatwierdzony został nowy Zarząd Klubu. Na stanowisko Prezesa Zarządu powołany został Kamil Filipski, natomiast funkcję Wiceprezesa pełnić będzie Mateusz Czaja. W tym miejscu życzymy nowemu Zarządowi wszelkiej pomyślności.

Wszelkie zachodzące zmiany w strukturach Klubu nowy Zarząd Spółki będzie podawał do opinii publicznej na bieżąco.

Klub dołoży wszelkich starań, aby wyżej wymienione zmiany przebiegały możliwie sprawnie i jak najszybciej, z zachowaniem całkowitej prawidłowości oraz zasady poszanowania cierpliwości sympatyków AZS-u Częstochowa. W dniu jutrzejszym przekazane zostaną również oficjalne i ostateczne informacje dotyczące kształtu sztabu szkoleniowego oraz drużyny na sezon 2017/2018.

źródło: azsczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved